Jump to content



Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !


FikLena

Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !  

68 потребители гласуваха

  1. 1. За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори ?

    • 17. „Движение за права и свободи – ДПС”
    • 24 - „Има такъв народ”
    • 25 - „Продължаваме Промяната”
    • 30 - „Демократична България”
    • 31 - „Изправи се БГ! Ние идваме”
    • 32 - ГЕРБ-СДС
    • 33 - „БСП за България”
    • Не подкрепям никого
    • Други
    • Няма да гласувам
  2. 2. За кого ще гласувате на Президентските Избори ?

    • 6 - Румен Радев
    • 15 - Анастас Герджиков
    • 16 - Луна Йорданова
    • 17 - Мустафа Карадайъ
    • 19 - Лозан Панов
    • Не подкрепям никого
    • Друг
      0
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Те четирите партии ще вършат каквото им кажат, защото Кирил и колегата му са доста зависими и обвързани с USA, НПО-та и куп други проамерикански структури, така че времето ще покаже. 

Изключително странно беше и в един ден вкупом всички лидери да подадат оставки, това не е виждано!

ГЕРБ са със супер слабия ПР, трябваше да кажат 1 нещо - "Честито на печелившите, тук сме насреща за съвети и помощ", ама типично по български с насраните гащи почнаха да ръсят злоба и чернилка. Просто не си намират място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , asylum каза:
luna_music_official's profile picture

 

Аз, Луна - нотабилка (естествената лидерка на народа ) ПРЕЗИДЕНТКАТА НА НАРОДА , ви моля кратко и ясно :


• НЕ ходете на втория тур на вътрешно-комунистическите избори, НЕ гласувайте нито за комуниста Румен Радев, нито за комуниста - бойковист Ананас Герджиков !

- Защо ли ?

- Ами, защото точно те откраднаха нашата Победа , нашата Свобода !

Никой РАЗУМЕН човек НЕ гласува за крадците на собствената му Свобода ?

- Какво каза днес комуниста - бойковист Ананас Герджиков ?

„ - Аз с радост бих подкрепил Кирил Петков (съставителя на документи с невярно съдържание в името на Румен Радевата власт НАД народа ) за министър-председател ? ”

Ами същото го казва и комуниста Румен Радев .

И днес 16.11.2021 г. най-голямият Бойковист – Недялко Недялков ...... публично се отказа да гласува за Атанас Герджиков , а пък най-голямата социалистка – Курнела Пути, призова да НЕ гласувате за Радев, защото, за който и от двамата комунисти да гласуваш, то получаваш все един и същи резултат – кражби, измами, нищета, плач, сълзи и мизерия !

И точно вие – моите ли любими съмишленици, фенове, фенки и избиратели, НЕ трябва да гласувате за тези крадци на нашата Свобода, от които се отказаха най-върлите им съучастници ?


Обичам Ви –Луна !

#luna #president #therealpresidentofthebularia #луна #президент #българия #lunaforever

Аз мога да се разходя - на отворената секция у наше село машина нямаше, крайно ме съмнява да докарат точно за балотаж, та мога да си доставя удоволствие още един път да гласувам с номер 16 - Луна Йорданова. Истинския президент!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Аз мога да се разходя - на отворената секция у наше село машина нямаше, крайно ме съмнява да докарат точно за балотаж, та мога да си доставя удоволствие още един път да гласувам с номер 16 - Луна Йорданова. Истинския президент!

 

Даваш ми идея да се разходя пак до даскалото и да питам защо Луна Президент Йорданова № 16 не е в машината. След което да си тръгна демонстративно, бълвайки змии и гущери! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pacho каза:

Те четирите партии ще вършат каквото им кажат, защото Кирил и колегата му са доста зависими и обвързани с USA, НПО-та и куп други проамерикански структури, така че времето ще покаже. 

Едните проамерикански, другите - проруски. По принцип няма лошо да имаш някакъв модел, който да следваш в политиката си, но не ѝ да си пряко подчинен и зависим от него. Лично мен Западът пó ме влече, но, разбира се, съвсем не приемам всичко, произлизащо оттам. А и там има толкова пробойни, че... Затова, според мен, един български политик, привърженик на определен тип политика, нека си я следва, но да абсолютно водещото да е българският интерес. 

