Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Точно!

Тя па много Гранд дама взе да го раздава. Довчера се оплакваше как й бръснела гърба, днеска вече се прави на Лейди Гага.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Тя па много Гранд дама взе да го раздава. Довчера се оплакваше как й бръснела гърба, днеска вече се прави на Лейди Гага.

Случайно я мернах в един общ чат снощи. И видях, че съм блокнат. 

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Brian каза:

Случайно я мернах в един общ чат снощи. И видях, че съм блокнат. 

Не я вини душицата. Тя милата не знае в коя галактика се намира.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние сме може би единственото заведение в Бургас, което на Коледа и Нова година по принцип не работим. Почиваме на 24 и 25 декември. На 31 декември сме само до 15:00 часа и почиваме до 5 януари.

А като знам в Инканто какво беше- в Мола като работих на Нова година работихме до 19:00 часа и то, защото Мола затваряше в 19:00 иначе можеше и до сутринта да се работи. А в Инканто- Център там на Нова година се работи до сутринта и на другия ден ни жив- ни умрял си на работа на обяд или следобед, даже и на Коледа се работеше. Но тук шефовете са хора. Шефът кааза,че няма смисъл да се работи на 1-ви, тъй като шофьорите ни за разноса няма да разберат нищо от Нова година и няма да могат да се напият, защото,ако ги извика на 1-ви да работим, те не трябва да пият на Нова година. А от 1-ви фо 5-ти и ще почиват големите вериги дето ни зареждат и тъй като няма и да имем стока и с какво да работим, до 5-ти ще почиваме. Не като при други години не съм усещала Нова година и Коледа като работих в Инканто. Ники ме е вземал направо от работа от Мола и сме отивали в резервиран хотел- изморена да празнуваме Нова година. Тая година сигурно семейно ще сме си всички вкъщи. 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Ние сме може би единственото заведение в Бургас, което на Коледа и Нова година по принцип не работим. Почиваме на 24 и 25 декември. На 31 декември сме само до 15:00 часа и почиваме до 5 януари.

А като знам в Инканто какво беше- в Мола като работих на Нова година работихме до 19:00 часа и то, защото Мола затваряше в 19:00 иначе можеше и до сутринта да се работи. А в Инканто- Център там на Нова година се работи до сутринта и на другия ден ни жив- ни умрял си на работа на обяд или следобед, даже и на Коледа се работеше. Но тук шефовете са хора. Шефът кааза,че няма смисъл да се работи на 1-ви, тъй като шофьорите ни за разноса няма да разберат нищо от Нова година и няма да могат да се напият, защото,ако ги извика на 1-ви да работим, те не трябва да пият на Нова година. А от 1-ви фо 5-ти и ще почиват големите вериги дето ни зареждат и тъй като няма и да имем стока и с какво да работим, до 5-ти ще почиваме. Не като при други години не съм усещала Нова година и Коледа като работих в Инканто. Ники ме е вземал направо от работа от Мола и сме отивали в резервиран хотел- изморена да празнуваме Нова година. Тая година сигурно семейно ще сме си всички вкъщи. 

Без Ники или вече го заведе у вас 😁

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит празник на моя град Бургас. Честит имен ден на брат ми Ники, моя Ники, колегата Ники, дъщеричката му Никол, фризьорката ми и тя има дъщеричка Никол. По-късно ще му звънна на колегата Ники. 

Коцето толкова рано сега се събуди. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Честит празник на моя град Бургас. Честит имен ден на брат ми Ники, моя Ники, колегата Ники, дъщеричката му Никол, фризьорката ми и тя има дъщеричка Никол. По-късно ще му звънна на колегата Ники. 

Коцето толкова рано сега се събуди. 

Казва се "честит имен ден на имениците!", тук също сме хора, не сме ботове ;) А не само да изреждаш хора, които не познаваме. Аман!

 

Айде от мен - честит празник на имениците, на банкерите, на моряците и на Бургас! :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Just_Me каза:

Казва се "честит имен ден на имениците!", тук също сме хора, не сме ботове ;) А не само да изреждаш хора, които не познаваме. Аман!

 

Айде от мен - честит празник на имениците, на банкерите, на моряците и на Бургас! :)

Може да не ги познаваме лично, но за отрицателно време станаха важна част от живота ни! 

Честито и от мен на празнуващите! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Just_Me каза:

Казва се "честит имен ден на имениците!", тук също сме хора, не сме ботове ;) А не само да изреждаш хора, които не познаваме. Аман!

 

Айде от мен - честит празник на имениците, на банкерите, на моряците и на Бургас! :)

За мен си е личен този ден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Наздраве на всички празнуващи! 

 

Наздраве само и единствено на празнуващия Ники на Зайка. Това е нейн личен празник! :Vishenka_12:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, penakavalli каза:

Наздраве само и единствено на празнуващия Ники на Зайка. Това е нейн личен празник! :Vishenka_12:

Стига се подмазва! Сипи си, пийни си! Лично или не, все тая... вино да има! 😂🍷

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stela каза:

Стига се подмазва! Сипи си, пийни си! Лично или не, все тая... вино да има! 😂🍷

Подмазвам се за номера на фризьорката, че искам и аз да се направя в такъв шармантен цвят “пепел от ръжда”. Разбира се, с професионални продукти.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

Подмазвам се за номера на фризьорката, че искам и аз да се направя в такъв шармантен цвят “пепел от ръжда”. Разбира се, с професионални продукти.

От Бургас ли си? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...