Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 53 минути, zai4eto82 каза:

20211223_120724.jpg

20211223_121452.jpg

Туце бива ли да си толкова заблудена? Таа фризьорка е за бесило. Виж как се изгаврила с теб. 

П. С. С нова прическа и днес на работа! Ще се въвуниш на пържено. 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Brian каза:

Това ли е новата прическа? Освен че е леко намотана не виждам разлика

Намотана или не Кокаин няма да я върне, особено ако се изшмъркал килограм бело :rolleyes:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите за първия концерт на Jason Derulo в България на 14 август вече са в продажба на цена 88лв 👉 https://ticketstation.bg/jason-derulo 🔥

Цените и тяхната промяна в бъдеще са както следва: 
1️⃣ за стандартни билети:
– 88лв. до изчерпване на количествата или до 31.12.2021 (което настъпи първо);
– 99 лв. до изчерпване на количествата или до 31.01.2022 (което настъпи първо);
– 110 лв. до изчерпване на количествата или до 31.03.2022 (което настъпи първо);
– 120лв. до изчерпване на количествата или до началото на концерта (което настъпи първо).
2️⃣ за VIP билети - ограничено количество на цена 200лв., без промяна за целия срок на продажба

@zai4eto82

FB_IMG_1640350631646.jpg

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 не ги слушай изглеждаш страхотно, но моя съвет е да не носиш червеникави дрехи докато си с този цвят на косата, защото ставаш прекалено червена. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

@zai4eto82 не ги слушай изглеждаш страхотно, но моя съвет е да не носиш червеникави дрехи докато си с този цвят на косата, защото ставаш прекалено червена. 

По-скоро не носи никакви дрехи :naked:

  • Like 5
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Билетите за първия концерт на Jason Derulo в България на 14 август вече са в продажба на цена 88лв 👉 https://ticketstation.bg/jason-derulo 🔥

Цените и тяхната промяна в бъдеще са както следва: 
1️⃣ за стандартни билети:
– 88лв. до изчерпване на количествата или до 31.12.2021 (което настъпи първо);
– 99 лв. до изчерпване на количествата или до 31.01.2022 (което настъпи първо);
– 110 лв. до изчерпване на количествата или до 31.03.2022 (което настъпи първо);
– 120лв. до изчерпване на количествата или до началото на концерта (което настъпи първо).
2️⃣ за VIP билети - ограничено количество на цена 200лв., без промяна за целия срок на продажба

@zai4eto82

FB_IMG_1640350631646.jpg

Явно има доста фенове в България - виждам останали само билети от 88 и от 200лв 😅 "Въй!" 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fearless` каза:

@zai4eto82 не ги слушай изглеждаш страхотно, но моя съвет е да не носиш червеникави дрехи докато си с този цвят на косата, защото ставаш прекалено червена. 

Сега първо на теб да отговоря. Мерси . А на онези тук дето много знаят ще им кажа,че лично аз исках по-светла боя и затова косата ми е по-светла. Отделно отдолу още имам русо от изсветлените кичури и косата става по-светла. Като не разбират някои да не се обаждат. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

Билетите за първия концерт на Jason Derulo в България на 14 август вече са в продажба на цена 88лв 👉 https://ticketstation.bg/jason-derulo 🔥

Цените и тяхната промяна в бъдеще са както следва: 
1️⃣ за стандартни билети:
– 88лв. до изчерпване на количествата или до 31.12.2021 (което настъпи първо);
– 99 лв. до изчерпване на количествата или до 31.01.2022 (което настъпи първо);
– 110 лв. до изчерпване на количествата или до 31.03.2022 (което настъпи първо);
– 120лв. до изчерпване на количествата или до началото на концерта (което настъпи първо).
2️⃣ за VIP билети - ограничено количество на цена 200лв., без промяна за целия срок на продажба

@zai4eto82

FB_IMG_1640350631646.jpg

Сега ще се задействам. Да вкарам пари в картата и още днес ще имам билет. :P

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Рики и дъщеря му имат рожден ден. Рики става на 50, а Лусия на 3 годинки.

Отделно ще започнем Новата година с нов сингъл от Рики и нов албум. :P

Oчаквам и той догодина да ни посети. 

 

2735841371938645695_219279091.jpg

269837911_427457702349343_7212732015910484933_n.jpg

269882149_254754366756732_2713123165751886569_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Сега първо на теб да отговоря. Мерси . А на онези тук дето много знаят ще им кажа,че лично аз исках по-светла боя и затова косата ми е по-светла. Отделно отдолу още имам русо от изсветлените кичури и косата става по-светла. Като не разбират някои да не се обаждат. 

Много ти е хубаво Танче - честита прическа. Ще имате ли банкет тази година? Не видях да си споменала по назад. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Много ти е хубаво Танче - честита прическа. Ще имате ли банкет тази година? Не видях да си споменала по назад. 

Мерси, Гоше. Не. Ние не работим на Коледа, Нова година и Великден. Днес и утре почиваме. В неделя сме на работа, на 28 декември макар,че вторник ще работим, за да отработим 4 януари понеже е вторник и почиваме. На 31 декември ще работим само до 15:00 и  след това почивка до 5 януари. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Сега първо на теб да отговоря. Мерси . А на онези тук дето много знаят ще им кажа,че лично аз исках по-светла боя и затова косата ми е по-светла. Отделно отдолу още имам русо от изсветлените кичури и косата става по-светла. Като не разбират някои да не се обаждат. 

Благодаря че ме светна Туци :1000(30): Ама другия път кажи на твоята коафьорка да използва по-качествени материали като си играе с косата ти. Поне да имаш кяр от цялата тази работа :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

И не виждам защо трябва да съм всеки път с еднакъв цвят коса. Колкото по-различно, толкова по-добре. 

Кое му е различното? От памти века си с лилаво и производни нюанси.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Явно има доста фенове в България - виждам останали само билети от 88 и от 200лв 😅 "Въй!" 😂

В България който чужденец не е искал, той не е направил и разпродал концерт. Толкова е ниско нивото на публиката.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, zai4eto82 каза:

Мерси, Гоше. Не. Ние не работим на Коледа, Нова година и Великден. Днес и утре почиваме. В неделя сме на работа, на 28 декември макар,че вторник ще работим, за да отработим 4 януари понеже е вторник и почиваме. На 31 декември ще работим само до 15:00 и  след това почивка до 5 януари. 

Мале - тия ще ви разсипят от работа значи. Ама пак де после 5 дни почивка си е супер.
Аз изкарах ковид наскоро и не можах да се прибера за Коледа… та с 2 дни закъснение ще се прибирам тази година. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Мале - тия ще ви разсипят от работа значи. Ама пак де после 5 дни почивка си е супер.
Аз изкарах ковид наскоро и не можах да се прибера за Коледа… та с 2 дни закъснение ще се прибирам тази година. 

Няма да ни разсипят. Работим си точно 6 дена, даже 6-я ден не е цял ,щото на 31.12 сме само до 15:00 часа. Почиваме чак до 5 януари. А работим на 26,27,28,29,30 и малко от 31.12.

Никое заведение в Бургас може би не почива на Коледа, Нова година и Великден. Ние сме може би единственото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...