Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Даже каза, ако знаел, че тоя живеел близо до тях, щял да го пребие. 

Куче, което лае, не хапе. Ама той защо е толкова бесен сега? Ти редовно се сношаваш с произволни лица. Сега изведнъж да е толкова ревнив? А той не е бил с друга жена. Излъга те, а ти веднага се хвана на въдицата. Много си наивна.

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как е облякла вълнен пуловер и после роклята. А към края на видеото вече е и с плетено елече.😂

Всъщност е някакъв суичър, спортно-елегантна. ахахахах

bfdfvf.jpg

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, в края на краищата много бързо забрави за хубавия секс в новогодишната нощ. Вече си разкарала сигурно 33 годишния жребец, а си останала с женения дъртул. Чудя ти се направо.... 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Ами не. Хапнала съм една хапка само и съм отслабнала даже и той също е отслабнал. И двамата сме решили здравословно хранене. Отново сме заедно, казахме си всичко, което имахме да си казваме. Сега отиде да ми купува да ми прави вечеря. 

Даже каза, ако знаел, че тоя живеел близо до тях, щял да го пребие. 

Давам ви срок на годност до Великден, демек 3 месеца и малко :laughing: Ти пак ще се разгониш като ку*ка и пак ще преспиш с 2 - 3 - 4ма и ще дадеш рестарт на хитовата ти житейска драма :g2:

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pacho каза:

Уникална сватба, уникална булка.

https://youtu.be/tiRREQSp79U

bfdfvf.jpg

Това можеше да е Таня, ако не държеше на наглия бакшиш.:cry:

Голям хепи енд, няма що. Пак обратно във връзката без бъдеще. Някой ден ще съжалява за пропуснатите златни възможности и изгубеното време като любовница цял живот. Вместо да си гледа кефа със 33-годишния жребец, ще го чака дъртия бакшиш все да се накани - я съпругата си е вкъщи, я трябва да ходи при сина си, я си е забравил ченето у дома.:laughing:

И какво стана с предполагаемата втора любовница, която Таня кълня толкова гадно? Как пък така изведнъж изчезна, та Никиту веднага хукна обратно?

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Горен ред - Таня Прелъстителката с 33-годишния

Долен ред - Гнусният бакшиш с Проклетницата

Тя и горната героиня косата е към червените нюанси, та баш 😀 и мъжът младичък 🤣

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Това можеше да е Таня, ако не държеше на наглия бакшиш.:cry:

Голям хепи енд, няма що. Пак обратно във връзката без бъдеще. Някой ден ще съжалява за пропуснатите златни възможности и изгубеното време като любовница цял живот. Вместо да си гледа кефа със 33-годишния жребец, ще го чака дъртия бакшиш все да се накани - я съпругата си е вкъщи, я трябва да ходи при сина си, я си е забравил ченето у дома.:laughing:

И какво стана с предполагаемата втора любовница, която Таня кълня толкова гадно? Как пък така изведнъж изчезна, та Никиту веднага хукна обратно?

Все едно за пръв път го гледаш и ти тоя сериал, и не беше ясно предварително каква ще бъде развръзката, колкото и да искаме нещо различно. Грандамата да се върне при Бакшиша е по-класическо от Брук да си прибере Рич Форестър.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жена с брада срещна любовта и се омъжи

Жена с брада срещна любовта и се омъжи

6-годишната Литър Бейр Шварц от Сиатъл, щата Вашингтон, най-накрая откри любовта. След дълги години самота тя е вече омъжена.

Литъл Беър е необикновена жена – с брада. От 14-годишна възраст Шварц страда от синдром на поликистозните яйчници, който причинява хормонални нарушения в тялото, включително небивал растеж на космите по лицето.

„Младежките ми години бяха много трудни. Никой доктор не можеше да ми каже каква е причината за това окосмяване по лицето и тялото ми. Бръснех се всеки ден", обясни в телевизионното шоу This Morning Литъл Беър.

Този проблем смазал психически жената. Партньорите ѝ се срамували да се покажат на публично място с нея. Цели 16 години косматата жена се бръснела. Но когато станала на 31 години, захвърлила самобръсначката и приела, че ще бъде завинаги с брада. Даже почнала да си прави различни брадати прически.

