Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, fearless` каза:

Това намесване на Преслава е много досадно вече. Това си е силна година на Галена и няма нищо общо с Петя, която от месеци не прави нови неща и може би в момента е дала приоритет на друго, не на кариерата си. 

Не аз съм я намесил, чети внимателно!

  • Love 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DrAkO каза:

ЕМ Продакшънс форевър! 

 

Отидоха милионите!

Нямаше ли начин да прехвърли клиповете от Пайнерския канал в нейния ? Примерно много испански изпълнители го направиха преди 1-2 години.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Brian каза:

Не аз съм я намесил, чети внимателно!

Цитирах твоя пост, защото в него споменаваш Преслава, но нямах в предвид конкретно теб, а като цяло практиката във форума при всеки нов проект на една от двете, да се намесва другата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

😁

😁

😁

😁

Галена се разгони, събува гащите на студенти

 

Сваляй гащите сега!" това призова Галена група купонясващи студенти в столична дискотека. Навръх студентския празник, певицата, която обича провокациите, и този път не изневери на себе си.

Чалга дивата се закача с младите момчета, в един момент не издържа и ги призова да събуват гащите, стана ясно от видео, което се появи социалните мрежи. След сексуалния намек студентите буквално изпадат в екстаз и започват възторжено да викат срещу любимката си. От кадрите не става ясно дали някой е последвал призива й, но видимо градусът на настроението е бил много висок.

Не по-малко скандално преминава участието и на друга представителка на чалга индустрията.  Диона нагледно показа как се прави секс пред тълпа от студенти  с бушуващи хормони и ги призова да си живеят живота и да не се занимават с обвързване. След това, докато пее кръшни парчета, Диона показа различни секс пози, като закачливо върти задните части. В един момент певицата кляка, за да покаже как се язди легнал мъж, при което студентите направо губят ума и дума.  Участието на Диона бе споделено с нейната колежка Тита, която е далеч по-обрана като поведение, като единствено се отпуска да разменя целувки с Диона, но без да изпадат в перверзии, писа „България Днес“.

galena-se-razgoni-sabuva-gashtite-na-stu

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

За добро утро да ви кажа,че вчера дуета на Коце и Преслава най-накрая е записан. Вчера Коце си е записал неговата част. Вчера от записи директно към Хасково, а днес към Габрово. Кога ще си почине, не знам. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

За добро утро да ви кажа,че вчера дуета на Коце и Преслава най-накрая е записан. Вчера Коце си е записал неговата част. Вчера от записи директно към Хасково, а днес към Габрово. Кога ще си почине, не знам. 

Кога ще снимат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Не знам. Като има време сигурно. Да се надяваме за празниците,че ще го пуснат. 

Демек клипа ще бъде за 2.50 лв. с ДДС или ще бъде Giveaway клипче :laughing:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

За добро утро да ви кажа,че вчера дуета на Коце и Преслава най-накрая е записан. Вчера Коце си е записал неговата част. Вчера от записи директно към Хасково, а днес към Габрово. Кога ще си почине, не знам. 

Те цяла година ли го записват? Аз мислех, че вече всичко е готово. Нали уж на Малдивите бяха снимали :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям фурор - вторият ден на ВНЛ ще има повече гледания от всички предни рекорди в жанра през премиерният им ден. 

До момента има 680К.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Превод?

“Както винаги съм над любимата приятелка. 😁💋

  • Haha 1
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук искам да кажа. Ч.Р.Д. на S класата на поп - фолка, гранд дамата на Рамания, една моя вечна любимка и икона, ферарито на Коцака, секс символа на Бургас и мъже разбивачката на България Т А Н Я  У З У Н О В А. Един от тримата потребители които пишем от този акаунт, казва, че аз сигурно ще се оженя за теб (thats a bit too much). Туце, да си живо и здраво. Много щастие, любов, секс и пари.

 

 

  • Haha 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...