Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 19 часа , Blueberry каза:

Не е вярно, че нямаш право. Хората избягват, защото имат антитела, но има и много хора, които са се ваксинирали по-рано след заразяване.

Мои познати трябваше да се ваксинират около 2-3 месеца след прекаран ковид, защото антителата им рязко бяха намаляли.

Благодаря ти. Значи няма някакъв определен период точно след болестта за да си сложиш ваксина.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@FikLenaФикленке, Ирак и Сирия на драго сърце те очакват като си такъв пироман и ербап.

Абсолютно приветствам решението на общините да си спестят тази година безсмислените гърмежи. На фона на цялата ситуация в света и държавата си е амен, амен цинизъм да се дънят дори пиратки (не че в нормална ситуация е белег на много висока култура да гърмиш на обществени места и да вадиш акъла и на хора и на животни).

  • Like 8
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е, че най-накрая помислиха за животните, но големият абсурд е, че в същото време върви реклама на Метро за всевъзможни бомбички и фойерверки за по стотици левове.:1000(10): Може би трябваше да е обратното, да има по една единствена кратка заря в центъра на градовете, а тия гърмящи боклуци по магазините да се забранят. Кел файда, че "нямало да има заря", като от всеки отделен балкон ще се гърми.

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Gerganafen каза:

Добре е, че най-накрая помислиха за животните, но големият абсурд е, че в същото време върви реклама на Метро за всевъзможни бомбички и фойерверки за по стотици левове.:1000(10): Може би трябваше да е обратното, да има по една единствена кратка заря в центъра на градовете, а тия гърмящи боклуци по магазините да се забранят. Кел файда, че "нямало да има заря", като от всеки отделен балкон ще се гърми.

 

Твърде много мат'рял за разтягане на локуми ще дадат на борците за права и свободи.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Gerganafen каза:

Добре е, че най-накрая помислиха за животните, но големият абсурд е, че в същото време върви реклама на Метро за всевъзможни бомбички и фойерверки за по стотици левове.:1000(10): Може би трябваше да е обратното, да има по една единствена кратка заря в центъра на градовете, а тия гърмящи боклуци по магазините да се забранят. Кел файда, че "нямало да има заря", като от всеки отделен балкон ще се гърми.

 

 

Пълна тъпотия. На кого пречи? Един ден да има заря като хората и да ни го отнемат. Днес зарята,утре ще забранят и да се смеем и да плачем!!

Горките кенгура и аборигени (!)

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Направих огромна грешка на Нова година........

Не е грешка, мило, ще ти коства нерви и безсънни нощи, но и много ще те радва! Вашите откога чакаха внуче. ❤️

  • Haha 7
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Не е грешка, мило, ще ти коства нерви и безсънни нощи, но и много ще те радва! Вашите откога чакаха внуче. ❤️

Ами не. Просто бях с едно момче на Нова година, което ме канеше отдавна и аз все му отказвах и накрая се съгласих точно на Нова година тъй като не исках да бъда сама с нашите, понеже моят Ники беше ми казал,че щели да идват сина му с приятлката си и нямало да се видим. Така беше казал. И аз викам като е тъй, няма да стоя сама, приех предложението на момчето и отидох в тях. А аз бях казала на Ники,че след като няма да съм с него, ше отида при друг. Той не вярваше. Когато отидох при момчето- толкова хубав апартамент има, толкова се беше постарал-свещи, питиета, романтична атмосфера, мезета,шоколад. Всичко беше толкова хубаво, когато бях с него. Лежах в него, прегръщаше ме, секса беше повече от страхотен- младо момче на 33 години. Такава енергия много ненаситен и пак Близнаци, паснахме си идеално в леглото. Посрещнах Новата година с него, беше ми странно. Докато не ми звънна Ники след това да ми честити Новата година и че бил в центъра със сина си и приятелката на сина му и аз му казах,че съм с едно момче. Не му стана приятно хич. После след известно време пак ми звъни, момчето ми вика не му казвай,че си правила страхотен секс, ще го убиеш, няма да спи заради това, не било хубаво за един мъж. Аз му казах на Ники,че си прекарвам страхотно и празнувам. И той каза как не те е срам, толкова години сме заедно, а ти да си с друг. Захвърли всичките ни години заедно на вятъра, Аз толкова те обичах, а ти какви ги вършиш. Щеше да ме разплаче. Каза ми дотука сме, край, ходи си вика при него, нека той да те води по плажове, сбогом, повече не ми звъни. И на мен ми стана много гадно, а мислих,че ще ми е все тая. А му бях толкова бясна,че не е с мен. И по някое време пак ми звъни: Знаеш ли какво ми е, не знам къде се намирам, как можа. И като ми каза: Имам си друго момиче и е в хоотел в Созопол на брега на морето и аз откачих. Дето никога не е бил с друга жена докато е бил с мен. И аз като започнах да го разпитвам каква е тая, как така, откъде я намери. А той: задето съм била с момчето и затова си намерил друга. :(

