Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 28 минути, DarkChild каза:

Първи месец от общото съжителство

attractive-latin-woman-bored-restless-cl

Не я виждам тая работа! Та тя не може да изпържи 1 яйце. Ще маат лютеница и салам и ще им пръщат ушите! 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:

Не я виждам тая работа! Та тя не може да изпържи 1 яйце. Ще маат лютеница и салам и ще им пръщат ушите! 

За наема може и да ѝ се наложи.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгонихте я :( Тамън беше почнала добре новата година, пак имаше разказчета, а-у.. и сега пак я отказахте да пише. А разказите и едно време осмисляха дните ми

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 1
  • Sad 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Arwity каза:

Изгонихте я :( Тамън беше почнала добре новата година, пак имаше разказчета, а-у.. и сега пак я отказахте да пише. А разказите и едно време осмисляха дните ми

Не тъжи, препрочитай старите романи. 

Зайка посреща 2015 година

Ники ми се обади по обяд като ми каза добро утро и да се приготвям. После се обади да ми каже,че е пристигнал и да слизам. Дойде и ме взе, и отидохме да пазарим. Умрях от студ да го чакам в колата, даже дойдоха 2 момчета до мен, паркираха и те. Момчетата отидоха да пазарят, върнаха се, пак спряха до мен и после си тръгнаха, най-после Ники се върна и тръгнахме към хотела. То едно студено време хванахме- духаше, студ, само дето сняг нямаше. Стигнахме до хотела, дори лична карта не ни искаха- само името на Ники, то беше предварително платено. Взехме ключа за стаята и към асансьора. 
Не помня вече на кой етаж бяхме и най-после влязохме в стаята. Аз като влязох и казах на Ники: Трябва да снимам всичко и се започма едно разглеждане на стаите- то като апартамент си беше. Ники отваряше навсякъде,както и аз. Аз най-вече на банята обърнах внимание и то на ваната.
Викам на Ники: Трябва да я снимам, а той: Ще снимаш колкото искаш.
Видяхме кухнята, банята, хола, спалнята и терасата. Като влязохме в спалнята,аз му казах: Виж, какво голямо легло- идеално е, то също като у вас все едно. tongue.gif
Ники каза: Дай да оправим багажа, какво ще правим и да се настаняваме. Наредихме масата до половина, Ники взе да разучава телевизора, с него не можем да се разберем за програмите. Викам му: А новини няма да гледам, той само филми иска да гледа, дай му филми само на него,а пък аз искам Планета. Казах му,че в 1:00 часа сутринта искам да гледам Световните музикални награди 2014 с Рики. Оправихме багажа, Ники сложи свещи на масата, аз не очаквах,ама бил купил, сложи и в спалнята. Отидох да си приготвя ваната аз, Ники сложи свещи и там, и после го оставих сам в хола да си пие и пуши, докато се приготвя аз. И тъй напълних си ваната, даже си я снимах със свещите отстрани и клипче й направих. 
И като влязох във ваната няма излизане- то голям кеф. happyppl.gif tongue.gif 
По едно време Ники дойде и ме снима. Ама тези снимки си остават за мен. 
И Ники си отиде пак в хола след снимките във ваната,а аз още в нея. Доста го измъчих да ме чака.
Toй си мислеше,че след ваната аз съм вече готова и ми каза: Идвам и те почвам, сега ще ти взема банята. Обаче аз: А, не ще има да чакаш, има специална изненада за тебе, тъй ще почакаш известно време. И той, какво да прави- чака в хола. Трябваше да се затворя в спалнята, за да не ме вижда. biggrin.gif

