Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Въй и Коцето вече знае какво са мъде! Не са само тия "НА СЕЛО"! 
А във кухнята гърмя и паля, паля, паля. И какво е мъде - зная, зная, зная! Ще отида сега до селската стая - замълчи, аз съм шефът тука! Тва го запомни!

 

  • Haha 6
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Мисля да си направя един миш- маш под звуците на Рики.

Така и така ще правиш миш-маш няма ли да поканиш и нас да хапнем и да се снимаме за социалките и на твоят диван с леопардов десен :whistling:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

ВНИМАНИЕ!!! КРАЛИЦАТА Е ТУК!!!

Не я виждам <_< Аз съм още в офиса, гледам трафика по бул. България от бюрото ми в Infinity Tower. А кралицата къде е да я поздравя набързо, че мениджъра ми е тук и ако се заплесна ще ме нахока с кожения ... колан :roll1:

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо съм светли очи,тъмна коса и плътни устни. Някои колкото и силикон да си слагат в устните,пак не могат да се направят,защото естественото си е най. А ако се гримирам професионално, няма да ме познаете

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради колежката-студена кухня ще трябва да гледам "Шрек". От онзи ден си е наумила,че приличам на Фиона. Дори не знаех коя е. Каза ми знаеш ли каква красива принцеса е, ти си като нея

Стана ми интересно,че проверих-тя наистина била много готина.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си е била винаги долна и лицемерна от самото начало на кариерата си. Няма да го забравя как като идваше на участие в Бургас и се криеше в колата и не искаше да дава автографи след участие, а бързаше да си тръгва с колата. Аз тогава и изтрясках вратата на колата , на много интересна се правеше тя- даде с 300 зора един автограф и потегли с колата. Долна патка.

Дано й се провали кариерата, завистлива шматка. Ще проваля на другите концертите.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Една колежка-топла аудитория усетих, че ме лъже.Имахме лекция по Наказателен процес и тя ми говори някакви измислици-шматка. Ама аз знам,че лъже знам истината и че тя лъже. И аз като се ядосах- треснах учебника на бюрото и настоях да ми каже истината. Тя вика:аз само истината казвам. Не на мене тия. Измислици. Изморих се и от работа,нонстоп хора идват с проблеми,какво им става на тия хора- не знам.

Не мога повече да се занимавам с глупости-лягам. Че аз за разлика от вас, ще ставам утре.

Искам историята дето е треснала ножа на плота!

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Да ти имам и мисленето, каквото кажат другите и ти да се съгласяваш. Ти нямаш ли собствено мнение. Аз не слушам това, което ми кажат, слушам това,КОЕТО МИ ХАРЕСВА!

Ама слушай мнението на другите,аз обаче не съм като другите.

Същия си като тези от Замунда, писали там някакви коментари за даден албум, филм,че не става и че има нисък рейтинг,айде всички като конска пац решили,че филма не става и някои не го свалят.

Много сте глупави тука,ама много-да се водите по чуждия акъл,а да нямате собствено мнение. Казал,че само едно е хубаво и край,друго не същестува.

 

НЕ конска пац, а "кон с капаци"

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

3-ти ден ме боли кръста.

Ако знаех, че ще стане тъй, нямаше изобщо да помагам на колежката. За капак оня ми се сърди, че снощи му прекъснах мача да ме прибере и като ме прибра изобщо не ми се обади да ме пита дали съм влязла във входа.

  • Like 1
  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...