Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, kalpazanin каза:

Зайка вече ми липсва ...

Върнете я !

Ако трябва някой да направи баница ... ще си " кусне " и ще й мине . :Vishenka_12:

Каква да е баницата? С готови или домашни кори? Навит съм да я направя,

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, kalpazanin каза:

Зайка вече ми липсва ...

Върнете я !

Ако трябва някой да направи баница ... ще си " кусне " и ще й мине . :Vishenka_12:

Спокойно мили мои, след 3 месеца има друг голям семеен празник и Зайка ще е отново на линия и ще разкърти всичко живо с нови епизоди на житейските си драми. Вервайте ми :1000(30): Даже си мисля, че тогава ще има римейк на новогодишната и бурна нощ :laughing:

  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявам още за Св. Валентин да се завърне! Успял ли е Дон Таксито да избяга от лошата съпруга, за да се видят, шефовете оказали ли са се хора и дали ли са на нашата героиня почивка, за да се осъществи романтичната вечер? Проклетницата още ли е в играта? Нямам търпение! Какъв празник на любовта би било без специален епизод на "Зайчето и Бакшиша"? ❤️

  • Like 3
  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Аз се надявам още за Св. Валентин да се завърне!  ❤️

Докато чакаме предстоящия празник, да си припомним един минал:

Зайка празнува 14 февруари

Вчера денят започна ужасно- тая мойта пак като види малко повече работа и ми оставила за миене, иначе изчистила. Докато оправях кафе- бара и ресторанта, си слушах новия албум на Исмаил. Сутринта пак на мен се паднаха да дадат 2-та фритюрника за миене,че и за капак и сушистите ми дадоха техния. Още тогава разбрах,че денят ще е ад и не сгреших. Започнаха ни малко по-късно тоя път в 12:30 часа с поръчките. 
През деня работихме за известните личности- при нас бяха Графа, Мария Илиева, Пеньо, Пацо, консулът на Турция, кмета на Бургас, Джон Траволта ми каза пицарят понеже те са пред него докато им прави пиците, имаше и италианци, руснаци, турци. Вечерта работихме за обикновените хора, неизвестните- за богаташите. А оттатъка в суши-бара Галена си беше направила резервация, тъй като тя вчера в "Астория" имаше участия и пицарчето след работиа й ходи на участие, защото ми каза,че с нея се имат и за него Галена е така както за мен Рики Мартин. А вечерта слушахме и малко "Веселина" и бяха пуснали на Галена "Пантера".
Да не забравя да спомена, че и паднах, както слизах да нося измитите неща, дали от умора, или защото мокро и паднах. Добре,че не паднах лошо. 
Цял ден хвърчах и изобщо не ме затрупаха, на никой нищо не му липсваше, ако беше другата щеше да е затрупана и да ми е оставила цялата кухня. Нямаше време нито до тоалетна, нито за ядене. Само сутринта ядох едно шоколадово сърце за закуска- меденка от майка ми в нас, вафлата си я взех уж за работа и нея нямах време да изям, тъй че цял ден нищо не бях яла. Колегите по едно време казваха, как може хората да си правят резервации в Мола за 14 февруари- толкова глупаво. Този път нямаше никаква украса в ресторанта за празника като миналата година, но шефката се беше погрижила да има цветя за всяка една дама и по един специален бонбон с нещо картичка със сърце, на която пишеше "От Инканто с любов". 
Ники ми звънна в 23:30 часа, казах му,че още съм на работа и като съм готова ще му звънна,а той бил вече пред Мола да ме чака. Ама какво хубаво ми звъни с "Cuanto Me Acuerdo De Ti"- една от новите песни от албума на Рики. tongue.gif
В 00:00 часа пак ми звъни, вече бях в съблекалнята, той ми вика,че бил направил кирия до Центъра и пак пред Мола ме чака. Вече тъкмо тръгвах,управителката ме питаше: "Танче, яла ли си нещо днес?" .Отговорих й, че цял ден нищо не съм яла, че тя ми даде едни гризини с шунка, ама аз толкова изморена,че както бях гладна хапнах много малко. 
И най-после вече отивах при Ники, той ме чакаше пред Мола и най-накрая ужасния работен ден свърши- хубавото тепърва предстои. Дори не очаквах,че може да бъде толкова хубаво. Ники ме посрещна с целувка в колата. Разказах му какъв ад преживях на работа, той ми каза,че вече свърши и сега той е при мен. Тръгнахме към хотела, взехме багажа и най-после влязохме в стаята. Разтоварихме всичко, аз наредих масата, сложихме свещи. Ама преди това Ники започна с изненадите. Честити ми Св. Валентин, като ми подари една голяма много красива торба, на която пишеше с големи букви "LOVE" и много сърца на нея,а вътре имаше една червена роза с червена панделка, и аз му благодарих с целувка. Бях много изненадана, но изненадите не спряха дотук. Подари ми една много интересна гривна и едно голямо червено плюшено сърце, на което пишеше LOVE. Каза ми" Да го гушкаш и да си го ползваш за възглавничка и да си мислиш за мен като ме няма". Не съм очаквала такова нещо от него- така ме изненада. И Ники ми каза,че когато купувал розата, продавачката била мой набор и тя го питала коя роза искал, той като й посочил и тя му казала,че има много добър вкус и че на жената, на която ще я подари, много ще й хареса(т.е. мен) 
Наредих масата- Ники беше купил едно печено пиле с картофки, топено сирене, лютеница, франзела, хлебчета, луканка, червено вино, фанта, портокали,ябълки и шоколад тирамису. Уж бях толкова гладна, че хапнах много малко и дали от работа, или от виното си бях много замаяна. Казахме си: "Наздраве за любовта". Шоколадът беше уникален, такъв не бях яла досега- един голям, страхотен. Вафлата от майка ми, Ники я беше изял половината. 
И взех си един душ, дойде ми много добре този душ след тежкия работен ден. Аз да спомена,че бях си взела дрехи с мен за хотела, още на работа, бях се подготвила. И Снежанка се завърна, Ники така пожела,ама си бях забравила обеците, тъй да ме е яд. На работа този път отидох на токчета. 
И Ники като ме видя ми каза: "Снежанке, много си хубава" и ми се усмихна и целувка последва. Спалнята не знам дали за Св. Валентин, ама си имахме червени възглавници и завивки. И пак си имахме свещи в спалнята и бяхме на музиката от новият албум на Рики.  happyppl.gif 
Рики нали навсякъде казва,че албумът му е много романтичен и е за правене на любов, че си сбъднах мечтата. 
Страхотна атмосфера.

