Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

😪Предната вечер са ходили даже на ресторант. :(

Аз не мога да спа само до го мисля каво прави с тая. :(

Искаше жена с пари, получи я. 😪

Мен вече ме няма. 😪

  • Like 2
  • Haha 4
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно нещо не мога да разбера...Уж ти казва да не го търсиш повече и се сбогува, а в същото време ти звъни през 30 минути??? Като му е толкова добре с новата, защо те търси непрекъснато, докато е с нея? Или няма такава и всичко е измама, за да те накара да ревнуваш и да се побъркваш, или с въпросната му е скучно и прави номера, за да те дразни, след което, отново ще кацне при теб. Тоя Ники е ебаси долното същество. С жена и две любовници, че и ти държи сметка как да си правиш кефа и с кой???!!!... Ако с младичкия не сте се разбрали, че всичко е било само секс за една нощ, хващай си го за гадже направо. Не ти трябва тоя Ники, дето те мотае години наред, а не се развежда с жена си. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, ти много лесно си лягаш, с който ти хареса. Това нещо трябва да го промениш. Мъжете не харесват лесната плячка. Те са ловци по природа. Пък и винаги е интересна онази жена, която се дърпа и не се дава лесно. В моята природа е заложено да бъда с мъж, към който имам чувства. Да си лягам с някой, заради самия секс и това, че ми е приятен визуално е пълен абсурд. Докато не се промениш, ще те подмятат като ненужна вещ, с която правят само и единствено секс. Това, че някой ти плаща някое удоволствие, не го прави нито мъж, който те обича, нито сериозен в отношението си към теб. На всичкото отгоре, Ники не ти е нищо повече, освен любовник. Между вас не може да се говори за изневяра, при положение, че той е обвързан с брак. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Сега ми звънна в 4:30. Вика за какво да се връщал, останали му само 20 лв. Оная пача щяла да плаща за днес хотела и днес да останат. Казах му стэй си при нея тогава. Пък той ми вика,че ме мрази и да не ме намрази завинаги. :(

Дано никога не бъде щастлива с него!!!!!!Проклета да е, проклета да е, бял ден да не види!!!! 

Той беше само мой. Какво се случи. Все казваше,че ще си намери друга и откъде я намери тая.:(

3 дена вече с нея. 😪

Аз не мога да го проумея. Тази ми го отне. 😪

 

Баси клетвите, баси чудото :roll1:

Туце, дарлинг, аз имам решение да твоята житейска драма, продължаваща вече 48 часа. Звънни на твоя Ники днес и му предложи да организирате едно суинг парти :laughing: Така и така чета, че си секс машината на Бургас и региона, едно суингче не би ти се опряло. Така ще стопиш ледовете, които сама вдигна между теб и Ники, пък и ще сближиш ново-сформираните двойки :rolleyes:

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Сега пак ми звънна в 8:00 часа и ме събуди. Омръзнало му да е с тая и се прибирал в Бургас и да идвал да ме взема. 

Банална история с ясен край. Щото такава ДРУГА не съществува. Танче, много си наивна. Животът ти мина с тоя Ники, а в реалност не ти е никакъв, просто любовник. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, i810 каза:

Сега следва яко секс с Ники, глезотийки, вричане във вечна вярност и любов, плюс харчене на паричките от тотото. 

Парите ще ги вземе другия месец. Докато я няма таз, колко пъти ми звъня. 2 пъти ме събужда- в 4:30 и в 8:00 часа. 

Даже днес ми се падна късмет любов, която няма да е от ден до пладне. 

А колкото до момчето , с него сме си писали 1 месец и аз много пъти му отказвах да се видим. Той ми каза,че съм му направила Новата година и че не е очаквал,че точно на Нова година ще се видим и съм била най-хубавото нещо, което му се е случило. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, пожелавам ти през новата 2022 година наистина да срещнеш човек, който да осмисли живота ти и да бъде взаимна любов, без да се налага да го делиш с други жени. Това твоето не е нищо друго, освен съществуване, в което непрекъснато се налага да чакаш Ники да може да излъже нещо жена си, за да дойде при теб. Да не говорим, че той в реалност може и да не е бил никъде тези три дни, а да се е чудил как да метне жена си горе на черешата с поредната лъжа, за да се изниже, без да го заподозре, идвайки при теб. Понеже не е могъл да го направи, а ти си се забавлявала с друг, веднага е съчинил историята с новата му въображаема любовница, с която е отишъл на хотел и ти връща "изневярата". Не е могъл да повярва, че ти си била с друг, живеейки собствения си живот и то без него. Точно към това трябва да се стремиш. Да напуснеш тази връзка, която е отдавна изчерпана и не е в твоя полза, а само ти вреди, причинявайки ти болка и излишни сълзи. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

