Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Без обиди. Забранени са двойното постване и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители (пр. Рики Мартин).

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Без обиди. Забранени са двойното постване и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители (пр. Рики Мартин).

Стига с трансфобията, името на жената е Ракел Мартин! 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline locked and unlocked this Тема
преди 3 часа , Kriminal каза:

Без обиди. Забранени са двойното постване и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители (пр. Рики Мартин).

Това го правят само модераторите!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сте казали Рики та Рики, @zai4eto82  скоро нищо не си писала какво става с чичо Рики. Или с Ники. Или с другия Ники. Или дали майстора ти е казал здрасти. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, THE IIconic каза:

Това го правят само модераторите!

Не знаех. Ми що закъсняват, не е че вися 24/7 тука, хрумна ми нещо и исках да го кача

  • Haha 3
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сънувах, че излизам на ресторант с @pechenko и @Willy ама нещо не ми се изкефиха и им изскочи “спешна работа”, заради която ме зарязаха! Не се чудете защо не говоря с тях!

  • Haha 2
  • Love 2
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре някои фенове ще отидат на гроба на Денис. Вече са  се организирали от 13:30. Ако живеех в София, щях да отида  и аз.

Ако някой ден се случи да отида в София, ще попитам за Централни Софийски гробища и за гроба на Денис и ще го посетя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Аз още не искам да приема, че Денис вече го няма. Като си пусна негова песен и ми става тъжно. Едва слушам. 

Аз също. То е като някакъв кошмар. Никога не съм си представяла, че ще свърши така. 😪

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Kriminal каза:

Не знаех. Ми що закъсняват, не е че вися 24/7 тука, хрумна ми нещо и исках да го кача

Умирамммм аз гледам това що има толкоз реакции и ся виждам как се изразих нимоаааа не това ми беше намерението

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Аз също. То е като някакъв кошмар. Никога не съм си представяла, че ще свърши така. 😪

Голяма трагедия... Толкова млад човек, ужасно е! Трудно се приема такова нещо. Сещам се за неговото участие на което ходих и си гледам снимката с него и не вярвам, че вече няма да го видя. Аз много го харесвах. И честно казано още не вярвам, че е скочил сам и се е самоубил. Надали ще разберем истината, но загубихме един млад човек. Това е жалкото. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...