Бях си взела и новият ми розов анцунг и розовите чехли, долницата обаче ми е широка, да видя кога ще отида да я оправят, че не ми се искаше да настивам, макар и да имаше климатик. Ники искаше да гледаме филми в хола завити, на мен обаче не ми се гледаха филми, а ми беше толкова замаяно и изморено,че по скоро исках да си легна. По някое време заспахме прегърнати или по скоро дремехме.
Няма нищо по-хубаво от това да спиш в прегръдките на любимия човек, с нищо не може да се опише. Ама то Ники като е до теб, не може да се спи- само те прегръща, гали и на това не може да се устои, а той има златни ръце. 
Много ми е хубаво с него и да нанкам при него. И така пак любов, страст и пак уж се заспа,ама не съвсем. Но бяхме прегърнати, така нанкахме.
Това с никой друг мъж не съм го изпитвала, както с Ники. 
Не усетихме кога се съмна. На сутринта Ники ме събуди с целувка и като отворих очи беше толкова хубаво да го видя пред мен и да ми каже "Добро утро"!
Колко замаяна бях като се събудих и рошава, и имаше сутрешна любов. Не знам как не събудихме съседите през нощта. 
Сутринта Ники ми беше приготвил закуска- портокали и шоколад тирамису-едва хапнах, нищо не ми се ядеше от замайване и лошо ми беше. 
Прибрахме всичко и тръгнахме. Сварихме и един лек дъжд сутринта. В 9:00 часа тази сутрин Ники ме прибра, изпрати ме с целувка и отиде да спи. Аз като се прибрах не знаех на кой свят се намирам. Даже още ми е замаяно, затова спах до 18:40 часа. 
Това ми е най-хубавият Св. Валентин- Ники е много романтичен.

