Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 50 минути, DrAkO каза:

И аз не ги помня тези неща, то тая сапунка има по 365 епизода годишно, понякога излизат и няколко за ден 😃

Помня нещо за руснак дето опатка, а той дете чакаше май. 

Иво Сиромахов пасти ще яде пред наща ако реши да пише книги!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DrAkO каза:

И аз не ги помня тези неща, то тая сапунка има по 365 епизода годишно, понякога излизат и няколко за ден 😃

Помня нещо за руснак дето опатка, а той дете чакаше май. 

Брутал просто, Зайка не си поплюва :roll1:

Моето тяло твое е цяло, любено и младо :whistling:

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И постовете за Монахинята не намирам! Били са в тема, която сега е скрита.

Предлагам на мелето да създаде Ramania Premium срещу заплащане и с тази опция да има достъп до всички скрити теми. :1000(28):

  • Haha 4
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Blueberry каза:

И постовете за Монахинята не намирам! Били са в тема, която сега е скрита.

Предлагам на мелето да създаде Ramania Premium срещу заплащане и с тази опция да има достъп до всички скрити теми. :1000(28):

Аз предалагам да направим тема "Животът на една Зайка" и да съберем всичките и историй, пък тя ако си намери спонсор да напише книга.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам как в най-скоро време ще ни връхлети гневът на Танита!:unsure:

"ЗАБРАНЯВАМ ВИ ДА МЕ ОБСЪЖДАТЕ! ДРУГА РАБОТА НЯМАТЕ ЛИ СИ?! ИСКАМ ПРОФИЛЪТ МИ ДА СЕ ИЗТРИЕ! ТЕМИТЕ МИ ДА СЕ ИЗТРИЯТ! ЩЕ ТЕГЛЯ МУЗИКА ОТ ДРУГАДЕ! СБОГОМ!"

И я гледаш как след максимум месец се завръща ударно с нови теми: "Всичко за Рики - 2022" и "Коцемания - 2022":heart:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Усещам как в най-скоро време ще ни връхлети гневът на Танита!:unsure:

"ЗАБРАНЯВАМ ВИ ДА МЕ ОБСЪЖДАТЕ! ДРУГА РАБОТА НЯМАТЕ ЛИ СИ?! ИСКАМ ПРОФИЛЪТ МИ ДА СЕ ИЗТРИЕ! ТЕМИТЕ МИ ДА СЕ ИЗТРИЯТ! ЩЕ ТЕГЛЯ МУЗИКА ОТ ДРУГАДЕ! СБОГОМ!"

И я гледаш как след максимум месец се завръща ударно с нови теми: "Всичко за Рики - 2022" и "Коцемания - 2022":heart:

Къде ти е писала? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Къде ти е писала? 

Никъде - просто така предполагам, че ще реагира. Не би било честно да ни вини - сама ни направи свои фенове. ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Никъде - просто така предполагам, че ще реагира. Не би било честно да ни вини - сама ни направи свои фенове. ❤️

Мен ме е блокирала във ФБ!!! 

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DrAkO каза:

И аз не ги помня тези неща, то тая сапунка има по 365 епизода годишно, понякога излизат и няколко за ден 😃

Помня нещо за руснак дето опатка, а той дете чакаше май. 

Англичанче май беше дето след като го върша Туцето се оказа чакал дете от друга

  • Like 1
  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Англичанче май беше дето след като го върша Туцето се оказа чакал дете от друга

То една и две ли са историйте да ги помни човек!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

И постовете за Монахинята не намирам! Били са в тема, която сега е скрита.

Предлагам на мелето да създаде Ramania Premium срещу заплащане и с тази опция да има достъп до всички скрити теми. :1000(28):

Веднага се абонирам. Особено ако има и снимка на Ники. Умирам си да го видя този красив мъж. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Очаквано, успяхте да прогоните Гранд Дамата. Мразя ви, несъобразителни изедници! 

