Jump to content



Кой кандидат за Президент ще подкрепите на балотажа в неделя?


meleto

Кой кандидат за Президент ще подкрепите на балотажа в неделя?  

47 потребители гласуваха

  1. 1. Кой кандидат за Президент ще подкрепите на балотажа в неделя?

    • Румен Радев
    • Анастас Герджиков
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 час, omline каза:

Това е по-плоско и от изявлението, че сме били първи по спад на новите случаи на Ковид. :D

Затова, вместо да избираме между човека на ДПС и човека на ДПС, номер 16 до дупка! Изобщо не се чудете да пуснете ли, да не пуснете ли 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

След като Емилия е Счетоводителката, Луна ще бъде Президентът - Икономист!

Луна Е Президента на Републиката! резултатите са фалшифицирани от комунисти, ДС агенти и други престъпници които подлежат на лустриране! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ice_hot_sm каза:

Много сте тихи в този изборен ден. 

Май форумът не е ентусиазиран нещо... 

Гласувайте ли? @FikLena

Ооо няма 8, а вече злорадстваме, а? Май някой си е чакал мига цяла година..та сега кат не издържал..? 🤣 

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Ооо няма 8, а вече злорадстваме, а? Май някой си е чакал мига цяла година..та сега кат не издържал..? 🤣 

Сра му.🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Ооо няма 8, а вече злорадстваме, а? Май някой си е чакал мига цяла година..та сега кат не издържал..? 🤣 

Не, нищо подобно. Просто влизайки в темата се учудих, че няма и един пост днес. :)

Иначе анти Радев можете да сте доволни - от мен изгуби един глас, всъщност два, че вкъщи в момента сме под карантина и не гласувахме. 

Иначе вчера говорих по тел. с един приятел и като го питах за кого ще гласува, той:

"За Радев. Ректорът не може да си оправи СУ, който е пълна анархия, какво да очакваме за управлението на държавата." 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Наско. Поне има интелект. Но е ясно, че другия ще спечели. В крайна сметка всяка държава си заслужава съдбата, а и както казах и в посолството: Bulgarian life doesn’t matter хеххехехе

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ice_hot_sm каза:

Не, нищо подобно. Просто влизайки в темата се учудих, че няма и един пост днес. :)

Ние победихме миналата седмица и все още празнуваме! Днес няма какво да коментираме. Защо да натякваме постоянно победата ни?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, omline каза:

Не си го слагай на сърце, една от бабите ми ви е компенсирала с 1 глас..не погрешка!

А, хич не си го слагам. Дори и да не бях под карантина, не бях сигурен дали щях да ида да гласувам пак. 

А тоя наглец Боко Тиквата що за безсрамник трябва да е?! 

Бил гласувал срещу полицейщината. Ало, мутро, чия полицейщина би като кучета протестиращите и се гавреше с тях в центъра на София?! Именно твоята. 

Ебахти наглият тип. 

 

FEtiHNKXwAQiniJ.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

А, хич не си го слагам.

Поведението ти тип дете на 4 години показващо новата си играчка-камионче на връстниците си, оставяйки отпечатъка на "вижте ме, колко съм над вас", показва съвсем друга нагласа, която след като не постигна резултата си тук - на бързо обърна палачинката. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Поведението ти тип дете на 4 години показващо новата си играчка-камионче на връстниците си, оставяйки отпечатъка на "вижте ме, колко съм над вас", показва съвсем друга нагласа, която след като не постигна резултата си тук - на бързо обърна палачинката. :) 

"Вижте ме колко съм над Вас"? Що за идиотщини. Много са ти криви анализите. 

Из Туитър:

"Да гласуваш днес е като да избереш между т'ва дали да те наебе негър, или да те наебе брат му", хаха 😀

И пак оттам:

FEtM1MWWYAEHUyp.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

"Вижте ме колко съм над Вас"? Що за идиотщини. Много са ти криви анализите. 