И Ники по едно време реши да влиза в спалнята и аз по най-бързия начин се скрих зад вратата на спалнята. Откъде му щукна точно сега да ходи в банята. И той ми каза: Не гледам, не гледам и със затворени очи отиде в банята. Аз през това време се обличах зад вратата на спалнята, докато той беше в банята и го наблюдавах отзад вратата като излизаше от банята и му виках през вратата,че още не съм готова. И Ники пак си излезе и пак отиде в хола да ме чака и да си пие уиски с кола и фъстъци докато ме чакаше. tongue.gif
Аз през това време му казах през вратата: Като съм готова ще ти кажа. И той вече явно му беше писнало да чака и ме питаше: Какво стана, готова ли си? Викам му: Не,след малко. Такава изненада никой не ти е правил, и за никой друг не съм го правила. Облякох се, гримирах се и вече щях да излизам от спалнята,ама трябваше да обуя нещо- не можех да съм по чорапи и викам на Ники през вратата да ми донесе новите боти,че на ток ще е по-ефектно. И той само ми ги докара до вратата без да ме вижда. Обух се най-после и вече бях готова. И му казах,че вече съм готова и ще идвам. И се появявам вече пред него с червената рокличка, червеното бельо, чорапи, червено червило, спирала, големи обеци халки и на токчета и Ники ме гледаше и каза: Ехее, Снежанка. Ще бъда със Снежанка и ме гледаше и оглеждаше. Много си хубава и ми викаше все "Снежанке". 
Започнаха се прегръдки, целувки докато той беше на дивана. Каза ми: Ела, при мен, Снежанке. 
Пийнахме малко уиски с кола, хапнахме фъстъци и шоколад и след това към спалнята. То с мерак да правиш любов на това легло- толкова голямо, кеф. tongue.gif
И Ники толкова много ме хареса как се бях облякла,че не искаше да свалям рокличката. Негова беше идеята за някои от снимките. 
Все ме наричаше и мръсница , никой не бил правил такава изненада за него, дори и жена му. И аз му казах: Ами жена ти като няма акъл, така е. То се иска малко акъл и въображение, единствено бившите му са му правили изненада по дантелено бельо, но никоя като Снежанка- аз бях първата като Снежанка за него, което ме радва. tongue.gif
И оная се обади по едно време, тя все му звъни, много досадна. Ники й вдигна и пак продължихме, и на климатик- топличкооооооооооооооо.  77.gif tongue.gif 
Ники ми даде шоколад в леглото. Обаче не беше купил шампанско,че се наложи да излезе да купи,ама аз исках и сладолед, той каза,че ще купи,ама понеже имало само големи кутии- взе само шампанско и се разминах със сладоледа.
Беше за час в тях да хапне и при оная и сина си, защото Ники като дойде да ме вземе, той звънна на сина си да го пита дали гледа пържолите да не ги изгори. В това време аз пак отидох във ваната, няма излизане оттам дето ви писах тука, айде пак приготвяне- дрехи, гримиране. Снежанка пак се завърна. tongue.gif
Дойде си Ники, ама преди това като тръгна за в тях да ги види за малко, с целувка го изпратих. И подредихме масата, пак имаше свещи- нали, по идея на Ники- много ядене, не можа да се изяде всичко. Това уиски как ме замаи. Хубавото е,че гледах и Новогодишната програма на Планета- Галена изкарала страшна песен и Борето и той. С програмите много нешо с Ники не можем да се разберем- той иска филми, Слави- аз исках Рики да гледам на Световните музикални награди и му викам: Искам да гледам Рики, а Ники: Ще го гледаш, ще превключвам каналите на 30 сек. biggrin.gif В 00:00 часа гръмнахме шампанското, пуснахме да гледаме горе-долу Президента, то такъв студ на терасата да гледаш като гърмят,че едва изтраяхме,а Ники не издържа на студ толкова. Беше взел едни пиратки, че той хвърляше, мен ме беше страх да хвърлям и аз,ама Ники ми каза да пробвам и аз, че се престраших и хвърли и аз няколко. Като гръмнат и се стряскаш. 
Изгледах Десислава по BNT1 и Ники вика как се била екипирала ,как пее на тоя студ, аз му викам: всичко заради нея е отишло там. И започнаха Световните музикални награди 2014 и Ники само превключваше каналите ту на Слави, ту на BNT1. 1000 (29).gif 1000 (29).gif 
Викам му: Пускай, че искам да гледам Рикито. Друго е да го гледам преведено. Бяха ми казали онзи ден малко преди да замина,че ще дават наградите в 1:00 сутринта,че бях нагласила ТВ да записва докато ме няма и се надявах баща ми да не прецака нещо и да не мога да запиша Рики. И това е хубавото,че започнахме Новата година с Рики по BNT1. 
И започна Рики, и аз като се развиках и викам на Ники: Виж, какъв е готин,и го усилих, щяхме да се скараме с Ники за Рики още малко. 
Ами така е, аз Рики ли е, трябва да го гледам, не мога да го изтърва. 

