Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Че ние не сме от морето! :D

 Аз си разглеждах снимките от морето тази година в телефона и си представих, че съм. Затова така го написах. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

 Аз си разглеждах снимките от морето тази година в телефона и си представих, че съм. Затова така го написах. 😂

И на мен ми липсва! Пълен разврат.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, THE IIconic каза:

И на мен ми липсва! Пълен разврат.

На мен ми се реве, че вече е зима и е студенооо... Как да не си мечтае човек да е на морето... 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.11.2021 г. от 23:39, omline каза:

@Andrew Cunanan. Наказан за 1 седмица заради нарушения по точки 2.2, 1.6, 1.12, 1.13.

 

От 15.11.2021 г. от 8:06, meleto каза:

Остават 0т.

6.1.1 Нарушения по т.1 от Настоящите правила - наказва се с 1 точка.

6.1.2 Нарушения по т.2 от Настоящите правила - наказва се с 2 точки.

Не следва ли да има 5 точки, а за 5т. наказанието е цитирам: "

  • 5 точки - потребителят няма право да вижда сайта (бан) за 3 дни.

"

Защо имаше бан от 7 дни? @omline

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

 

6.1.1 Нарушения по т.1 от Настоящите правила - наказва се с 1 точка.

6.1.2 Нарушения по т.2 от Настоящите правила - наказва се с 2 точки.

Не следва ли да има 5 точки, а за 5т. наказанието е цитирам: "

  • 5 точки - потребителят няма право да вижда сайта (бан) за 3 дни.

"

Защо имаше бан от 7 дни? @omline

 

2-те точки, които му дадохме отгоре бяха заради спам и лични нападки, които ни бяха репортнати от потребител преди това, и които му бяха "на сметката" още преди въпросните нарушения.

Освен това той е рецидивист по отношение на форумните правила. Няколко пъти сме си затворили очите за глупостите му преди това наказание и беше предупреден да престане да прави, каквото прави. 

  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит празник на Бургас 🌊🐟💙 - града, в който блоковете не се номерират, а носят имена като "Краставицата" и " Народен Юмрук", където главния площад е "3-ката", където най-големите забележителности са моста, който не свързва нищо, молът Burgas Galeria, който според безброй статистики е най-яловият не само на Балканите , но и в цяла Европа , паметника Альошата , който е свърталище на скейтъри и метали , пъпа на центъра - часовника!
Бургас 💙 - града, в който ADIDAS е официално облекло не само за бална вечер , но и за сватба, града в който кебапчетата на затвора са по- дълги от краката на Светлана Панкратова , където 🐟 цацата е най-вкусна, защото е по-свободна дори и от студентите на Бургаския свободен университет!
Бургас - градът, в който въздуха е най-сладък заради Нефтохима, където морето си е море 🌊- синьо като натъртено, където Бургаските вечери 🎶 са най-силни и незабравими 🎵, където децата с раждането си извикват гордо ВЪЙ и първите им дума са: " слабо", "маняк", "лице", а първото им изречение е - "не знам лек - ти си знаеш"
Къде сте Славейков, Възраждане, Братята, Лазур, Акациите, Победа, Сарафово, Долно и Горно Езерово, Ветрен, Банево та чак до Крайморие????
От Изгрев едно силно ЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ така , че всички, които се намирате в провинцията (далеч от морето) да ни чуете и да се почувствате като у дома си!!!
Бургас му е майката, знaем го още от деца !!! 😊😊 🌊🌊🌊❤️💙❤️💙❤️💙
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

2-те точки, които му дадохме отгоре бяха заради спам и лични нападки, които ни бяха репортнати от потребител преди това, и които му бяха "на сметката" още преди въпросните нарушения.

Освен това той е рецидивист по отношение на форумните правила. Няколко пъти сме си затворили очите за глупостите му преди това наказание и беше предупреден да престане да прави, каквото прави. 

Ми по-добре да му бяхте сложили точки тогава и да не му бяхте уж "затваряли очи", за да си знае момчето колко, какво, как и кога. Егати ангелите сте, за дето сте му затваряли очи, ама после бан без достатъчно точки. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

 

6.1.1 Нарушения по т.1 от Настоящите правила - наказва се с 1 точка.

6.1.2 Нарушения по т.2 от Настоящите правила - наказва се с 2 точки.

Не следва ли да има 5 точки, а за 5т. наказанието е цитирам: "

  • 5 точки - потребителят няма право да вижда сайта (бан) за 3 дни.

"

Защо имаше бан от 7 дни? @omline

 

нови избори или протести ! @meleto

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, каква история. Омъжена по любов, до последно влюбена в съпруга си, а той през целия си живот й е изневерявал с различни жени по време на брака им и даже на сватбата им е била една от любовниците му, за която тя разбира 15 години по-късно. Прощава му хиляди пъти, защото го обичала.

https://www.infobae.com/sociedad/2021/12/07/mi-mama-se-caso-asi-de-enamorada-mi-papa-del-brazo-de-su-amante-la-historia-detras-de-la-foto-viral/?utm_medium=Echobox&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2KNg7JrehXOYpXZpeLbSK0gGSCdN1P2RA3lNedD5-_oaYRZ4d-o7rDULM#Echobox=1638868224-1

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , omline каза:

2-те точки, които му дадохме отгоре бяха заради спам и лични нападки, които ни бяха репортнати от потребител преди това, и които му бяха "на сметката" още преди въпросните нарушения.

Освен това той е рецидивист по отношение на форумните правила. Няколко пъти сме си затворили очите за глупостите му преди това наказание и беше предупреден да престане да прави, каквото прави. 

Ясно, благодаря за обяснението!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Въй, каква история. Омъжена по любов, до последно влюбена в съпруга си, а той през целия си живот й е изневерявал с различни жени по време на брака им и даже на сватбата им е била една от любовниците му, за която тя разбира 15 години по-късно. Прощава му хиляди пъти, защото го обичала.

https://www.infobae.com/sociedad/2021/12/07/mi-mama-se-caso-asi-de-enamorada-mi-papa-del-brazo-de-su-amante-la-historia-detras-de-la-foto-viral/?utm_medium=Echobox&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2KNg7JrehXOYpXZpeLbSK0gGSCdN1P2RA3lNedD5-_oaYRZ4d-o7rDULM#Echobox=1638868224-1

Въй, тази история да не е за жената на Ники? 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анди Гарсия слуша песен от „Кръстникът“ в центъра на София

На 6-тата минута точно казват на музиканта, на кого всъщност свири. :D

https://www.manager.bg/svetska-hronika/andi-garsiya-slusha-pesen-ot-krstnikt-v-centra-na-sofiya

 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...