Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Баннат ли съм сега? 😭

  • Haha 9
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Чакаме кучето на Зайка да каже дали се е засегнал от коментарите и това ще реши съдбата ти, пичок. :1000(29):

Предайте й, че независимо от решението й, аз я обожавам!

  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е банван. Просто реших да се пошегувам и ми се получи, щото всички се хванаха. :1000(29):

Иначе съм ЗА да си направим чат в месинджър и да коментираме … знаете кого.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Никой не е банван. Просто реших да се пошегувам и ми се получи, щото всички се хванаха. :1000(29):

Иначе съм ЗА да си направим чат в месинджър и да коментираме … знаете кого.

Онази.. или пък онзи? който не бива да назоваваме!

Lordvoldemort.jpg 

  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Онази.. или пък онзи? който не бива да назоваваме!

Lordvoldemort.jpg 

Една стара потребителка ми каза, че виждала снимка на онзи и законната. Каза, че била много симпатична, а онзи бил средна работа!

  • Haha 2
  • Wow 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък не виждате ли, че всичко е поредния номер и жажда за внимание? И то успешен, съдейки по изписаните страници и жалвания от ваша страна.

Я имайте малко достойнство!

Пак ще почне да си описва ферманите след 3 дни, когато никой вече не се сеща за нея и темата за т.нар. забрана за обсъждане се изчерпа. Понеже единствено тук и де обръща внимание. 

  • Like 3
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче онова пухкаво ушато животно е само за някое реалити. Бих брадър вече няма, ама примерно Игри на волята. Ще избие рибата там. Ще ударят рейтинг до небесата

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Обаче онова пухкаво ушато животно е само за някое реалити. Бих брадър вече няма, ама примерно Игри на волята. Ще избие рибата там. Ще ударят рейтинг до небесата

Мани ще е засенчена завинаги 😃

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pechenko каза:

Чакаме кучето на Зайка да каже дали се е засегнал от коментарите и това ще реши съдбата ти, пичок. :1000(29):

Всеки истински Зайка фен знае, че тя е cat lady! Да погали писана на улицата винаги е било събитие за нея. :heart: Иначе техните май не й позволяват животно вкъщи. :( 

 

Не съм нарушил правилата, защото потребител Зайка няма! Ето: @zaika

  • Haha 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Arwity каза:

Обаче онова пухкаво ушато животно е само за някое реалити. Бих брадър вече няма, ама примерно Игри на волята. Ще избие рибата там. Ще ударят рейтинг до небесата

За да има драма и конфликт, другата звезда в изданието трябва да бъде нейната диаметрална противоположност от Берковица - другарката Кити.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, THE IIconic каза:

Кама и Цветин ми звъняха по скайп, ама аз пиех кафе и ги изтървах! 🥺🥺🥺

 Със Сашка са търсили четвърти за белот, не се вайкай. Той нали Фокс е зает напоследък май.

  • Haha 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Добър ден на всички, освен на За*киня! 

The Weeknd ми беше писал, че ми благодари, че харесвам новия му клип и песен. Дори ми беше звънял преди малко по скайп, но обядвах и го изтървах.

Много жалко :mf_surrender:Ако беше вдигнал можеше да го поканиш да завърти един концерт в Бургас. Също така можеше да попее и на няколко частни партита отново в региона :laughing:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...