😪Предната вечер са ходили даже на ресторант. :(

Аз не мога да спа само до го мисля каво прави с тая. :(

Искаше жена с пари, получи я. 😪

Мен вече ме няма. 😪

Няма никаква руса, баламоства те за да ти вмени как да си виновна за нещо, за което не му дължиш никакви оправдания. 

Силно подозирам че няма и никаква печалба от никакво тото, просто го е яд. 

Чудесен повод да го смениш с 33 годишния или по-принцип. 

За много години на всички!

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Танче, моля те, дай някакъв ъпдейт, че лежа болен в кревата и твоята история е единственото интересно нещо в дните ми. Смили се над мен, feed me queen ❤️

И аз като мога само рефрешвам с надежда за нова информация 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Starboy каза:

Танче, моля те, дай някакъв ъпдейт, че лежа болен в кревата и твоята история е единственото интересно нещо в дните ми. Смили се над мен, feed me queen ❤️

И аз съм на легло и тази история ми осмисля зле започналата година ❤️ 

  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

 

Даже днес ми се падна късмет любов, която няма да е от ден до пладне. 

 

А и покрай тия ядове рано-рано си подхванала баницата ... ще си развалиш изящната фигура !

:naked:

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, kalpazanin каза:

А и покрай тия ядове рано-рано си подхванала баницата ... ще си развалиш изящната фигура !

:naked:

Ами не. Хапнала съм една хапка само и съм отслабнала даже и той също е отслабнал. И двамата сме решили здравословно хранене. Отново сме заедно, казахме си всичко, което имахме да си казваме. Сега отиде да ми купува да ми прави вечеря. 

Даже каза, ако знаел, че тоя живеел близо до тях, щял да го пребие. 

  • Haha 6
  • Wow 2
  • Angry 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, zai4eto82 каза:

Ами не. Хапнала съм една хапка само и съм отслабнала даже и той също е отслабнал. И двамата сме решили здравословно хранене. Отново сме заедно, казахме си всичко, което имахме да си казваме. Сега отиде да ми купува да ми прави вечеря. 

Даже каза, ако знаел, че тоя живеел близо до тях, щял да го пребие. 

Дай номера на 33 годишния или името му във ФБ!

 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Ужасен, и точно каквото очаквахме да се случи, все пак не за пръв път гледаме тоя "плот туист" в хитовия сериал "Таня в Бургас". 

Скорошно оздравяване. 

Момчето кво общо има с ваште истории, че да го пребива? Ако има някой виновен, тва си е 100% твоя бакшиш - първо те отсвирва на НГ заради синчето, после се прави на жертва щото не седиш като монахиня да го чакаш на вече поредна петилетка да се разведе и да сте си официално. 

Виновен е, че изобщо се забърква в тази квартално-работническа драма.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, THE IIconic каза:

Дай номера на 33 годишния или името му във ФБ!

 

Обзалагам се, че също няма зъби, като Никито. На Таня не може да й се вярва на вкуса.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Ами не. Хапнала съм една хапка само и съм отслабнала даже и той също е отслабнал. И двамата сме решили здравословно хранене. Отново сме заедно, казахме си всичко, което имахме да си казваме. Сега отиде да ми купува да ми прави вечеря. 

Даже каза, ако знаел, че тоя живеел близо до тях, щял да го пребие. 

Много бързо замря драмата, слаба ракия.

Някой има ли контакт на жената на Ники, за да ѝ подхвърлим анонимно сигналче, че ми се чете нова драма?

Да видим зайка колко ще го обича като жена му го изпъди и цъфне на вратата на зайкината порта.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...