Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 54 минути, Gerganafen каза:

Само единият брат се удави тогава. Иначе само според мен ли това, че си е изпълнила ангажимента, не я прави чак такъв боклук? Сигурно договорите им са строги, а и брат й вероятно би предпочел да пее. Помня, че излезе в черния костюм от "Достатъчно", а до края на турнето беше с черен грим, дори когато беше с една шарена ли, розова ли рокля беше.

По-лошо впечатление ми направи, че веднага щом забременя от богатия футболист, прекрати и кариера и всичко, без 2 реда да драсне на феновете си, които много "обичаше". Години след това даде 1-2 сълзливи интервюта, ама след дъжд-качулка. И тя като Марга Лозанова е неблагодарница, едно Благодаря и Сбогом не казаха на хората, които са отделяли от джоба си заради тях.

Двама са били. И аз мислех, че е един до скоро, когато се сетих за случая и потърсих. Има статии в нета.

Второ, какво точно трябва да направи. Изявление в Държавен вестник ли? Това с парите ми е малко като леля Зайка. Дали са пари - получили са участие или концерт. Какво повече им дължи?

преди 51 минути, Fast каза:

Аз се чудя на някои жени защо се женят за толкова ограничени и ревниви мъже, които не им позволяват да бъдат това което са, а ги принизяват до домакини.

Всеки сам решава какво да прави с живота си. За нея явно е било по-важно да има семейство. Понякога човек трябва да прави компромиси. Това е бил нейният избор. И никой не е казал, че задължително трябва да е домакиня (което не е принизяване, между другото), но явно няма нито уменията, нито желанието за други занимания.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 31 минути, Willy каза:

Дилдона много добре го изпя - "Това не е обичане, а мания за притежание"! ❤️

 

На много тук им се иска някой футболист да ги притежава, ама нъцки ☺️

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Може да са преджобени такива.

Роксана е супер стисната - беше наела статисти за един клип, за цял снимачен ден. Снимките обаче приключиха по-бързо и тая реши, ще плати само половината, щото видиш ли приключили по-рано. Страшни циркове бяха за 400лева, накрая мъжът й ги хвърли на земята.

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

По-лошо впечатление ми направи, че веднага щом забременя от богатия футболист, прекрати и кариера и всичко, без 2 реда да драсне на феновете си, които много "обичаше". Години след това даде 1-2 сълзливи интервюта, ама след дъжд-качулка. И тя като Марга Лозанова е неблагодарница, едно Благодаря и Сбогом не казаха на хората, които са отделяли от джоба си заради тях.

Ако клюката е вярна, тя може и да не го е планирала така, ма след раждането мъжо и я курдисал да гледа децата и да не пее, но не сме им светили, та няма как да знаем. Нито пък е първата или последната която се е изнизала по терлици от жанра, даже е редно повече да последват примера и да спрат да лишават цифра индустрии от необходимата им работна ръка.  Не е голяма загуба вкрайна сметка, нито липсва на някой, нито нещо сме изтървали с отсъствието и, да си гледа децата, да са и живи и здрави. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Gerganafen каза:

Само единият брат се удави тогава. Иначе само според мен ли това, че си е изпълнила ангажимента, не я прави чак такъв боклук? Сигурно договорите им са строги, а и брат й вероятно би предпочел да пее. Помня, че излезе в черния костюм от "Достатъчно", а до края на турнето беше с черен грим, дори когато беше с една шарена ли, розова ли рокля беше.

По-лошо впечатление ми направи, че веднага щом забременя от богатия футболист, прекрати и кариера и всичко, без 2 реда да драсне на феновете си, които много "обичаше". Години след това даде 1-2 сълзливи интервюта, ама след дъжд-качулка. И тя като Марга Лозанова е неблагодарница, едно Благодаря и Сбогом не казаха на хората, които са отделяли от джоба си заради тях.

Аз предполагам, че не е било планирано прекратяването на кариерата й. Когато забременя си отмени участия (спомням си, че исках да ходя на нейно участие, но няколко дни преди това го отмениха), може би е била по-тежка бременност. В този период и Ивелин започна да играе в Русия, така че просто си съвпаднаха нещата.

Кариерата й беше тръгнала надолу, просто от призмата на времето не си го спомняме. Да си футболна съпруга си е цяла професия, аз не се сещам за половинка на успешен/играещ в чужбина футболист, която да се занимава с нещо - най-много да върти салон за красота или да е дизайнер.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Covidche каза:

Много относително изказване "Кариерата й беше тръгнала надолу". Това е като да го кажеш за Преслава след 1-2 по-слаби песни, след които се е завръщала с предната сила. Случвало се е неколкократно.

"Още" от 2009 беше сред най-големите хитове на годината, а следващата година "Пия за тебе" беше дуетът на годината. Тя скоро след това прекъсва. Къде го този спад с два мегахита за последната година-година и нещо от кариерата й.

Обаче Елена едва ли е имала подкрепата и феновете на Преслава. За сравнение сега Емилия след Джале и Турболенция ако пусне 2-3 флопа и реши да прекрати кариерата си, едва ли на някой ще му пука много. В същото положение е и (да не ми е) сестра й. Много певици с хитове в жанра, но малко са такива с верни фенове и интерес към самите тях като име.