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Изтекоха екслузивни заглавия на някои от новите епизоди!

"Отмъщението на Проклетницата" - Тя в крайна сметка се оказа съвсем реална. Използвана и наранена се завръща, за да вгорчи животеца на главните герои!

"Тайната на Съпругата" - Законната жена до Дон Таксито се оказва, че съвсем не е светица и крие тъмна тайна - каква ли е тя?

"Ники vs. Ники" - Таксиджия срещу готвач в битка на живот и смърт за сърцето на Танчето!

"Колежката-предателка" - Колежката-студена кухня си хареса 33-годишния и реши да излезе с него! След поредната караница с Таксито, Танчето обаче реши, че все още има чувства към г-н 33. Ще оцелее ли горката колежка до края на сезона, или ще бъде уцелена от кухненския нож?

Забрави за монахинята!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DrAkO каза:

Докато чакаме предстоящия празник, да си припомним един минал:

Зайка празнува 14 февруари

Вчера денят започна ужасно- тая мойта пак като види малко повече работа и ми оставила за миене, иначе изчистила. Докато оправях кафе- бара и ресторанта, си слушах новия албум на Исмаил. Сутринта пак на мен се паднаха да дадат 2-та фритюрника за миене,че и за капак и сушистите ми дадоха техния. Още тогава разбрах,че денят ще е ад и не сгреших. Започнаха ни малко по-късно тоя път в 12:30 часа с поръчките. 
През деня работихме за известните личности- при нас бяха Графа, Мария Илиева, Пеньо, Пацо, консулът на Турция, кмета на Бургас, Джон Траволта ми каза пицарят понеже те са пред него докато им прави пиците, имаше и италианци, руснаци, турци. Вечерта работихме за обикновените хора, неизвестните- за богаташите. А оттатъка в суши-бара Галена си беше направила резервация, тъй като тя вчера в "Астория" имаше участия и пицарчето след работиа й ходи на участие, защото ми каза,че с нея се имат и за него Галена е така както за мен Рики Мартин. А вечерта слушахме и малко "Веселина" и бяха пуснали на Галена "Пантера".
Да не забравя да спомена, че и паднах, както слизах да нося измитите неща, дали от умора, или защото мокро и паднах. Добре,че не паднах лошо. 
Цял ден хвърчах и изобщо не ме затрупаха, на никой нищо не му липсваше, ако беше другата щеше да е затрупана и да ми е оставила цялата кухня. Нямаше време нито до тоалетна, нито за ядене. Само сутринта ядох едно шоколадово сърце за закуска- меденка от майка ми в нас, вафлата си я взех уж за работа и нея нямах време да изям, тъй че цял ден нищо не бях яла. Колегите по едно време казваха, как може хората да си правят резервации в Мола за 14 февруари- толкова глупаво. Този път нямаше никаква украса в ресторанта за празника като миналата година, но шефката се беше погрижила да има цветя за всяка една дама и по един специален бонбон с нещо картичка със сърце, на която пишеше "От Инканто с любов". 
Ники ми звънна в 23:30 часа, казах му,че още съм на работа и като съм готова ще му звънна,а той бил вече пред Мола да ме чака. Ама какво хубаво ми звъни с "Cuanto Me Acuerdo De Ti"- една от новите песни от албума на Рики. tongue.gif
В 00:00 часа пак ми звъни, вече бях в съблекалнята, той ми вика,че бил направил кирия до Центъра и пак пред Мола ме чака. Вече тъкмо тръгвах,управителката ме питаше: "Танче, яла ли си нещо днес?" .Отговорих й, че цял ден нищо не съм яла, че тя ми даде едни гризини с шунка, ама аз толкова изморена,че както бях гладна хапнах много малко. 
И най-после вече отивах при Ники, той ме чакаше пред Мола и най-накрая ужасния работен ден свърши- хубавото тепърва предстои. Дори не очаквах,че може да бъде толкова хубаво. Ники ме посрещна с целувка в колата. Разказах му какъв ад преживях на работа, той ми каза,че вече свърши и сега той е при мен. Тръгнахме към хотела, взехме багажа и най-после влязохме в стаята. Разтоварихме всичко, аз наредих масата, сложихме свещи. Ама преди това Ники започна с изненадите. Честити ми Св. Валентин, като ми подари една голяма много красива торба, на която пишеше с големи букви "LOVE" и много сърца на нея,а вътре имаше една червена роза с червена панделка, и аз му благодарих с целувка. Бях много изненадана, но изненадите не спряха дотук. Подари ми една много интересна гривна и едно голямо червено плюшено сърце, на което пишеше LOVE. Каза ми" Да го гушкаш и да си го ползваш за възглавничка и да си мислиш за мен като ме няма". Не съм очаквала такова нещо от него- така ме изненада. И Ники ми каза,че когато купувал розата, продавачката била мой набор и тя го питала коя роза искал, той като й посочил и тя му казала,че има много добър вкус и че на жената, на която ще я подари, много ще й хареса(т.е. мен) 
Наредих масата- Ники беше купил едно печено пиле с картофки, топено сирене, лютеница, франзела, хлебчета, луканка, червено вино, фанта, портокали,ябълки и шоколад тирамису. Уж бях толкова гладна, че хапнах много малко и дали от работа, или от виното си бях много замаяна. Казахме си: "Наздраве за любовта". Шоколадът беше уникален, такъв не бях яла досега- един голям, страхотен. Вафлата от майка ми, Ники я беше изял половината. 
И взех си един душ, дойде ми много добре този душ след тежкия работен ден. Аз да спомена,че бях си взела дрехи с мен за хотела, още на работа, бях се подготвила. И Снежанка се завърна, Ники така пожела,ама си бях забравила обеците, тъй да ме е яд. На работа този път отидох на токчета. 
И Ники като ме видя ми каза: "Снежанке, много си хубава" и ми се усмихна и целувка последва. Спалнята не знам дали за Св. Валентин, ама си имахме червени възглавници и завивки. И пак си имахме свещи в спалнята и бяхме на музиката от новият албум на Рики.  happyppl.gif 
Рики нали навсякъде казва,че албумът му е много романтичен и е за правене на любов, че си сбъднах мечтата. 
Страхотна атмосфера.