После пак хапване, пиене доколкото си спомням. Направих на всичко снимки- Ники го наех и за фотограф, даже на някои от снимките дето ме снима той ми каза: Да кажеш,че съм автографа като качваш снимките. Питах го какво да пиша и той каза: "Пиши "my love" и аз затова и тъй написах по негово желание. Снимах всеки ъгъл от апартамента- вана, баня, кухня, хол, масата, спалнята, свещите- всичко трябва да се запамети, не може. tongue.gif
Даже на една от снимките ми беше много смешно и докато правих клип и снимах наредената маса в хола, Ники беше на дивана и нямаше как и него да хвана в кадър и той се покри да не се вижда, за да си направя клипа и снимката и се получи много смещно. 
После за клипа пак му казах да се завива, да си направя клип на тъмно на масата в хола на свещи и той пак се скри под юргана. 
Питаше ме колко време ще седи така скрит, казах му няколко секунди. 
През цялата вечер бях с рокличката-така, че ако му носех нещо бях с нея и на токчета. С Ники не можахме да заспим, то като сме заедно- не може да се спи. И в спалнята беше тъмно на свещи- много яко беше. Той ми каза: само мъжа и жената спат в легло, любовниците не спят(имаше предвид,че когато мъжа и жената са женени само спят, нищо не правят, няма секс, любов, а когато мъжа и жената са любовници- при тях няма спане,а само секс, любов). И то тъй и се случи, с Ники, когато и да сме, няма спане. Хубаво, ама то стана 4:00 часа сутринта: Ники ми вика кога ще спим,че съм на работа след няколко часа. Ама забравих да спомена,че в 00:00 часа се обадих на нашите да им честитя Новата година, както и на брат ми, който беше с приятели извън града. В същото време Ники се обади на майка си, сина си и жена си да им честити. 
И заспахме най-накрая в 4:00 часа,ако може да се каже това спане до 6:00 часа, ама да отбележа,че заспахме прегърнати- нешо, което е много важно.
Ники се събуди в 6:00 часа сутринта да става да оправя и прибира,а на мен ми каза да поспа още малко, защото аз бях казала на нашите,че ще се прибера в 8:00 часа. Майка ми пък ми беше казала как ще се прибера,и после как ще тръгна на работа. Казах й, няма начин. 
Като се събудих в 7:00 часа, Ники ми беше направил закуска- баница, която той лично беше направил и беше донесъл от тях- много хубава беше, беше ми сложил банани, портокали, шоколад и кола към закуската,ама толкова замаяна бях от предния ден и ми беше лошо,че нищо не ми се ядеше. Едва кусах баницата и шоколада, не можах да разбера какъв ми е късмета, не се разчиташе. Ники оправи спалнята, изгаси свещите, защото ние спахме на свещи, оправи и в хола и тръгнахме. И пак един студ беше, даже отвън имаше една кола със сняг- явно човекът е дошъл отнякъде, където има сняг.
Божееее, така ми се спеше, че не ми се мислеше как ще работя след няколко часа. Ники: Ще поспиш сега, викам му кой ще ме остави да спа в нас. И Ники ме закара в 7:30 часа сутринта пред нас, като се разделихме с целувка. 
И като пристигнах в нас, тъкмо мислех да лягам да спа, майка ми влезе при мен, честити ми Новата година, гледам направила закуска чак- а пък аз не знаех на кой свят се намирам и бях замаяна и лошо ми беше изобщо не ядох нищо,а майка ми ми говореше, къде я слушам, къде не. 
Следва баща ми- даде ми 20 лв. и шоколад, честитихме и с него и тъкмо пак вече се гласях да лягам, той пък взе да ме занимава с един филм за дракон. Пусни вика Нова ТВ да гледаш "Как да дресираш дракон",ама много хубав, интересен бил, ама да видиш какви ефекти има,ама колко души са го правили,ама сега какво щял да направи тука дракона, ама каква топка щяло да се хвърли, ама този бил бащата и не знам си какви глупости,а аз направо заспивах и трябваше да слушам всичките тези глупости понеже баща ми на 31-ви го гледам това филмче, но на 1-ви го повтаряли и айдеееееееееее спането ми замина на кино. И стана 10:00 часа и трябваше да тръгвам на работа, ама така ми се спеше. И в 10:30 часа сутринта докато оправях кафе-бара идва едно младо семейство: Работите ли, кога отваряте, викам: Не, в 13:00 часа ще работим, после пак подобен въпрос още едно семейство, много не изнервиха. И имаше работа на всичкото отгоре, кухнята трябваше да дойде в 12:00 часа, тя дойде чак към 2:00 часа- на всички им се спеше, пили- не им беше до работа. За капак и резервация в 18;30-3-ма. В 19:00 часа идваха още и сервитьорът им каза,че до 19:20 ще се приемат само поръчки,защото сме само до 20:00 часа и клиентите казваха: Ще успеее и всеки път едно и също: Ама айде,че бързаме,че сме на кино, ще може ли по-бързо, ще кажеш,че сме бързо хранене. И най-накрая в 20:15 часа си тръгнах и към 21:00 часа се прибрах от работа.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден, хиледян път се убеждавам че @zai4eto82 не е грам в час :lol: Има късмет, че не я е набарала още законната жена на Никиту, че ще има да я разнася като пръскачка из лозе в Бургас и околията.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DrAkO каза:

И аз му казах: Ами жена ти като няма акъл, така е. То се иска малко акъл и въображение,


И оная се обади по едно време, тя все му звъни, много досадна. 


