Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Знаете ли, че  когато на 18-ти изтрият профила на госпожата, ще можем да си я обсъждаме на воля, защото вече не е потребител на форума? :1eye:

❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

Знам, защото се разбира.

А и Майли си го беше написала на нейния Скайп отгоре, обаче са много заети, прибавят те, най-много здравей ти казват или мерси. Във фейса са по-активни.

Като например сега Селина ми благодари, че харесвам новия й клип и песен.

Даже Селина и Майли ми звъняха в Скайп вчера, а пък аз обядвах тогава и ги изтървах.

Това е от 2010, т.е. била е на 27 тогава и гледайте на какво е вярвала. :bn:

*Селина*? Аз знам за Селена

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, THE IIconic каза:

Вика искаш ли кекс и ми даде! ;D 

Ми ако не е искала кекс...? 

На мен най ми хареса *ще им беля картофи ли, не са познали изобщо, да си белят сами картофите*

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Ама като качвате историята за ножа на плота ми давайте кредити,защото аз я изкопах!

Извинявам се, тотално забравих от вълнение! Хора, историята я четете блгодарение на @xroflx9 

FC060A6C-FA22-4AEC-AEEF-AFC286F51ED6.jpeg

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бях на нейно място хич нямаше да ми пука кой какво говори а щях да продължа да си праскам историите напук.

Зайке, уникална си ❤ никоя книга или филм не са ми били така интересни както историите ти

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

А някой помни ли защо я изгониха от Инканто, не намирам в архивите?

Нз, ама някой от тук беше писал нещо на нейни колеги и се беше поспряла с историите. Имаше и там някаква драма

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

А някой помни ли защо я изгониха от Инканто, не намирам в архивите?

Мисля, че сама беше напуснала щото много дълги смени.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mousie каза:

Ама защо са писали на нейни колеги, за какво е ставало въпрос?

Не знам, но беше много гадно. Разказваше ни за конкретен човек, имаха си някакви взаимоотношения и някой го беше изнамерил във ФБ и му беше пратил линкове. Голяма тъпотия.

  • Like 3
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Mousie каза:

Ама защо са писали на нейни колеги, за какво е ставало въпрос?

Не помня, но беше във вихъра си. Даже подозирам @THE IIconic 😄

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Мисля, че сама беше напуснала щото много дълги смени.

Изгониха я

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Arwity каза:

Нз, ама някой от тук беше писал нещо на нейни колеги и се беше поспряла с историите. Имаше и там някаква драма

Това беше преди година. Случаят с монахинята. Нали скриха цялата тема чат мания и не влизаше седмица. Беше качила снимка на приятелката на колегата й дето и викаше монахиня и пак ревеше. Някой му беше казал и обвиниха мен, но Зайка каза , че не съм аз. Според мен беше нейна измишльотина

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не знам, но беше много гадно. Разказваше ни за конкретен човек, имаха си някакви взаимоотношения и някой го беше изнамерил във ФБ и му беше пратил линкове. Голяма тъпотия.

Е тва е супер тъпо и ограничено, или тя поне да го разказва на конкретни хора от форума, а не пред всички.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Това беше преди година. Случаят с монахинята. Нали скриха цялата тема чат мания и не влизаше седмица. Беше качила снимка на приятелката на колегата й дето и викаше монахиня и пак ревеше. Някой му беше казал и обвиниха мен, но Зайка каза , че не съм аз. Според мен беше нейна измишльотина

🤣 не знаех, че са те обвинили. Честно казано и мен ми мина през ума, че най-вероятно си ти. Явно създаваш впечатление за гадняр 😄 ама верно си беше тъпичко. Тя си споделяше тука на нас и да ходиш да и издирваш колегите в истинския живот.. едва ли си е измислила

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

🤣 не знаех, че са те обвинили. Честно казано и мен ми мина през ума, че най-вероятно си ти. Явно създаваш впечатление за гадняр 😄 ама верно си беше тъпичко. Тя си споделяше тука на нас и да ходиш да и издирваш колегите в истинския живот.. едва ли си е измислила

Ти как ме виждаш да седна да търся колегите и! Нямам си друга работа. Пък и тя каза,че не съм аз, но така и  не се разбра кой е 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Blueberry каза:

Знам, защото се разбира.

А и Майли си го беше написала на нейния Скайп отгоре, обаче са много заети, прибавят те, най-много здравей ти казват или мерси. Във фейса са по-активни.

Като например сега Селина ми благодари, че харесвам новия й клип и песен.

Даже Селина и Майли ми звъняха в Скайп вчера, а пък аз обядвах тогава и ги изтървах.

Това е от 2010, т.е. била е на 27 тогава и гледайте на какво е вярвала. :bn:

Добрите стари времена, когато масово правеха фейк скайпове на звезди от Дисни и разни тийн идоли, и ги рекламираха във Vbox7 групите. И аз си бях направил за да не остана по-назад. :lol: Бях събрал около 1000 души. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Добрите стари времена, когато масово правеха фейк скайпове на звезди от Дисни и разни тийн идоли, и ги рекламираха във Vbox7 групите. И аз си бях направил за да не остана по-назад. :lol: Бях събрал около 1000 души. 

Ти Преслава ли беше?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...