Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Даже сега пак ми звънна, докато оная е в банята. Бил с нея досега. И ми каза, че всичко е заради мен дето е с нея. Бил ми толкова бесен, че си го изкарвал на нея. Казал й,че нямал повече пари, ама тя му казала,че има и не го пуска да си ходи. Той щял да направи всичко възможно утре да се прибере. 

Пък аз ще откача докато е с тая. Даже преди да затвори му казах за тая проклета да е. 

  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Бил с нея, за да забрави. :(

И вика,че никой не ме е обичал така както той. :(

Голям манипулатор. Вменява ти чувство на вина. Играе си с теб и иска да се държи на каишка. Знам, че си ме игнорирала, затова някой да ме цитира, за да го видиш това.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Голям манипулатор. Вменява ти чувство на вина. Играе си с теб и иска да се държи на каишка. Знам, че си ме игнорирала, затова някой да ме цитира, за да го видиш това.

@zai4eto82

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да остане сам и веднага ми звъни. Сега ми звънна, оная отишла до магазина за уиски. Имала магазин за дрехи, шяла да му даде и пари за оправдание пред жена му. И като му кажа нали си имаш жена, той много добре знаеш,че брака ми не върви, не се развеждам, защото не бил като богатите.

Много ми е бесен, много наранен бил пак вика. Цяла нощ нямало да спи, щял да празнува, :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя отдавна трябваше да си го зарязала. Гледай какви тъпи оправдания ти казва. Да се беше развел 5 пъти ако те обича наистина. Бил ти бесен, че ти си с друг мъж, докато той още е в брак? То е парадоксално това. Не усещаш ли как си играе с теб. Ти нямаш 100 живота.

Вземай се в ръце и имай малко достойнство. Един мъж никога не е повече от една жена! Тия времена и разбирания минаха вече. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти вярваш ли му???

И какво значи, че "бракът му не върви, ма не се развежда, щото не е като богатите"? И да няма пари за развод може да разкара жена си, ама гледам не го прави? Ако един брак не върви не си нон-стоп с половинката ти и не се криеш тайно, за да говориш с други, а си живеете живота като големи хора, не като мишки.

Тоз много нагъл - не стига че върти съпругата си и теб, ми и ти държи сметка и го раздава обиден. Евала!

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Никоя жена не го била наранила както аз. Повече нямало да ми вярва. :(

Цялата история и то в началото на годината е знак от съдбата, че трябва вече да сложиш края и да гледаш 33 годишния. Започваш наново и така. Стига те е правил на маймуна. Значи ти с други не можеш, ама и той не може официално да е с теб. Да не си му само сексробиня на повикване. Мн си наивна, та чак глуповата.

  • Like 7
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

Цялата история и то в началото на годината е знак от съдбата, че трябва вече да сложиш края и да гледаш 33 годишния. Започваш наново и така. Стига те е правил на маймуна. Значи ти с други не можеш, ама и той не може официално да е с теб. Да не си му само сексробиня на повикване. Мн си наивна, та чак глуповата.

Той каза,че иска жена, която да го обича. Аз постъпих ужасно с него, пък не знам. Можех аз да съм там сега. Аз бях с другия, защото бях бясна на Ники, че няма да е с мен на Нова година. Откъде да знам,че е планирал нещо за нас. :(  Направих го и за да видя как ще реагира и дали ще му е все тая ама не е. Изобщо не му е приятно това, което направих и докато е бил с тая ........ е мислил за мен. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Той каза,че иска жена, която да го обича. Аз постъпих ужасно с него, пък не знам. Можех аз да съм там сега. Аз бях с другия, защото бях бясна на Ники, че няма да е с мен на Нова година. Откъде да знам,че е планирал нещо за нас. :(  Направих го и за да видя как ще реагира и дали ще му е все тая ама не е. Изобщо не му е приятно това, което направих и докато е бил с тая ........ е мислил за мен. 

Върти те на малкия си пръст. Стига си му вярвала. Искал теб, ама веднага викнал друга.....лъже като циганка!

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Млад жребец те иска и те изцежда от секс, а ти ми страдаш за оня, дето е на синджир и се сеща за теб само когато жена му не е наоколо?

Ма дай лъвчето насам тогава, недей се стиска! 😂

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Бях там и ме дадоха по твто хахаххаха. Иначе ЙК смаза

  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Млад жребец те иска и те изцежда от секс, а ти ми страдаш за оня, дето е на синджир и се сеща за теб само когато жена му не е наоколо?

Ма дай лъвчето насам тогава, недей се стиска! 😂

И аз това викам, ама кой да ме чуе! 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоз па омикрон, кво да се страхуваме, същия си е вирусът, даже по-слабият му вариант е. Кво ся искат да ни заплашат ли? Глупости. Живота си продължава и вирусът няма да спре докато не се ваксинираме всички това е ясно, а колкото повече мерки слагат толкова повече ще удължат всичко това и повече хора ще умрат. Така че ваксинирайте се и не се прайте на специални! И дам, честита Нова година 💋

  • Thanks 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Това мъжете са големи боклуци. Гледат само да се обърнеш и тръгват по други.

А аз си мечтая за излезли от мода чувства. Добре ми е и сам. 

Ми който се дава веднага заслужава ли друго?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...