Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Mousie каза:

Осъзнавате ли, че чрез този форум, тя  може да стане по-известна от някой като Мани? 😁

Тя е! ВИП хигиенистка на родното черноморие

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Други ден като изпратим зайка, търся желаещ, който обича да играе игри. С Parsec програмата, или overcooked (4ма играчи),  moving out (пак 4ма) или it takes two, тука са 2ма ама е мегаяката. Играла съм ги на плейстейшъна и са доста зарибяващи, ама е по яко с познати. Ама моите дружки, никой нема нормално пс, само некви от 2000г с хп 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

Други ден като изпратим зайка, търся желаещ, който обича да играе игри. С Parsec програмата, или overcooked (4ма играчи),  moving out (пак 4ма) или it takes two, тука са 2ма ама е мегаяката. Играла съм ги на плейстейшъна и са доста зарибяващи, ама е по яко с познати. Ама моите дружки, никой нема нормално пс, само некви от 2000г с хп 😄

Аз обичам да играя, ама ми е слаб лап топа, само Лига върви нормално, другите са малко на пресекулки, понеже няма DirectX 11 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mousie каза:

Аз обичам да играя, ама ми е слаб лап топа, само Лига върви нормално, другите са малко на пресекулки, понеже няма DirectX 11 🙄

Сигурно ще ти лагва значи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Arwity каза:

Други ден като изпратим зайка, търся желаещ, който обича да играе игри. С Parsec програмата, или overcooked (4ма играчи),  moving out (пак 4ма) или it takes two, тука са 2ма ама е мегаяката. Играла съм ги на плейстейшъна и са доста зарибяващи, ама е по яко с познати. Ама моите дружки, никой нема нормално пс, само некви от 2000г с хп 😄

Това означава ли, че напускаш форума!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Arwity каза:

Други ден като изпратим зайка, търся желаещ, който обича да играе игри. С Parsec програмата, или overcooked (4ма играчи),  moving out (пак 4ма) или it takes two, тука са 2ма ама е мегаяката. Играла съм ги на плейстейшъна и са доста зарибяващи, ама е по яко с познати. Ама моите дружки, никой нема нормално пс, само некви от 2000г с хп 😄

 

преди 8 минути, Mousie каза:

Аз обичам да играя, ама ми е слаб лап топа, само Лига върви нормално, другите са малко на пресекулки, понеже няма DirectX 11 🙄

 

преди 5 минути, Arwity каза:

Сигурно ще ти лагва значи.

 

преди 4 минути, Mousie каза:

Ти само тези ли цъкаш?

Свършете нещо полезно вместо да се дразните както аз сега обелих патладжан.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Mousie каза:

Ти само тези ли цъкаш?

Другите са платени. И не мога така да ги споделям с тая програма. То реално все 1 ти влизаш в компютъра ми и играем от него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Знаете ли, че  когато на 18-ти изтрият профила на госпожата, ще можем да си я обсъждаме на воля, защото вече не е потребител на форума? :1eye:

@zai4eto82 чуваш ли? Затова трябва да останеш.

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Сега се сетих, че и Мани е от Бургас. Явно този град ражда легенди!

Едната е мастер миглопластика, а другата ВИП хигиенистка!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Мани е гадже с един дилър, който даже в момента май е в затвора. Така че нищо чудно и тя да се "черпи" или да пласира. Не е стока!

Не знам дали се "черпи", защото каза, че имала не знам си колко операции заради рак и тн. Не мисля, че е толко тъпа. То не че, ако ги нямаше операциите пак е много разумно

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...