Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , THE IIconic каза:

И 19 годишен имаше. Не си следил серияла! 

Та това са само най-актуалните, колко имаше преди тях. Най-интересен в последната година беше епизода с тоя, дето замина за София. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники цял ден е мислил за нас. Днес не знам колко пъти ми звънна докато бях на работа, само мисли за мен каза и даже ме изненада като ми каза,че толкова мислил за нас днес, че мислил и за нас какво ще правим в бъдеще, че трябва да си съставим план как да си наемем апартамент, да живеем заедно и не иска с никой друг да излизам и да бъда, нито да си пиша с някой. Иска само с мен да е. Аз му казах ами жена ти, а той каза, че тя е най-малкият проблем. И каза, когато съм имала нужда от него пали колата и идвал. Такава промяна в него. 

И ми каза Нова година- нова промяна. Крайно време е. 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 2
  • Confused 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Wild_Style, с,е, но чудесата стават, когато го желаеш силно. Аз точно това си мислих днес и ето Ники мисли същото като мен . Внимавай, какво си пожелаваш има една приказка.. Ще се срещнем да си поговорим много сериозно за нашето бъдеще, защото по телефона не става.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Ники цял ден е мислил за нас. Днес не знам колко пъти ми звънна докато бях на работа, само мисли за мен каза и даже ме изненада като ми каза,че толкова мислил за нас днес, че мислил и за нас какво ще правим в бъдеще, че трябва да си съставим план как да си наемем апартамент, да живеем заедно и не иска с никой друг да излизам и да бъда, нито да си пиша с някой. Иска само с мен да е. Аз му казах ами жена ти, а той каза, че тя е най-малкият проблем. И каза, когато съм имала нужда от него пали колата и идвал. Такава промяна в него. 

И ми каза Нова година- нова промяна. Крайно време е. 

И какво е измислил? 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това ми се падна любов, която няма да е от ден до пладне късметчето ми за Нова година. 

Вие не познавате Ники. Каквото е решил и си науми, винаги става .Никой не може да му каже какво да прави, ако не го иска. Той си е така цял живот- винаги прави това, което иска и му харесва. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Ники цял ден е мислил за нас. Днес не знам колко пъти ми звънна докато бях на работа, само мисли за мен каза и даже ме изненада като ми каза,че толкова мислил за нас днес, че мислил и за нас какво ще правим в бъдеще, че трябва да си съставим план как да си наемем апартамент, да живеем заедно и не иска с никой друг да излизам и да бъда, нито да си пиша с някой. Иска само с мен да е. Аз му казах ами жена ти, а той каза, че тя е най-малкият проблем. И каза, когато съм имала нужда от него пали колата и идвал. Такава промяна в него. 

И ми каза Нова година- нова промяна. Крайно време е. 

Язък!

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, zai4eto82 каза:

Освен това ми се падна любов, която няма да е от ден до пладне късметчето ми за Нова година. 

Вие не познавате Ники. Каквото е решил и си науми, винаги става .Никой не може да му каже какво да прави, ако не го иска. Той си е така цял живот- винаги прави това, което иска и му харесва. 

Тоест досега, коя петилетка стана, те е ползвал само за секс, но сега вече мисли по-сериозно над вашето бъдеще???? И какво точно си е наумил, примерно развод? 

Или просто ще се преместиш във въпросния апартамент, щом жена му е най-малкия проблем, тъкмо вече има кой да готви и чисти? 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

 😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫😵💫

Знам ли вече, като гледаме Дон Бакшишо как я лъже, както си иска, хич няма да се изненадам да се окаже как дори не е женен. 

Това вече ще е истински скандализиращ плот туист! 

Редактирано от pechenko
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Lelqtian каза:

Знам ли вече, като гледаме Дон Бакшишо как я лъже, както си иска, хич няма да се изненадам да се окаже как дори не е женен. 

Това вече ще е истински скандализиращ плот туист! 

Може да е също измислица като извинение да не се обвързва с нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Ники цял ден е мислил за нас. Днес не знам колко пъти ми звънна докато бях на работа, само мисли за мен каза и даже ме изненада като ми каза,че толкова мислил за нас днес, че мислил и за нас какво ще правим в бъдеще, че трябва да си съставим план как да си наемем апартамент, да живеем заедно и не иска с никой друг да излизам и да бъда, нито да си пиша с някой. Иска само с мен да е. Аз му казах ами жена ти, а той каза, че тя е най-малкият проблем. И каза, когато съм имала нужда от него пали колата и идвал. Такава промяна в него. 

И ми каза Нова година- нова промяна. Крайно време е. 