Имай малко търпение и ще дотърчи да поздравява дон Таксито с хита "Имаш прелестна жена  - да ти слага с кеф рога! " 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

Очаквано, успяхте да прогоните Гранд Дамата. Мразя ви, несъобразителни изедници! 

Тоя епизод сме гледали толкова пъти, дори само с Туцето, чак ни е омръзнал. Предлагам да си организираме томбола кой ще познае 1) кога ще се върне и 2) колко ще изкара поредния тираж от красивата приказка с Дон Бакшиш. 

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Тоя епизод сме гледали толкова пъти, дори само с Туцето, чак ни е омръзнал. Предлагам да си организираме томбола кой ще познае 1) кога ще се върне и 2) колко ще изкара поредния тираж от красивата приказка с Дон Бакшиш. 

Мисля да взема участие в тази томбола B)

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Arwity каза:

Може ли линкче нс Лео да се влюбиш? Че нещо стана така, че изживявам тая песен, та да я надуя на макс да се вживея малко 😀

https://youtu.be/mi4p1RSTsPE

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Lelqtian каза:

Англичанче май беше дето след като го върша Туцето се оказа чакал дете от друга

Колеги бяха да. Изтряска го без да и мигне окото

  • Haha 6
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и една история отпреди 3 години :P

 

Цитат

 

Честита Нова година и за много години! Успешна и щастлива Нова година! :P

 

Беше страхотна вечер вчера. Не съм очаквала, че така ще ми започне първия ден от Новата година. В Ники е рай- то палми, цветя, картини. Няколко пъти съм ходила в тях, ама всеки път като отида и не ми се тръгва- направено всичко с вкус. Една картина има стената с къщички насред океана и палми- много екзотична и до нея сложил едни палми до големия диван, който си купил още едни палми сложил от другата страна. Има една уникална картина на паун, сложил си една малка елхичка, до прозорците си сложил много цветя в саксии- такава зеленина- все едно влизаш на екзотично място. Другия му диван и той голям ама тигров с тигрови възглавници, мекички. Като пристигнах в тях, веднага ми даде чехлички да обуя и ме посрещна с целувка. Беше сложил свещ на масата, пихме червено вино с мезе, което е много скъпо, ако си го купиш, но той го беше направил- сушено месо с подправки. Хапнахме и туршия пак от него правена- уникално вкусна беше и маринован сафрид- всичко той е правил.На масата имахме една свещ, която до последно горя, голяма романтика беше. Късметите ми от неговата баница бяха здраве и че в нова къща ще живея, а неговите любов и екскурзия за двама в чужбина. И баницата му беше страхотна, която пак от него беше правена, за десерт имахме и портокали., Каза ми, че жена му вече спи в стаята на сина му, тя никога не посреща Нова година, винаги я проспива- ляга си с кокошките. Обаче с Ники се прекарахме толкова хубаво. Целунахме се за довиждане и тръгнах. В автобуса пък имаше един възрастен, омириса целия автобус, кондукторката му каза да ходи назад, тя беше с една кърпичка на носа. Като се Прибрах се в 23:00 и нещо. Той ми показа даже и 20-те кирии, които карал градско до 6:00 сутринта на Нова година на 31.12. Кой да предположи, че така ще започна Новата година.

А и видях, че още ми пази подаръците, които съм му подарявала през годините.

Изобщо страхотен 1 януари 2018. :viannen_28: :yahoo1: :hug: :heart: :g2: :g2: :g2: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :P

 

А и да не забравя, че днес Рики ще е в Шоуто на Елън и ще говори за Пуерто Рико и за American Crime Story: Убийството на Версаче. :P

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ум да ти зайде :1000(10): То история, то чудо. Да не коментираме правописа и гладката мисловна дейност, която всички прочетохме как тече - като водопад :1000(27):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мн кратка, сигурно ли е че е от нея?

Предлагам всички групово да се извиним и да я върнем. Танче, ако четеш виж колко фенове имаш. По-интересни са ми твоите истории пред някоя книга даже. Върни сееее :(

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...