Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Току що, Wild_Style каза:

Слаба ракия сте милички :1000(6):Мен Рики ме покани на романтична вечеря + hard fu**ing в имението му преди да го е продал.

Да, за Рики Мартин става на въпрос ако някой се чуди :roll1:

Жалко, че го продаде! Бях свикнал с него! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Жалко, че го продаде! Бях свикнал с него! 

Още не го е продал, соре :lol: Първо ще му гостувам 2-3-5 седмици и чак тогава ще го продаде. Искам да се наснимам за социалките на тигровия му диван, в спалнята му с чаршафи Versace и т.н.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Blueberry каза:
Но явно не използваш професионални бои, професионален шампоан, професионална маска и професионални кристали. Откакто те помня никога косата ти не е била поддържана и това е много било коментирано от феновете ти. Срамота. То попфолк певиците изглеждат по-добре от теб.

Много  негативен човек си! Като не разбирате не коментирайте! 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска по радиоточката пуснаха Рики с ... абе не му знам заглавията на песните всъщност, не че има значение, и за малко да се сбълскаме в съблекалнята с Ники готвачката ... 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

@Gerganafen

Иване, това,че ти не си човек, аз не съм виновна.На работа имаме 2-ма Ивановци и единия е много повече човек от тебе.

По-напред тая на аватара ти не е човек! Много се развали Камелия. Хич не й отива новия нос на Камелия. И как си е надула устните Камелия, луда ли е. Не ти ли дадено по природа, не става. Не ми харесва така Камелия. Иначе е готина песента на Камелия, надувам я измежду Livin la vida loca и The Cup of Life.

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Аз днес бях гримирана с розови сенки, спирала,розово червило, розова блузка,розови обеци и само ми викаха колегите каква яка мацка съм била, пък тоя Никола само ме гледаше. Никола сутринта ми викаше,че заради Ники колегата съм се гримирала,а пък аз дори не знаех,че Ники е на смяна,чак Ники като ми каза:Оооооооооо, Snejankе добро утро и като го видях,му казах добро утро и че точно него не съм го очаквала,макар че го предчувствах,

Истинска гранд дама! :D

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

Тази вечер се чувствам курвенце :naked: Ще отида на участие на Кокаин. Оххх пърдон де, Константин исках да кажа :rolleyes:

Свършете нещо полезно вместо да се дразните както аз сега обелих патладжан.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено все ще има някой тарикат.Единея от мъжете-сервитьори не иска да чисти чиниите.Казах му:Ти на какъв се правиш,както всички чистят,така и ти.А той:Не ме интересува.Казах на готвачката и тя ми каза,че и той ще чисти на поредното събрание на 17-ти.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...