Иска да те държи вързана и само за него. Това му е зора, а не че те обича. Как така жена му изведнъж стана най-малкия проблем? Къде беше досега, че не се разведе и заживя с теб?

Не ти го пожелавам, но кармата е наистина да заживеете заедно и сега ти да си съпругата, а друга да е любовницата. Хубавото за теб е, че едва ли има други балами като теб да се хванат за негови любовници. Между другото, на колко години е този Ники? Има ли 50 вече?

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Освен това ми се падна любов, която няма да е от ден до пладне късметчето ми за Нова година. 

Вие не познавате Ники. Каквото е решил и си науми, винаги става .Никой не може да му каже какво да прави, ако не го иска. Той си е така цял живот- винаги прави това, което иска и му харесва. 

И какво толкова е направил през живота си? Някакъв пълен лузър, когото жена му го издържа, а той ѝ слага рога. Огромно постижение.

Ти си от хората, които се вкопчват в една идея и нищо не може да ги вразуми. Само някой да ти каже нещо хубаво и ти си готова. По същия начин е и с работното ти място. Като ти казвахме, че те експлоатират ти изпадна в някакво яростно състояние, защото шефовете били толкова човечни.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислете си каквото си искате. Вие ли сте с него, че знаете повече от мен? Дето съм била в тях много пъти и съм виждала и сина му, и жена му на снимки и цели албуми и снимки от сватбата им. Отделно жена му не е важна. Вече намира начин как да се свърже с мен. Снощи ми е писал нещо, което никога не беше правил, но аз бях толкова изморена, че съм заспала и днес го виждам чак. И днес в 9:00 ще ми звънне да си говорим, също иска и в нас да идва тези дни. Постоянно иска да ме чува и да ме търси. Чак шефа вика голяма любов вчера. Толкова ли е трудно да се проумее,че се обичаме. Защо други могат да оставят жените си и да бъдат щастливи с други, а при мен да не може. Не избираш в кой да се влюбиш, то просто се случва. Вие виждате само секс, а на нас ни е хубаво заедно дори и без секс. Също ще спрем да ходим в къщата в Приморско. Ще си бъдем само двамата, не ни трябва никой. 

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, zai4eto82 каза:

Мислете си каквото си искате. Вие ли сте с него, че знаете повече от мен? Дето съм била в тях много пъти и съм виждала и сина му, и жена му на снимки и цели албуми и снимки от сватбата им. Отделно жена му не е важна. Вече намира начин как да се свърже с мен. Снощи ми е писал нещо, което никога не беше правил, но аз бях толкова изморена, че съм заспала и днес го виждам чак. И днес в 9:00 ще ми звънне да си говорим, също иска и в нас да идва тези дни. Постоянно иска да ме чува и да ме търси. Чак шефа вика голяма любов вчера. Толкова ли е трудно да се проумее,че се обичаме. Защо други могат да оставят жените си и да бъдат щастливи с други, а при мен да не може. Не избираш в кой да се влюбиш, то просто се случва. Вие виждате само секс, а на нас ни е хубаво заедно дори и без секс. Също ще спрем да ходим в къщата в Приморско. Ще си бъдем само двамата, не ни трябва никой. 

Добре че си виждала жена му и синът му само на снимки  :thumbsdown_anim:  Ако и на живо си имала контакт с тях те признавам. Колкото до въпроса ти защо други могат, пък бакшиша не - тук отговора е простичък, мила :1000(10): Не иска :bangin:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Wild_Style каза:

Добре че си виждала жена му и синът му само на снимки  :thumbsdown_anim:  Ако и на живо си имала контакт с тях те признавам. Колкото до въпроса ти защо други могат, пък бакшиша не - тук отговора е простичък, мила :1000(10): Не иска :bangin:

Само дето в момента си гворим по телефона как да си намерим къде да живеем. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wow 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Само дето в момента си гворим по телефона как да си намерим къде да живеем. 

А дано ама надали @zai4eto82. Предполагам че само с говоренето ще си и останете, но ти желая успех :1000(30):

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя защо Дон Таксито се жегна така точно от 33-годишния, като и преди Таня е била така "тактична" да му каже за забежките си и с пицарчето, и с други. Кръшне му и после му се похвали. :D Какво сега е по-различно, та чак Никиту се реши най-накрая да заживее с Танчето? Май качеството и броя сношения по време на въпросната нощ на Таня с 33-годишния здраво са го компексирали и се е уплашил, че зайчето му ще избяга при някой друг, по-скоклив.:3fdb8960598fa63e:

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...