Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Току що, Starboy каза:

Абсолютно. Аз дори съм по-склонен да мисля, че си измисля. Освен жена с афинитет към дадита, не знам коя друга ще избере да прекара новата си година с някакъв дето вчера е срещнала както се вика.

И то някакъв беден човечец от народа.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз залагам на това че си измисля. Чак такъв бог на любовта да е.. разбира на връх НГ, че зайка и при някакъв си, звъни на таз и тя зарязва партито на което е и хуква при някакъв си дето нищо не са имали до тоя момент. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

И аз залагам на това че си измисля. Чак такъв бог на любовта да е.. разбира на връх НГ, че зайка и при някакъв си, звъни на таз и тя зарязва партито на което е и хуква при някакъв си дето нищо не са имали до тоя момент. 

Ами не ,с нея е. Даже като му писах и тая вика кой му писал. Каква му е тая, че ще му държи сметка кой му пише. Вчерашна,а му държи сметка. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Аз мисля че Туца преувеличава! 

А може и абсолютно всичко да е измислица. От нейното рандеву до историята с Николай.

 

Туце, ти все си пишеш с разни, но все ще те питам, къде ги намираш и къде си пишете по-точно? 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Абсурд. За всеки друг съм склонен да мисля, че лъже или преувеличава, но не и за Туца. Тя е буквално най-първичния, естествен и истински човек, с който някога съм се сблъсквал по някакъв начин.

Не казвам, че лъже, а си слага от нея драмата да е пълна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Мен пък ме интересува дали нейните знаят каква секс-хиена е дъщеря им. Не те ли питаха къде си била цяла нощ навръх Нова година? 

Е тя е пълнолетна отдавна не им дава отчет. Сигурно им вика излизам утре ще се върна. 😉 И те чакат хората зет 🤣

  • Haha 8
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Мен пък ме интересува дали нейните знаят каква секс-хиена е дъщеря им. Не те ли питаха къде си била цяла нощ навръх Нова година? 

Мислиш ли, че не се досещат каква ебл*ша е? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Е тя е пълнолетна отдавна не им дава отчет. Сигурно им вика излизам утре ще се върна. 😉 И те чакат хората зет 🤣

Това у нас не минава. Не живея с нашите отдавна, но като съм у нас или пък те при мен някакси не си го представям това, но хора разни.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, DarkChild каза:

Айде, бе. Искаш да кажеш, че докато е бил със заровена муцуна в рунтавата ѝ катерица, си е мислел, че си ти ли? Да, бе, да!

Откъде знаеш, че катерицата и е рунтава 🤣

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

Това у нас не минава. Не живея с нашите отдавна, но като съм у нас или пък те при мен някакси не си го представям това, но хора разни.

Че и аз като излизам не им казвам нищо просто се изнизвам 🤣

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Чак веднага не съм, кака. Излизахме 2 месеца без секс и нищо…

Не казвам за теб, ами ппц. Кво да ти кажа освен "и да је сваки лош, увек има 1 још"

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, penakavalli каза:

Ще обобщя последните 2-3 страници за теб: Зайка е

. Намерила си е 

, а нейният Ники от ревност я прави емоционална

 

Сега вече прочетох, но мерси, аххахаха

  • Like 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ми звънна в 4:30. Вика за какво да се връщал, останали му само 20 лв. Оная пача щяла да плаща за днес хотела и днес да останат. Казах му стэй си при нея тогава. Пък той ми вика,че ме мрази и да не ме намрази завинаги. :(

Дано никога не бъде щастлива с него!!!!!!Проклета да е, проклета да е, бял ден да не види!!!! 

Той беше само мой. Какво се случи. Все казваше,че ще си намери друга и откъде я намери тая.:(

3 дена вече с нея. 😪

Аз не мога да го проумея. Тази ми го отне. 😪

 

 

  • Haha 7
  • Wow 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...