И после докато сме били заедно с момчето щото ние много пъти бяхме заедно до сутринта, много е издръжлив и как сме заспали прегърнати и на другата сутрин днес се събудждам до негов 11:00 часа, а той ме събужда с целувки и секс пак, направи ми кафе и гледам,че Ники ми е звънял ак 1:35 сутринта, но аз съм била с момчето в спалнята и не съм го видяла. Прибрах се на обяд днес и Ники пак ми звънна и какво ми каза: в хотела е в Созопол на брега на морето с тая шматка някаква 30-годишна позната, хич не искал да бъде с нея, не му харесвало с нея както с мен и искаше да напуска хотела днес и да идва при мен и да ходим на някакво много хубаво място , да си вземем стая, защото вече имал пари- спечелил петица от тотото 10 000 лв и ми подготвял изненада с романтика в тоя хотел в Созопол на брага на морето да сме няколко дена там, а пък аз развалих всичко. :(  Той искаше да напуска хотела днес, но оная дето е с него, не искала да си тръгват, искала да бъде с него и аз вместо да съм с него там, той е там с нея в момента. :(

Всичко беше подготвил за мен. а сега е с нея тая новата и не мога да го проумея как той ще е с нея на такова хубаво място романтично. :(

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Wow 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 Първо, благодаря за невероятната, подробна история - най-хубавият Новогодишен подарък! ❤️

Обаче признай си, че повече те е яд за 10-те бона, не толкова за бакшиша. ;) Все пак и с пицарчето му кръшна, и с кой ли не... :D Ама откъде-накъде ти държи сметка? Първо да се разведе. А и откъде знаеш, че не се вижда от по-отдавна с тая другата скучубра? Хич да не ти пука, мило. Евала на новия пич, направо те е разглобил. :o Кеф цена няма. ❤️

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

@zai4eto82 Първо, благодаря за невероятната, подробна история - най-хубавият Новогодишен подарък! ❤️

Обаче признай си, че повече те е яд за 10-те бона, не толкова за бакшиша. ;) Все пак и с пицарчето му кръшна, и с кой ли не... :D Ама откъде-накъде ти държи сметка? Първо да се разведе. А и откъде знаеш, че не се вижда от по-отдавна с тая другата скучубра? Хич да не ти пука, мило. Евала на новия пич, направо те е разглобил. :o Кеф цена няма. ❤️

Не, от 1 месец я знае тая ми каза, но искал да види аз какво ще направя. И след като му казах,че на Нова година ще съм при друг и той веднага звъннал на тая патка. С мен трябваше да ги харчи тези пари, не с нея. :(

Затова ми звънял и към 2:00 часа, защото искал да идва при мен и да ходим след като си тръгнали сина му и приятелката му. 

  • Haha 2
  • Wow 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Wild_Style каза:

Това мирише на турска продукция :roll1:

Не съм гледал турски сериали, но там май няма ходя с тоя, лягам с оня.

По-скоро бих казал турска ч***я.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Мисля, че трябва да му отмъстиш за отношението като обладаеш синчето. Форумската Софка ще си.

Ще станат много маймуните на клона - Ники и сина му, 27 годишния, 33 годишния. @zai4eto82 ще изнемощее в някакъв сравнително близък момент :laughing:

Туце, лично мой съвет е да ги зарязваш всичките и отивай да се чукаш с Чивас и майни :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

Ще станат много маймуните на клона - Ники и сина му, 27 годишния, 33 годишния. @zai4eto82 ще изнемощее в някакъв сравнително близък момент :laughing:

Туце, лично мой съвет е да ги зарязваш всичките и отивай да се чукаш с Чивас и майни :roll1:

Е, те ще са на клона временно! 27-годишния отдавна е в историята.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, zai4eto82 каза:

Не, от 1 месец я знае тая ми каза, но искал да види аз какво ще направя. И след като му казах,че на Нова година ще съм при друг и той веднага звъннал на тая патка. С мен трябваше да ги харчи тези пари, не с нея. :(

Както се казва @zai4eto82, шанса да си тука си го опука :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Както се казва @zai4eto82, шанса да си тука си го опука :laughing:

Бурната страстна нощ ѝ излезе 10 хилки. Нищо здраве да е.

Остана спомена (а може би и още нещо)

 

 

Тая песен е направо за Зайка

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, добре ти тръгна новата година във форума, все така да продължи цялата! Много ми лопсваха историите ти, не знам защо спря. Малко като жена ме комплексираш, толкова секс дето праиш, пък при мен суша, ама ще го преживея някак. Аз само не разбрах, що като ти звънял днес да иска ти да ходиш в хотела, ти защо не си отишла???? И тоя 33годишния после потърси ли те? 

Сподели колко пъти за цялата вечер го направихте, какво е искал, какви пози.. а-у.. дай някой друг урок да понауча. Току виж ми потръгне и на мен в секса

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е наранен, сега говорихме. Наистина е в Созопол с някаква руса 30-годишна, че и Козирог като него. За 2 вечери е платил 100 лв за хотела, а другия месец ще си вземе парите, които е спечелили. Запознали се преди месец и си разменили телефоните, задето аз ходя при друг. И вчера за първи път е бил с нея, и днес пак е с нея. :( И ми каза щом аз съм можела да бъда с друг, защо и той да не можел да бъде с някоя, която го харесвала. :(

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще умра. :(

 Привличането между мъж Козирог и жена Козирог може да се опише, като взривоопасно. В леглото си пасват много. Сексът между тях е като създаването на вълнуващ романс, динамичен и страстен.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...