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Обаче Елена едва ли е имала подкрепата и феновете на Преслава. За сравнение сега Емилия след Джале и Турболенция ако пусне 2-3 флопа и реши да прекрати кариерата си, едва ли на някой ще му пука много. В същото положение е и (да не ми е) сестра й. Много певици с хитове в жанра, но малко са такива с верни фенове и интерес към самите тях като име.

За Преслава е така, но за Емилия и Анелия не си прав. Те са с по 20 години кариера, имат си ги верните фенчета и би се забелязало отсъствието им. Елена дебютира 2006 и прекратява през 2011 - съвсем различно е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , FatherOfDragons каза:

2016 vs 2021 - When history repeats itself.

Адел наистина има само една конкуренция в Щатите...

 

yanitsa2016.jpgspacer.png

Еми тя Адел за какво отслабна? За здраве ли? Дрън-дрън. Не, за да може по-лесно да си сложи лампа между краката.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Турбуленция, ВНЛ и другите бледнеят пред това в дискотеките обаче. Предполагам и за Нова Година ще е най-въртяното нещо навсякъде.

Всяка година има по някоя цигания дето се вихри по дискотеките и е известна. Правят гледания и ги считаме за конкуренция на останалите. 😁 И сега не е по-различно с този кючек, но ако трябва да говорим за качество ВНЛ поне има такова. Иначе кючека е забавен, но не бих го слушала извън дискотеката или някой банкет. Турбото пък може би взе да омръзва на хората вече. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Обаче Елена едва ли е имала подкрепата и феновете на Преслава. За сравнение сега Емилия след Джале и Турболенция ако пусне 2-3 флопа и реши да прекрати кариерата си, едва ли на някой ще му пука много. В същото положение е и (да не ми е) сестра й. Много певици с хитове в жанра, но малко са такива с верни фенове и интерес към самите тях като име.

По мои наблюдения Елена си имаше фен маса и беше доста обичана от хората. И до днес срещам по разни групи мнения колко много липсвала на жанра и хората съжаляват, че се е отказала. Интерес към името и не мисля, че е липсвал, а и времената бяха различни. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с 11 песни в топ 100.

#1 ВНЛ - 522к

#12 Ти не си за мен - 54к

#15 Тръпката - 44к

#23 Скандал - 32к

#39 100 живота - 25к

#51 Къде беше ти - 21к

#59 Феноменален - 19к

#66 Пей сърце - 18к

#68 Кавала - 18к

#82 Акустик - 15к

#92 Кой - 13к

 

Песни от 5 различни години!

 

В Spotify:

image.png.7ff5d01eb98dfff68769f91570237033.png

+ Scandal #36

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Галена с 11 песни в топ 100.

#1 ВНЛ - 522к

#12 Ти не си за мен - 54к

#15 Тръпката - 44к

#23 Скандал - 32к

#39 100 живота - 25к

#51 Къде беше ти - 21к

#59 Феноменален - 19к

#66 Пей сърце - 18к

#68 Кавала - 18к

#82 Акустик - 15к

#92 Кой - 13к

 

Песни от 5 различни години!

 

В Spotify:

image.png.7ff5d01eb98dfff68769f91570237033.png

+ Scandal #36

Към днешна дата вече е клише да пуснеш данни, че Галена е номер 1 в жанра - всички са свикнали и го приемат по default. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че чак като прочетох името на любимката си реших да чуя толкова силната нова песен на Борис Дали.

Meanwhile гледам, че Галин официално е закопал Десита.  No comment 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Covidche каза:

И като заговорихме за магии... Преслава пие само водичка на нощни РД на свои най-добри приятели, а НЕ е бременна!? Отделно има най-слабата година в кариерата си.

Кой бе? Бързо да си каже!

:alcoshame:

 

Тая година има ли смисъл да правим прогнози за Нова Година? Или знаем песента още отсега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Янко е направил голям пробив, получи всичките гласове. Следват още кръгове.

56:45

 

Скоро един приятел беше на частно парти с негово участие и беше много впечатлен от неговия глас. Браво, че е направил пробив и наистина има талант, но е малко дървен. И менторите го посъветваха да се раздвижи на сцената. Само с талнт и глас не става. Трябва и харизма да имаш. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Covidche каза:

Никога нищо няма да ме спре, Преслава. Дорде не те направим продавачка на евтино бельо и пластмасови фиби, ни мой да мирясаме. 

Нова операция няма ли да си прайш ма? За наливане на мозък и чувство за справедливост. Един турски хирург сега влива мозък на промоция, иди ма. Са върнеш с половин глава.

Ще трябва да ги продава на село. Там сме и определили. Така през свободното си време ще може да храни конете и да събира дарадонки с наследничката си. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

През 2022 сигурно най-гледаните клипове в канала на Планета ще са на Радко и Кирил. :D 

Отидоха на Митко парите от ютуб ако разчита на тях... направо да си закриват канала 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Ами ако не ги пускаме как ще имаме невероятната чест да получаваме дислайкове? 🤪😁

Ти пък за какво се бориш? Къде ти дадох дислайк, че ревеш? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...