Jump to content


БГ YouTube


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Fast каза:

Кристиан Танев е малтретирал приятелката си докато е била бременна. :helpsmilie:

Долен боклук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От българските ютубъри (за мен) 95% са негледаеми. Алпер Чочев е единственият, който гледам без да се изнервям, позитивно момче, което не се превзема. Любо Жечев имаше попадения, но и той нагази лука. Не знам как Мъцита, Конради и подобни генерират такъв интерес. На тая утайка Кристиян не съм му гледал и клип, явно за добро, след видеото, което сте качили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих грешката да изгледам повече от 3 минути от клипчето горе, обаче след 13-тото брат се отказах. Който го издържи получава награда за търпение. Наистина ги съжалявам последователите на такива отрепки, включвам и "бияча" и "приятелката". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като по-малък гледах Емил Конрад и Хикен Щикен, но и двамата се изтъркаха. Цуро ми се струва забавен, но рядко качва. Разследващите видеа на Жечев са интересни и добре направени. Chefo и Азов имат попадения на моменти. Тази година научих за каналите на Чочев и Comedy Club Podcast и мисля да ги погледна. От другите актуални Цанов ми е най-неприятен, и донякъде Слави Клашъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

... а Флора се пенсионира. 

Доста успешни са Стан и Стефи, Наум и жена му, Петканови, Боян, Изабел, близначките (така и не им научих имената), Светът на Ванката, Андон, Никол, Чоко, Айде БГ, и др.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само Алпер Чочев си гледам най-редовно, защото не е толкова дразнещ.

Любо Жечев беше окей, ама гледах какъв е циркаджия и Киро Брейка как го е "сготвил" и спрях с него 😄

Цанов го цъкам от време на време, прави интересни репортажи и интервюта, но хипер много ме напряга как на моменти говори бавно и с по-хард глас или се провиква на някои думи 😒

Емил Конрад се изтърка за жалост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствените,които следя редовно са Светът на Ванката. Някои от скечовете им са с Фейсбук лафчета,но имат някои страшни попадения. Като изключим конспиративните и политическите клипчета на Цанов съм гледал и негови доста интересни клипове-поредицата с ловците на педофили беше интересна. Слави Клашъра също го гледам понякога,предимно клипове свързани с мистични места и предмети.Преди се кефех и на Жечев,но не стига че качва супер рядко ами и вече прави разследвания към супер лимитирана аудитория. Някой може ли да ми обясни накратко за сканадала им с Киро Брейка? Другите,които сте изброили тук никога не съм ги гледал. Някои дори не съм ги чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам доста от ютубърите, Мъци ми е абсолютният номер 1, а Йоанна Йокко - close second.

Любо Жечев също много ми харесва - и не само разследванията.

Флора сега подготвя нови интервюта с партиите, дано изпълнението е по-добро от предишното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
От 4.11.2021 г. от 22:14, Blueberry каза:

Стремим се да бъдем като нея и да живеем с красив мъж в мезонт със 7 тераси!

Уникална е! И аз я следя. Апартамента и наистина е хубав. Най-много ми харесва Барт! 😍😍😍

Кои други влогърки следиш? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 6.12.2021 г. от 19:37, Stela каза:

Уникална е! И аз я следя. Апартамента и наистина е хубав. Най-много ми харесва Барт! 😍😍😍

Кои други влогърки следиш? 

Не съм гледала такива с гримчета и лайфстайл от години. В инстаграм следя няколко, но в Ютуб май не са много тези, които качват активно?

Кефи ме тази Faith Georgieva, която разказва криминални истории.

А, иначе Виктория Капитонова много я харесвам, тя не беше качвала от 3 месеца, днес е публикувала ново видео. Като цяло жените в Ютуб без деца останаха малко, а тези с дечица просто не мога да рилейтна към тях и не ги гледам.

Agleu e много полезна, но не всички нейни клипове са ми интересни като тема. 

А ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Не съм гледала такива с гримчета и лайфстайл от години. В инстаграм следя няколко, но в Ютуб май не са много тези, които качват активно?

Кефи ме тази Faith Georgieva, която разказва криминални истории.

А, иначе Виктория Капитонова много я харесвам, тя не беше качвала от 3 месеца, днес е публикувала ново видео. Като цяло жените в Ютуб без деца останаха малко, а тези с дечица просто не мога да рилейтна към тях и не ги гледам.

Agleu e много полезна, но не всички нейни клипове са ми интересни като тема. 

А ти?

Аз следя повечко. 😁🤭

Слави от The Clashers и почти винаги ми е интересно. 

От жените следя Капитонова и аз, Agleu също, но както каза ти не всички клипове. Някой път е доста полезна със съветите си и особено за козметика говори доста задълбочено и дори образователно. 

От другите жени следя редовно Антоанет Попова. Голяма сладурана и се развличам с нейните клипове. Много разнообразни теми предлага. 

Галя Симеонова също я следя без клиповете за сина й, защото не са ми интересни. Иначе за покупки, мода, съвети, грим и козметика е супер. Понякога много парадира с марки и това ме дразни. 

Преди следях Ивана Александрова, но след като роди снима предимно бебешки тематики и спрях да я гледам. 

Понякога гледам и Мариета Murfeishum и Валери Йорданова, но зависи пак от темата.

Харесвам много Joy - Радост Тодорова, която живее в Русия. Страхотна мацка е и също прави интересни неща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 19.12.2021 г. от 16:05, Stela каза:

Аз следя повечко. 😁🤭

Слави от The Clashers и почти винаги ми е интересно. 

От жените следя Капитонова и аз, Agleu също, но както каза ти не всички клипове. Някой път е доста полезна със съветите си и особено за козметика говори доста задълбочено и дори образователно. 

От другите жени следя редовно Антоанет Попова. Голяма сладурана и се развличам с нейните клипове. Много разнообразни теми предлага. 

Галя Симеонова също я следя без клиповете за сина й, защото не са ми интересни. Иначе за покупки, мода, съвети, грим и козметика е супер. Понякога много парадира с марки и това ме дразни. 

Преди следях Ивана Александрова, но след като роди снима предимно бебешки тематики и спрях да я гледам. 

Понякога гледам и Мариета Murfeishum и Валери Йорданова, но зависи пак от темата.

Харесвам много Joy - Радост Тодорова, която живее в Русия. Страхотна мацка е и също прави интересни неща. 

Всички, които изброи, съм ги гледала в някакъв период и съм спряла. Може да звучи тъпо, но Мариета не ми е красива и не мога да я гледам да ми говори за козметика, такава съм. Валери е сладка, не съм я гледала от много време, трябва да наваксам.

Ограничила съм доста beauty влогърките, защото неусетно се плъзвам по плоскостта на консуматорството и още не мога да си изразходя козметиките, които съм пазарувала като ставах и лягах с такива клипове :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...