Беше за час в тях да хапне и при оная и сина си, защото Ники като дойде да ме вземе, той звънна на сина си да го пита дали гледа пържолите да не ги изгори.

В същото време Ники се обади на майка си, сина си и жена си да им честити. 
 

1. Да, наистина страшен акъл се изисква да се издокараш и държиш като кyрва. То буквално си е това, де. Никакво "като".

2. Нещо не разбирам цялата тази хронология. Оправя те в хотела, после у тях на пържоли, след това обратно върху тебе...Нещо не ми се връзва.

3. После жена му се обажда и къде мисли, че е в този момент?

За пореден път се убеждавам, че си ужасен човек. Тук те вземат за наивна и добричка, но всъщност си огромен егоист и нямаш никаква съвест. Смятам, че всички тези твои характеристики (инфантилност, липса на чувство за вина, жажда за внимание, "наивност" и т.н) са част от някаква диагноза. Каква е, кой знае. Но това твоето не е работа. Това е преди 7 години и сега си все още на това положение. Щастие не се гради върху чуждото нещастие. Безочието ти е пословично вече.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е лош човек за това, че се е влюбила в грешния човек? Не че казвам, че е добра де. Просто човек не избира към кого да има чувства. Оставам настрани начина по който говори за жена му, но както казват любовта е сляпа. В днешно време голяма част от  двойките си изневеряват. Моите приятелки до една си имат любовници. Имат си мъже, деца... и всички до една са влюбени в други и се виждат и с тях. А с мъжете си са заради семейното положение, децата, че имат апартаменти, коли и тем подобни.

Иначе че има диагноза, има.. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Arwity каза:

Защо да е лош човек за това, че се е влюбила в грешния човек? Не че казвам, че е добра де. Просто човек не избира към кого да има чувства. Оставам настрани начина по който говори за жена му, но както казват любовта е сляпа. В днешно време голяма част от  двойките си изневеряват. Моите приятелки до една си имат любовници. Имат си мъже, деца... и всички до една са влюбени в други и се виждат и с тях. А с мъжете си са заради семейното положение, децата, че имат апартаменти, коли и тем подобни.

Иначе че има диагноза, има.. 

Влюбила се. Влюбената не си ляга с този и онзи. Но не е само заради това. Изброил съм "качествата" ѝ по-горе. Но е голям егоист и нарцис. Това е достатъчно за мен.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Влюбила се. Влюбената не си ляга с този и онзи. Но не е само заради това. Изброил съм "качествата" ѝ по-горе. Но е голям егоист и нарцис. Това е достатъчно за мен.

А това, че си ляга с който и скимне е друга тема. Факт. :)

Опасна е ейй.. Ама спря да пише.. казах ви, че я изгонихте

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не избира в кого да се влюби и съм сигурен, че всеки един от нас е имал кофти връзки в които е бил дълго време без да осъзнава, че са токсични. Зайка, очевидно вярва, че Ники я обича, което може би дори е вярно, но това не променя факта, че той реално и губи времето. Не я съдете, защото чувствата я заслепявят и не може да види истината. Нима вие не сте правили малоумни неща заради човек на когото му е все тая за вас? Аз определено да и би било много лицемерно ако тръгна да я упреквам. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Arwity каза:

А това, че си ляга с който и скимне е друга тема. Факт. :)

Опасна е ейй.. Ама спря да пише.. казах ви, че я изгонихте

Споко! Всяко чудо за 3 дни!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

2. Нещо не разбирам цялата тази хронология. Оправя те в хотела, после у тях на пържоли, след това обратно върху тебе...Нещо не ми се връзва.

3. После жена му се обажда и къде мисли, че е в този момент?

Изясняващия фактор е, че Ники работи само нощни смени и кара само извънградско. Жена му си мисли, че взима курсове на НГ, така че по някое време си идва от "работа", похапва и се връща да оре Зайка. Но тя е толкова влюбена, че да се баня й е по-интересно. 

Между другото, седмици по-късно костюма на секси Снежанка беше употребен при среща с друг мъж, така че... 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.01.2022 г. от 11:11, zai4eto82 каза:

Спирам и да коментирам тука каквото и било. Нещата се променят вече. Музика имам откъде да свалям. Може и да забравя за този форум. 

ай Сиктир,Сиктир, Бай Бай !

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

https://blitz.bg/pozhari/samo-v-blits-istinski-uzhas-v-kultova-diskoteka-v-studentski-grad-evakuirat-khora_news861469.html

Имало пожар в Илюжън 😳 Дано няма жертви и пострадали 😬

Ще им изгорят сертификатите язък

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...