„Върнах си самочувствието, след като участвах в конкурс за бради и го спечелих. Приех се такава, каквато съм. Единствено ми тежеше, че нямам мъж до себе си", разказва Беър.

 

Отчаяна, че няма да може да открие истинската любов, тя публикувала пост в социалните мрежи, че си търси половинка. И така срещнала 45-годишния Тобиас Бредик. Любовта пламнала от пръв поглед. В началото Тобиас даже се притеснявал, че Литъл Беър няма да го хареса.

„Тя винаги е била толкова истинска и любяща. Не е фалшива. Тя е човекът, с когото искам да живея", категоричен е Бредик. Сега двамата са женени, но и поддържат полиаморна връзка с няколко партньори, които са наясно за съществуването на останалите.

„Не си мислете, че ни е лесно. Когато излизаме, всички ни зяпат, чувам обиди зад гърба си. Има хора, които ни снимат тайно, за да ни се подиграват в социалните мрежи. Много ме боли, но съм щастлива, че срещнах съпруга си", не крие брадатата жена. „Когато сме на публично място, тя много се притеснява. Но аз просто ѝ казвам: Ела, целуни ме!“, обяснява Тобиас. Факти.бг

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

А 33-годишния, ако е толкова свестен няма да ми пише днес: утре почивам, ако искаш ела да те наеба. Днес го разказах пред очите на Ники по телефона тъй като тй не разбра от дума като му писах, оня ви звъня няколко пъти

 Ники се оказа както винаги прав за всичко. Снощи и днес ми разказа много лични истории от живота си с жените, как се е запознал с жена си, защо се е оженил за нея, говорихме и за нас много неща и за спомените ни, които имаме. Нямате си на представа за живота на Ники. Все едно не съм го познавала, но много неща научих. Той не обича да споделя, но вчера доста неща ми каза. Още сме заедно, като на меден месец сме. Оная новата е била за момента и да забрави, Знам каква е и как са се запознали. Ники ми каза също, че след като сина му се изнесе с приятелката си, ако сме имали пари без да се замисля е щял да се разведе. На нас единствения проблем ни е, че нямаме пари, за да бъдем заедно. И за сватба сме говорили, и за деца и за куп други неща. Жена си само за присъствие има. Толкова неща научих за нея.

Е нали сега спечелихте от тотото. Ето, Бог ви е пратил помощ под формата на печалба та да се разведе и бъдете заедно. Що не се развежда

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

А 33-годишния, ако е толкова свестен няма да ми пише днес: утре почивам, ако искаш ела да те наеба. Днес го разказах пред очите на Ники по телефона тъй като тй не разбра от дума като му писах, оня ви звъня няколко пъти

 Ники се оказа както винаги прав за всичко. Снощи и днес ми разказа много лични истории от живота си с жените, как се е запознал с жена си, защо се е оженил за нея, говорихме и за нас много неща и за спомените ни, които имаме. Нямате си на представа за живота на Ники. Все едно не съм го познавала, но много неща научих. Той не обича да споделя, но вчера доста неща ми каза. Още сме заедно, като на меден месец сме. Оная новата е била за момента и да забрави, Знам каква е и как са се запознали. Ники ми каза също, че след като сина му се изнесе с приятелката си, ако сме имали пари без да се замисля е щял да се разведе. На нас единствения проблем ни е, че нямаме пари, за да бъдем заедно. И за сватба сме говорили, и за деца и за куп други неща. Жена си само за присъствие има. Толкова неща научих за нея.

Ти си:

https://youtu.be/Gn5IWWtyOm0

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Arwity каза:

Е нали сега спечелихте от тотото. Ето, Бог ви е пратил помощ под формата на печалба та да се разведе и бъдете заедно. Що не се развежда

Ама ти не разбра ли, че лъже! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Въпрос за 100к!

Как се казва първият роман на Калина Паскалева? 

received_969941017259455.jpeg

Младия я вика да я е*е. А Ники за какво я вика? 

Някой може ли да познае? 

  • Like 2
  • Haha 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...