Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Willy каза:

Ах тази Цветелина Янева!

Цури, докато спи детето (за което няма никави доказателства, че съществува) е усъвършенствала уменията си в диипфейка.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Точно така. Ама наистина ли се е казвала Лидия? Единствената актуална Лидия, която знам, е Ганева.

Та някой има ли сведения за тази забравена личност? С какво се занимава? На борсата ли е?

Подала е СВ за асистентка на Гергана в Лидл, но до днес никой не й се е обадил. 

Единственат Лидия!

 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

@asylum Какви са тези нафталинени изруди, които често постваш? Сериозно ли харесваш такива или се шегуваш?

Поствам основно Теди Александрова, бейби! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Подала е СВ за асистентка на Гергана в Лидл, но до днес никой не й се е обадил. 

Единственат Лидия!

 

Ами тя такава хилава. Няма да може да подрежда кашоните.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана защо допусна да стане касиерка? Можеше още да си ходи на някакви участия като други нейни колежки, които не са с активна кариера вече. Или поне да работи за себе си като Вероника например, която си има заведение.

Вероника ми липсва. Имаше страхотни песни. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Трупа доста гледания и от фен видеата. Не знам за какво не ги трият. Тия KVZ за какво са? Не трябва ли да защитават авторско право? 

Мисля, че под въпросните фен видея е обозначено, че правата са на Галена, демек приходите пак отиват в нейния (на KVZ) джоб.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

Мисля, че под въпросните фен видея е обозначено, че правата са на Галена, демек приходите пак отиват в нейния (на KVZ) джоб.

Да, но така се отнемат от гледанията на официалния клип и се размиват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Да, но така се отнемат от гледанията на официалния клип и се размиват. 

В профила на Галена си излиза реалната цифра. За това на нейния скрийншот показваше 1 милион гледания за 24 часа. В Youtube charts също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

В профила на Галена си излиза реалната цифра. За това на нейния скрийншот показваше 1 милион гледания за 24 часа. В Youtube charts също.

Но тази информация е видима само за нея нали? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Но тази информация е видима само за нея нали? 

https://charts.youtube.com/artist/%2Fm%2F0w0dyxk?date_end=2021-12-15T00%3A00%3A00Z&hl=bg

Тук също може да се види, но с 2 дена забавяне.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Гергана защо допусна да стане касиерка? Можеше още да си ходи на някакви участия като други нейни колежки, които не са с активна кариера вече. Или поне да работи за себе си като Вероника например, която си има заведение.

Вероника ми липсва. Имаше страхотни песни. 

Това за Гергана 100% потвърдена информация ли е или просто приказки? В смисъл наистина е странно, защото и с две участия на месец ще изкара повече от заплатата в лидл. Въпреки всичко ако е щастлива както някой на предните страници каза няма нищо лошо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

https://charts.youtube.com/artist/%2Fm%2F0w0dyxk?date_end=2021-12-15T00%3A00%3A00Z&hl=bg

Тук също може да се види, но с 2 дена забавяне.

Благодаря! 

Току що, fearless` каза:

Това за Гергана 100% потвърдена информация ли е или просто приказки? В смисъл наистина е странно, защото и с две участия на месец ще изкара повече от заплатата в лидл. Въпреки всичко ако е щастлива както някой на предните страници каза няма нищо лошо. 

Не знам, аз тук научих, но беше писано и по някакви сайтове. Иначе, да, важното е да е щастлива и да се чувства добре. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Гергана защо допусна да стане касиерка? Можеше още да си ходи на някакви участия като други нейни колежки, които не са с активна кариера вече. Или поне да работи за себе си като Вероника например, която си има заведение.

Вероника ми липсва. Имаше страхотни песни. 

След скандалът с "Твоите думи" сякаш се почувства предадена от музикалната индустрия и колегите си, защото доколкото си спомням никой не се застъпи за нея, и дори протежето й Галин застана на страната на Оцко. Може би затова е загубила удоволствие в правенето на музика, и се пренасочила към други сфери.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

След скандалът с "Твоите думи" сякаш се почувства предадена от музикалната индустрия и колегите си, защото доколкото си спомням никой не се застъпи за нея, и дори протежето й Галин застана на страната на Оцко. Може би затова е загубила удоволствие в правенето на музика, и се пренасочила към други сфери.

Ако е така жалко... И при тях предателствата, злобата и интригите са често срещано явление. Гергана винаги ми се е виждала добродушна и затова и е дошло повече. Даже по-рано си мислех колко различна беше като поведение и визия. Сладко и невинно русо барби без пошлост и вулгарност в нея. А какъв бум направи с появата си и стана известна буквално за ден с дебюта си. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гертрудис беше супер. Дори и след Токича има попадения. Но вече конкуренцията и комерсът бяха зверски. А едно време беше на първите 4 турнета, пееше си прилично на живо, танцуваше. Беше и рекламно лице. Има заряд в нея и е от малкото, които правеха поп песни до последно, тя кючек май няма. И добри клипове има. "Огън в дъжда", "Забрави", "Върви си", "От този момент". Просто тя, Елена и Вероника не са коври. Но евала на Гергана, че записа и завърши Геология, после и магистратура и прояви интерес към тема като минералите и бачкаше в музей. Във всеки случай много по-стойностен човек от повечето чалгарки. Случаят с Оцко наистина я демотивира, най-много 3 песни да има след него. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Поискали са да изтрият статията на Денис Теофиков в Уикипедия. :helpsmilie:

Тия дет пишат статиите във Уикипедия са бавни повечето. Пълни кретени. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adorable каза:

Гертрудис беше супер. Дори и след Токича има попадения. Но вече конкуренцията и комерсът бяха зверски. А едно време беше на първите 4 турнета, пееше си прилично на живо, танцуваше. Беше и рекламно лице. Има заряд в нея и е от малкото, които правеха поп песни до последно, тя кючек май няма. И добри клипове има. "Огън в дъжда", "Забрави", "Върви си", "От този момент". Просто тя и Вероника не са коври. Но евала на Гергана, че записа и завърши Геология, после и магистратура и прояви интерес към тема като минералите и бачкаше в музей. Във всеки случай много по-стойностен човек от повечето чалгарки. Случаят с Оцко наистина я демотивира, най-много 3 песни да има след него. 

Имаше някои кючекоподобни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...