Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, THE IIconic каза:

Има ли подводници? 

 

Има не само подводници, а и цели потънали кораби :roll1: Но това най-точно може да бъде казано от хора от Бургас и региона.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тамън ще го питам къде ще е на 14 Февруари и какво ще празнува - дали денят на влюбените с някоя негова фенка или Коцьо наебан, пърдон за хиляден път :rolleyes: Исках да кажа Трифон зарезан. Благодаря!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Arwity каза:

Ако пусна номера на някой на нон стоп да го набирам, може ли да ме съди? 😀 или да иде в полицията? 

Същото като преди време един потребител от форума искаше да ме съди, че съм го тормозил тук. 😂😂😂

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Arwity каза:

Ако пусна номера на някой на нон стоп да го набирам, може ли да ме съди? 😀 или да иде в полицията? 

Нали има опция блокирай

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Arwity каза:

Ако пусна номера на някой на нон стоп да го набирам, може ли да ме съди? 😀 или да иде в полицията? 

Най- много да ти пр*дне на оная работа. Нищо не може да направи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Най- много да ти пр*дне на оная работа. Нищо не може да направи. 

А полиция ще дойде ли?

преди 2 минути, Brian каза:

Нали има опция блокирай

Блокирана съм де, ама с програма да пренабира и нон стоп да дава заето

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми помогне в избора на телефон? 
Колебанията са ми между Iphone 13 Pro , Samsung Galaxy S21 ultra  и евентуално за пръв път да пробвам устройство на Huawei - P50 pro. От години съм с Apple и съм прекалено свикнала с тяхната ОС и ще ми е трудно да я сменя,но май ми се иска да поразнообразя вече. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, petya1 каза:

Може ли някой да ми помогне в избора на телефон? 
Колебанията са ми между Iphone 13 Pro , Samsung Galaxy S21 ultra  и евентуално за пръв път да пробвам устройство на Huawei - P50 pro. От години съм с Apple и съм прекалено свикнала с тяхната ОС и ще ми е трудно да я сменя,но май ми се иска да поразнообразя вече. 

Ако искаш да разнообразиш определено си вземи Huawei P50 Pro :1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък все си карам със самсунг. Със s20 съм аз от 2г , никакви проблеми не съм имала. Като го вземах, се чудех много между него и iphone и ми казаха, че ако държа на камерата самсунг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, petya1 каза:

Може ли някой да ми помогне в избора на телефон? 
Колебанията са ми между Iphone 13 Pro , Samsung Galaxy S21 ultra  и евентуално за пръв път да пробвам устройство на Huawei - P50 pro. От години съм с Apple и съм прекалено свикнала с тяхната ОС и ще ми е трудно да я сменя,но май ми се иска да поразнообразя вече. 

Махай ги тия Хуавейски глупости. Телефоните са Айфон и Самсунг.

Аз смених два хедлайнера на Самсунг (S3 и S6), бях решила да си взема S9, но по стечение на обстоятелствата се снабдих с Айфон и съм доволна. Като че ли по-дълъг хардуерен живот имат от Самсунгите. Но пък си имат минуси - зарядните са скъпи, а не са трайни, аз не харесвам техните слушалки и трябва да си купувам lightning to usb кабел (20 лева е, но не издържа много) и така. Ти трябва да ги знаеш тези неща де :D 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Blueberry каза:

Махай ги тия Хуавейски глупости. Телефоните са Айфон и Самсунг.

Аз смених два хедлайнера на Самсунг (S3 и S6), бях решила да си взема S9, но по стечение на обстоятелствата се снабдих с Айфон и съм доволна. Като че ли по-дълъг хардуерен живот имат от Самсунгите. Но пък си имат минуси - зарядните са скъпи, а не са трайни, аз не харесвам техните слушалки и трябва да си купувам lightning to usb кабел (20 лева е, но не издържа много) и така. Ти трябва да ги знаеш тези неща де :D 

 

Емилия.

Е, милия.

Е,  мили я?

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Махай ги тия Хуавейски глупости. Телефоните са Айфон и Самсунг.

Аз смених два хедлайнера на Самсунг (S3 и S6), бях решила да си взема S9, но по стечение на обстоятелствата се снабдих с Айфон и съм доволна. Като че ли по-дълъг хардуерен живот имат от Самсунгите. Но пък си имат минуси - зарядните са скъпи, а не са трайни, аз не харесвам техните слушалки и трябва да си купувам lightning to usb кабел (20 лева е, но не издържа много) и така. Ти трябва да ги знаеш тези неща де :D 

 

Хах, точно така съм реагирала и аз винаги за Huawei и ги осмивах , но доста хора ме убеждават да им дам шанс. А новият им модел изглежда топ в златно. Обаче все нещо ме спира при тази марка. Като цяло повече си чудя за другите 2 модела. Иначе и мен ме изнервят доста неща в айфона -  платените елементарни приложения, кабели, зарядни и смарт часовници им.Обаче не знам дали ще свикна пак към хаоса на Андроид устройствата, а аз обичам прекалено много да ми всичко подредено и свързано. 😄


 

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Ретроградния Меркурий е идеално време да се отървете от токсични хора, ненужното и т.н. Та, едва ли е съвпадение всичко случващо се.

Имаш някой в предвид ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Wild_Style каза:

Довечера ще ходя на участие на Коце. Дано взриви клуба, преди него да са го взривили :laughing:

Гледай да не взриви теб в стаичката заедно с Велислав.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...