Бях си взела и новият ми розов анцунг и розовите чехли, долницата обаче ми е широка, да видя кога ще отида да я оправят, че не ми се искаше да настивам, макар и да имаше климатик. Ники искаше да гледаме филми в хола завити, на мен обаче не ми се гледаха филми, а ми беше толкова замаяно и изморено,че по скоро исках да си легна. По някое време заспахме прегърнати или по скоро дремехме.
Няма нищо по-хубаво от това да спиш в прегръдките на любимия човек, с нищо не може да се опише. Ама то Ники като е до теб, не може да се спи- само те прегръща, гали и на това не може да се устои, а той има златни ръце. 
Много ми е хубаво с него и да нанкам при него. И така пак любов, страст и пак уж се заспа,ама не съвсем. Но бяхме прегърнати, така нанкахме.
Това с никой друг мъж не съм го изпитвала, както с Ники. 
Не усетихме кога се съмна. На сутринта Ники ме събуди с целувка и като отворих очи беше толкова хубаво да го видя пред мен и да ми каже "Добро утро"!
Колко замаяна бях като се събудих и рошава, и имаше сутрешна любов. Не знам как не събудихме съседите през нощта. 
Сутринта Ники ми беше приготвил закуска- портокали и шоколад тирамису-едва хапнах, нищо не ми се ядеше от замайване и лошо ми беше. 
Прибрахме всичко и тръгнахме. Сварихме и един лек дъжд сутринта. В 9:00 часа тази сутрин Ники ме прибра, изпрати ме с целувка и отиде да спи. Аз като се прибрах не знаех на кой свят се намирам. Даже още ми е замаяно, затова спах до 18:40 часа. 
Това ми е най-хубавият Св. Валентин- Ники е много романтичен.

В крайна сметка не разбрах каква е била вафлата от майка и!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми направи силно впечатление тази разнообразна плеяда от образи 

Цитат

 при нас бяха Графа, Мария Илиева, Пеньо, Пацо, консулът на Турция, кмета на Бургас, Джон Траволта 

 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

На мен пък ми направи силно впечатление тази разнообразна плеяда от образи 

 

Мила е приборите на Графа, Мария Илиева, Пеньо, Пацо, консулът на Турция, кмета на Бургас, Джон Траволта!

