Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

На едно участие на Тони Стораро той се появи, изпя 3 песни и изчезна, защото му се появил ангажимент. Тогава беше викнал Роксана да го замести. Тя се държеше супер нагло, сякаш е световна звезда. Каза: "Сега ще ви изпея една песен, която много малко колежки си позволяват да пеят, защото не могат да я изпят останалите" и изпя една от баладите на Софи. Но го каза с такъв надменен тон и ехиден, че вижте ме коя съм аз нали... 

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, DarkChild каза:

Защото Ивана не е споделила нейна песен в социалните мрежи. Такова нещо може да направи само един ЧОВЕК като Преслава.

Човек с главни букви... 😁 Ама сега пее песните на Глория, а бабушка се разтапя като кубче лед. Имат си любов Глория и Преса. Ивана свали Глория от трона, а Преслава свали Ивана. Затова нашето Глори й се кефи толкова. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

Ей тая песен ме кефи на Роксанчаата.

Иначе това за билборда го бях чел в нета. Хубав, любовен жест от една страна. От друга -  леко изгъзица. 

Говори се, че Роксана издържа мъжа си, нищо чудно билборда да е платен с личните й пари. :D 

 

Може да са преджобени такива.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

Ей тая песен ме кефи на Роксанчаата.

Иначе това за билборда го бях чел в нета. Хубав, любовен жест от една страна. От друга -  леко изгъзица. 

Говори се, че Роксана издържа мъжа си, нищо чудно билборда да е платен с личните й пари. :D 

 

Издържа го, той я използва по точно

  • Like 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Covidche каза:

Ей тая песен ме кефи на Роксанчаата.

Иначе това за билборда го бях чел в нета. Хубав, любовен жест от една страна. От друга -  леко изгъзица. 

Говори се, че Роксана издържа мъжа си, нищо чудно билборда да е платен с личните й пари. :D 

 

То да е само мъжа и, ми то е половин циганска махала в Кнежа!

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Стояна още ли е влюбена в Ивана и намества презрамките на сутиените й? 🤪🤭😁

Тая цял живот в сянката на другата 😂

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Covidche каза:

Да спрат да правят скечове с базици за това кой е баща на Лоренцо, да спрат да се ебават със семейството й.  Някакъв скеч явно е имало пак.

Ама къде са били тия скечове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Covidche каза:

Мъжка, тежка пот...

Виждал съм я и в Асеновград, и в Пловдив. Като състезател по борба е, сериозно, то са рамена, то е походка, една набита е.

То и личи, че е мъжкарана. Селска мъжкарана. Тъкмо си бяха дружки за скарата и кюфтетата. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

От тия, дето лесно скачат на бой. :D И нокътят на кутрето им е дълъг да могат да си почистват учшите с него. 

Тъкмо ще спести от клечки за уши, а и няма да замърсява природата с тях. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Не съм сигурна дали беше същата година. Гергана е разказвала как след това майка й я спасила при катастрофа. Има балада посветена на нея.

 

ДесиСлава ѝ е помогнала при катастрофа.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Jouey каза:

ДесиСлава ѝ е помогнала при катастрофа.

Не говоря за буквално спасение. Гергана беше казала, че починалата и майка я пазела и била до нея в този момент. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

За Рона не съм убеден. Дори и за Паришева. В деня, в който са се удавили двамата ѝ братя, тя излиза да пее на турнето. Всеки жалее по свой начин, ама чак пък толкова.

Само единият брат се удави тогава. Иначе само според мен ли това, че си е изпълнила ангажимента, не я прави чак такъв боклук? Сигурно договорите им са строги, а и брат й вероятно би предпочел да пее. Помня, че излезе в черния костюм от "Достатъчно", а до края на турнето беше с черен грим, дори когато беше с една шарена ли, розова ли рокля беше.

По-лошо впечатление ми направи, че веднага щом забременя от богатия футболист, прекрати и кариера и всичко, без 2 реда да драсне на феновете си, които много "обичаше". Години след това даде 1-2 сълзливи интервюта, ама след дъжд-качулка. И тя като Марга Лозанова е неблагодарница, едно Благодаря и Сбогом не казаха на хората, които са отделяли от джоба си заради тях.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Само единият брат се удави тогава. Иначе само според мен ли това, че си е изпълнила ангажимента, не я прави чак такъв боклук? Сигурно договорите им са строги, а и брат й вероятно би предпочел да пее. Помня, че излезе в черния костюм от "Достатъчно", а до края на турнето беше с черен грим, дори когато беше с една шарена ли, розова ли рокля беше.

По-лошо впечатление ми направи, че веднага щом забременя от богатия футболист, прекрати и кариера и всичко, без 2 реда да драсне на феновете си, които много "обичаше". Години след това даде 1-2 сълзливи интервюта, ама след дъжд-качулка. И тя като Марга Лозанова е неблагодарница, едно Благодаря и Сбогом не казаха на хората, които са отделяли от джоба си заради тях.

Бъркаш се Гери! И двамата братя се удавиха.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Само единият брат се удави тогава. Иначе само според мен ли това, че си е изпълнила ангажимента, не я прави чак такъв боклук? Сигурно договорите им са строги, а и брат й вероятно би предпочел да пее. Помня, че излезе в черния костюм от "Достатъчно", а до края на турнето беше с черен грим, дори когато беше с една шарена ли, розова ли рокля беше.

По-лошо впечатление ми направи, че веднага щом забременя от богатия футболист, прекрати и кариера и всичко, без 2 реда да драсне на феновете си, които много "обичаше". Години след това даде 1-2 сълзливи интервюта, ама след дъжд-качулка. И тя като Марга Лозанова е неблагодарница, едно Благодаря и Сбогом не казаха на хората, които са отделяли от джоба си заради тях.

Аз се чудя на някои жени защо се женят за толкова ограничени и ревниви мъже, които не им позволяват да бъдат това което са, а ги принизяват до домакини.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

Аз се чудя на някои жени защо се женят за толкова ограничени и ревниви мъже, които не им позволяват да бъдат това което са, а ги принизяват до домакини.

Дилдона много добре го изпя - "Това не е обичане, а мания за притежание"! ❤️

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...