Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Току що, Arwity каза:

Мн кратка, сигурно ли е че е от нея?

Предлагам всички групово да се извиним и да я върнем. Танче, ако четеш виж колко фенове имаш. По-интересни са ми твоите истории пред някоя книга даже. Върни сееее :(

Даа, опитах се да търся по-пикантни, но не се сещам за подходящи ключови думи и само тази изрових :( 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не тъгувайте мили мои, Танчето от Бургаско ще се завърне с още по-пикантни истории. Сега се е отдала на тях да ги преживее, после ще ни ги преразкаже и ще ни скандализира до дъно :roll1:

Да не говорим, че предстои лято 22. От сега си представям какво чудо на чудесата ще е.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Blueberry каза:

Ето и една история отпреди 3 години :P

 

 

Егати и романтиката- Туршия с Червено вино.

п.с. @meleto Темата за монахинята беше скрита по твое време, ама не помня кои бяха модератори. Направи ни услуга и дай да си припомним тази велика иостория.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Не разбрах жена му е била в стаята и спи, докато Танича посреща нова година в хола ли?

Палми, пауни, тигрови възглавници - не предполагах, че има и сае ромаааа елементи в този роман.

Няма да се учудя ако и Кокаин е бил във въпросния хол да подгрява за сножението на Зайка с Дон Бакшиш в новогодишната нощ :D

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

Няма да се учудя ако и Кокаин е бил във въпросния хол да подгрява за сножението на Зайка с Дон Бакшиш в новогодишната нощ :D

Снежанке ти ли си? :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Arwity каза:

Нз за Танчето, ама Овните са най-боклуджийската зодия!! 💩  Особено мъжете. 

Зайке, Ники каква зодия е??

Козирог май беше Таксито. 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Jouey каза:

Козирог май беше Таксито. 😂

Охоо, значи тея дни ще има рд? Изненади пак със секси бельо. Зайче, чакаме разказ после

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники е Козирог, да, ама не съм запомнила на коя дата :D 

Овните са много манипулативни и Овен с Рак или Козирог е просто смъртоносна комбинация - два остри камъка както се вика. Те са си в квадрат и разбирателство просто няма. На мен ми е трудно на мен с Овни и животът ми ги поднася на тепсия да си уча уроците.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има изследвания, които демонстрират че хората, които са родени през зимата е по-вероятно да са песимисти, през пролетта оптимисти, през лятото с променливи настроения и през есента нетърпеливи/избухливи. Вярно ли е за вас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Има изследвания, които демонстрират че хората, които са родени през зимата са песимисти, през пролетта оптимисти, през лятото с променливи настроения и през есента нетърпеливи/избухливи. Вярно ли е за вас?

Аз съм зимата, а съм с променливо настроение, нетърпелив и избухлив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, THE IIconic каза:

Аз съм зимата, а съм с променливо настроение, нетърпелив и избухлив.

Гюра те е възпяла в незабравимия си шхит Сезони

Цитат

Той беше лятото, а ти си зимата  - двата мъжки сезона в живота ми

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Между другото тази песен ме кефи!

Все още помня как някой разказваше, че са пуснали тази песен в дискотеката и един фен на Малина (който сега се подвизава като травестит) подхвърли иронично: "А на Йорданка Христова нещо нямаше ли?" 🤣

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , THE IIconic каза:

Егати и романтиката- Туршия с Червено вино.

п.с. @meleto Темата за монахинята беше скрита по твое време, ама не помня кои бяха модератори. Направи ни услуга и дай да си припомним тази велика иостория.

Я, разкажи... за какви монахини става дума :D 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

Я, разкажи... за какви монахини става дума :D 

Ами била се захластнал по някъв обвързан пък жен му била като монахиня, каквото и да значи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, THE IIconic каза:

Ами била се захластнал по някъв обвързан пък жен му била като монахиня, каквото и да значи. 

Т.е. не е по креватното джудо като нея.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:
   zai4eto82 каза: 
Рики продава и другото си имение в Маями за 12, 8 милиона долара. Жалко, бях свикнала с именията му

 


Нещо кратко, но истинско, иконик и паметно.

Щом е способна от снимки в социалките да свиква с именията на Рики, гууд :lol:

Че крака и дори в и най-развинтените фантазии не би могъл да стъпи там, камоли в леглото му. Всеки мъж в този форум ще бъде предпочетен пред нея :roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, irritable2021 каза:

всички я искаме ... back. Някои я искат fully. Но ако не се върне вместо да мислите за достъп до старите й неща, зашо не Patreon, и тя да разказва дните си за кеш? 

Има далеч по-смислени неща, за които да си харча кеша :thumbsup: Соре ама аз кеш за Зайка не бих прежалил :rolleyes:

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Песимистка съм - да! В събота имам рожден ден и който не ми пожелае много здраве, любов и пари - проклет да е! Песимистко проклятие.

Аман от стандартните пожелания за рожден ден :bx: Пожелавам ти навръх рождения ти ден гранд дамата на Бургаско да се завърне с ударен, житейски момент от живота си. Дай боже да е изпълнила предложението ми и да е сформирала суинг партито, за което ще ни разказва месеци наред :naked:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...