Каква чест.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат
Ами да, тука Коце беше ме извикал направо от дансинга в стаята като му свърши участието в Китен. Галеше ме за крака, и вика виж как ми действаш. Черпи ме за първи път с любимия си шот един виненочервен сладък, който ме замаи и щях да му налетя. Той тогава ми беше предложил секс, а от другата страна беше до мен Велислав и се опитваше да ме закача и ми казваше,че с брат му щвли да се сбият за мен, пък аз съм се дърпала. Беше идея на Коце двамата с него да ме целунат.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 
 
 
 
 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Зайка на участие на Коце!

Снощи беше много яко на участието на Коце. Много народ имаше, но пък имаше разстояние между хората и имаше място да бъдеш точно до Коце до дансинга, не като в другите дискотеки в Слънчев бряг да не можеш да доближиш изпълнителя и да отидеш при негоТъй че взех да си я харесвам нашата Планета Пайнер на плажа. Докато чаках автобуса на спирката, то заради ремонта в моя комплекс, изместили спирката и минаха една след друга 2 коли на Гранд Италия.Викам сега остава да ме видят и край. Явно много работа са имали вчера. Че и автобуса ми го чаках 12 минути, беше минал и 1 минута оставаше и викам сега ако мине още една кола от нашите и загивам, макар че бях с маска. Слава Богу за тази 1 минута, Господ с мен и не мина кола от нашите. Като се качих в рейса, тогава се успокоих. Тази моята приятелка тоя път ме изпреварила и ме чакаше.Влязохме в 00:00 часа , то имахме и резервация. Мислихме,че няма още да има хора, то беше фул. Викам сега, ако ни сложат на бара, ужас. Ще има да ни духа,че и неудобно. Но явно снощи всичко е на моя страна, сложиха ни на една маса точно до дансинга. Викам, идеално, тъкмо до Коце. Входа беше само 10 лв, после след като приключи участието стана 5 лв. Аз исках безалкохолна мента, те не предлагали коктейли, пък аз нали не трябва да пия алкохол заради хапчетата дето пия и затова си поръчах една кола, приятелката и тя щото и тя не трябва да пие заради нейни си проблеми. Велислав дойде в 1:30 часа с техниката. Преди това аз отидох при един мой колега на масата, който беше единственият, който идваше в болницата при мен и 2 пъти ми носи за ядене и се интересуваше как съмТой днес има рожден ден, става на 21, беше с приятелката си и сестра си на ВИП-а, сестра му го уредила заради рождения му ден, поздравяваха го с песни на Преслава, Галена, Малката. тоя DJ Нед дето не можах да го позная с гола глава. Коце започна да пее в 2:00. Пя без почивка тоя път до 3:00 часа. Пак си пиеше любимия шот дето ме беше черпил с него в Китен. Започна участието като каза,че уж нямало да пие, обещал на жена си, а щял да се направи на маймуна. Както винаги започна си в Болка в минути, Майната ти свети Валентин, 2 пъти изпя Проблем, малмо от Не ми пречи, Грешници, Черна Роза,, Кома Студентката. Някои си пожелаха От утре ще е друго и той вика щом я искате, ще я пеем.Пожелаха Ти си само осми клас и той се изненада как я знаете тази песен, тя е на толкова години. Тъй като аз бях пред дансинга и Коце ме видя и вика за очарователната Таня и ме бара за косата и ме хвана ръката, поздрави ме с "Проблем". Пя "Не си ти", дуетите с Емануела не ги изпя. Велислав пак имитираше Бойко Борисов. Палатката изпя и много бързо свърши в 3:00 часа. И полсе като свърши, с моята приятелка чакахме пред клуба Велислав да си излезе с техниката,че така той да ме вкара при Коце в стаята,защото пък на входа имаше охранаИ се срещнахме с Велислав, той ме поздрави; Какво правиш, Танче, как си, хвана ме за ръка и той. Викам лежах в болницата няколко дена, той вика: Коронавирус? Ти вика ще се оправиш, корава си. Викам му, а не.За световъртеж. И той после ми каза да го изчакам и ще ме извика в стаята след малко понеже вътре пак много мъже имаше, шефът бил там, оправяха пари. И чаках отвън с тая моята приятелка. Тя пък я срам да влезе. И накрая Велислав ми махна да влизам в стаята. И влизам аз и Коце ме гледа.Мъжете ми правят място да седна при Коце. И той се обяснава,че съм му фенка 10 години , прегръща ме, целува ме. И казва,че съм си направила косата много хубава заради него и пак ме бараше за косата. Даже не знам Коце шегуваше ли се каза ми: Танче, имам корона вирус, а продължавам да ходя на участия. Пък аз му викам: Аз съм ваксинирана, а той с какво си ваксинирана с Файзер, викам да.Обаче после Коцеи Велислав ми казаха: Има една друга ваксина кожена, която се казва Пенислав. Умрях от смях. Велислав тъй ме гледаше, очите му щяха да изтекат. Опитваше се да ме закача пак.И Коце ми каза: Той иска да се съвкуплявате. И после Коце каза: Ама какъв израз само използвам. Коце, искаше да ме пази от мъжете.Там един негов приятел ми вика: Ще ти излезе късмета днес. Аз му викам: А , не. Тоз ме питаше откъде съм. Коце отговаря вместо мен: Местна е вика 😃 И Коце ми каза: Танче, дай да си направим селфита и ми взе телефона. Аз му отвърнах: Не ги обичам селфитата, а той: Дай, вика ще видиш какви хубави селфита мога да правя. И направихме си 2 селфита, той извика Велислав да ни снима, снимахме се пак ама тоя път не селфи. Велислав вика ,че ако още малко съм останала в стаята и щял да ме съблече, не издържал. После каза,че не искам да ме дели с никоя, някакви такива простотии. Пък ти вика не ме отразяваш, Аз му отвърнах ти си имаш жена, дете.Другия от мъжете вика, а инстаграм всичко казва. И аз: гледам там едни снимки си качил с приятелката си, дъщеря си. На него не му пречело, искал ме. И Коце вика на Велислав да не е посмял. Танчето е много яка, страхотна си , Танче. Обаче пак ми каза да се пазиш вика от мъжете,че ще те разкъсат.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Колко е съобразителна и непреклонна. Същинска покровителка на християнското семейство.