Из Туитър:

"Да гласуваш днес е като да избереш между т'ва дали да те наебе негър, или да те наебе брат му", хаха 😀

И пак оттам:

FEtM1MWWYAEHUyp.jpeg

Още по-зле, ако не осъзнаваш нюансите на поведението си. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Още по-зле, ако не осъзнаваш нюансите на поведението си. :) 

Това че ти си интерпретираш нещата по някъв свой си начин, не значи, че са такива. Много добре знам какво казвам и какво имам предвид, не ми вменявай своите разбирания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ice_hot_sm каза:

Това че ти си интерпретираш нещата по някъв свой си начин, не значи, че са такива. Много добре знам какво казвам и какво имам предвид, не ми вменявай своите разбирания. 

Самият остър начин, по който приемаш мнението ми, само доказва и показва, че съм уцелил в 10-ката! Пожелавам ти лека вечер и постигане на душевен мир!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Гласувах за Наско. Поне има интелект. Но е ясно, че другия ще спечели. В крайна сметка всяка държава си заслужава съдбата, а и както казах и в посолството: Bulgarian life doesn’t matter хеххехехе

Има интелект да крадва от тук и от там. Неслучайно Боко го подкрепи. Хубаво е да има свои хора навсякъде.

https://offnews.bg/obshtestvo/kak-se-otchitat-parite-ot-studentski-taksi-v-sofijskia-universitet-ad-687386.html

http://epicenter.bg/article/Skandal--V-SU-vzeli-ne-19-5-mln--lv--nad-zaplatite-za-godina--Alma-Mater--Nyama-nezakonni-plashtaniya-/136767/2/0

 

Цитат

Пак през 2017 г. още един скандал засяга авторитета на СУ. Разследване на "Офнюз" вади на светло информацията, че в СУ са си раздали 19.5 милиона лева над заплатите предишната година. Данните излизат от справка, изискана от студентите в Академичния съвет Симеон Георгиев и Стефан Радов по Закона за достъп до обществената информация и предоставена от ректора.
"Някои са получили двойно и тройно отгоре от иначе тревожно задлъжнелия държавен университет, а други - нито стотинка допълнително. Избрани по неясни критерии хора са добавили към заплатите си по 2000-3000 и повече лева месечно, тоест десетки хиляди годишно. За целта са използвани различни механизми: индивидуални еднократни възнаграждения; "абониране" за проекти; плащане на часове над норматива, магистърски курсове, добавки за изпълнение на ръководни функции, за участия в журита, в кампании. При някои концентрацията от дейности е толкова голяма, че поставя под въпрос 24-часовата продължителност на денонощието", пишат от "Офнюз". Скандалът остава неразследван.

Този скандал и други процеси в СУ са разследвани от Агенцията за държавна финансова инспекция вече, за което ректорът е бил глобяван, но се затулиха пак нещата... Бързичко и тихичко всичко приключи.

Радев не го харесвам още от първата му кандидатура, но добре, че Герджиков не спечели. Ако през 2016-та се беше изправил срещу Цачева - тя щеше да спечели. Слаб кандидат, да си гледа слугинажките постове и толкова!

И сега го слушах, това е преподавател по Латински, Филолог по образование и говори като пълен шопар -  "раздадАха"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит ви президент! Както каза професора, дано през следващите 5 години се случат обещанията на г-н Радев, а не прогнозите на професора.

Друснете таз вечер "едно право" като в с. Славяново и пийте една голяма, за това, че "биха Бойко". :)

От тази вечер нямате оправдание, че живеем зле. :)

  • Like 3
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз подкрепях Радев доста. Той е земен на пръв поглед, загрижен и т.н. Но, има едно голямо но. Той се показа като доста долен човек. 

1. Не прави абсолютно нищо за държавата. Когато стане напечено, той не взима позиция. Сега с протестите срещу Ковид или преди това са добри примери.
2. Много обича да вдига телефона и да дава наставления.
3. Лъже и не следва никакви мерки.

Много компетенции му липсват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...