Не разбирам дали си правят ташак с нея или наистина имат предвид тези неща, които ѝ говорят.

Виж, че ебават с нея!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Танчето е един път. От колко години се знаем с нея. Хубав и добър човек.

На мен любимия разказ ми беше, когато за пръв път Танчето се направи на Снежанка за Коледа и когато Танчето прасна ножа на плота на колежката студена кухня. 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Танчето е един път. От колко години се знаем с нея. Хубав и добър човек.

На мен любимия разказ ми беше, когато за пръв път Танчето се направи на Снежанка за Коледа и когато Танчето прасна ножа на плота на колежката студена кухня. 

На мен топа ми е когато е била на дрогата на участие и кочовете искали да я чу*ат и разказите за монахинята. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Виж, че ебават с нея!

Е, не мога да го видя. Ако сме свидетели лесно може да се разбере дали е така, но само по нейния разказ...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , THE IIconic каза:

Виж, че ебават с нея!

Според мен дори е имало нарко оргия в стаята на управителя. Сувкупления, шмъркане от циците и т.н. 

  • Haha 5
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , THE IIconic каза:

На мен топа ми е когато е била на дрогата на участие и кочовете искали да я чу*ат и разказите за монахинята. 

Ще замоля по най-учтивия начин, на който съм способен естествено, някой да сподели разказа от участието на Кокаин и груповото забавление на Туцето след него :naughty:

Голямо заключение от всичко изчетено до този момент е, че @zai4eto82 е топ любовницата на България :clap:

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Монахинята жената на пицарчето ли беше? То любовните триъгълници в живота на Танита-Константина не са един или два. Тези истории заслужават да се съберат в книга, вместо да ги търсим из архивите на форума! Гарантиран бестселър!

  • Like 3
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не ги помня тези неща, то тая сапунка има по 365 епизода годишно, понякога излизат и няколко за ден 😃

Помня нещо за руснак дето опатка, а той дете чакаше май. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...