А Слави, я, пак си придава важност, я, избирателят му е бил шута тотално на следващи избори. Два парламента пропиляха. Не са в позиция да го играят на "Виж кой съм аз". 

А ПП много ме притесняват за Македония. Още едни национални предатели не са ѝ нужни на България. Дано много правилно преценят действията си, спрямо Вардарска Македония. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

Те четирите партии ще вършат каквото им кажат, защото Кирил и колегата му са доста зависими и обвързани с USA, НПО-та и куп други проамерикански структури, така че времето ще покаже. 

За добро или лошо сме много малки и няма как да не се съобразяват с външните влияния.След 40 години комунизъм и пряко вмешателство от страна на Русия, нека сега пробват с щатите.Че ще се краде, ще се краде, но да пускат кранчето и на народа от време на време.
Аз лично залагам големи надежди, особено след като обявиха, че няма да се срещат по отделно с всяка партия а ще са заедно през цялото време.Също така четох, че въпросните срещи ще се излъчват на живо по интернет, за да няма спекулации после.
Това много ме впечатли, защото до сега такава прозрачност не е имало никога - всичко се договаряше задкулисно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, nikitrz каза:

За добро или лошо сме много малки и няма как да не се съобразяват с външните влияния.След 40 години комунизъм и пряко вмешателство от страна на Русия, нека сега пробват с щатите.Че ще се краде, ще се краде, но да пускат кранчето и на народа от време на време.
Аз лично залагам големи надежди, особено след като обявиха, че няма да се срещат по отделно с всяка партия а ще са заедно през цялото време.Също така четох, че въпросните срещи ще се излъчват на живо по интернет, за да няма спекулации после.
Това много ме впечатли, защото до сега такава прозрачност не е имало никога - всичко се договаряше задкулисно.

Казаха, че част от срещите ще се излъчват на живо. А никой не ги спира после по телефона да доизглаждат нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , kalpazanin каза:

Каквато ни държавата, такива ни и социолозите .

Нищо от нагласите преди изборите не хванаха ... само на ДПС, но там и аз мога .

Всички дружно да объркат с има-няма 10% резултата на ПП ... браво .

:1000(15):

FB_IMG_1637142447196.jpg

Май че на Маркет Линкс са най-добре. Ако приемем за познат около 1-1,5% различие.

ГАЛЪП - 2 познати - ГЕРБ, ИБГНИ.

Алфа - 3 познати - ГЕРБ, ИБГНИ, ИТН

Тренд - ГЕРБ, ИБГНИ

Маркет Линкс - ГЕРБ, БСП, ИТН

Естат - ДБ, ИБГНИ

Екзакта - ГЕРБ, ИБГНИ

Изглежда основно ГЕРБ и ИБГНИ са познали.

Нито една агенция не предвиди първенеца. 

А ние тука познахме първия, втория, разликата между първия и втория, резултатите на ИТН, ГЕРБ, ПП и то с изключителна точност. 😀

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Казаха, че част от срещите ще се излъчват на живо. А никой не ги спира после по телефона да доизглаждат нещата.

Не ги спира да се разберат и преди това. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://dnes.dir.bg/politika/luna-sled-vota-s-dzhobni-sredstva-pratih-17-provaleni-polititsi-v-deveta-gluha

Цитат

За нула време с джобни средства пратихме 17 провалени политици в девета глуха. Това е истината. Благодаря на всички смели българи и българки, които не продадоха гласа си за 50 лева. Това заяви пред Нова телевизия кандидатът за президент Луна Йорданова, която според официалните данни на Централната избирателна комисия е получила близо 22 000 гласа.

"Официалният ми резултат е 0.8% от гласовете. Но действително, моята информация до този момент, е, че за мен са гласували над 300 000 души у нас и в чужбина. Аз не мога да го докажа, разбира се. Ние се радваме и на тези 21 733 обявени гласа", добави Йорданова, която бе в кандидат-президентска двойка с Иглена Илиева. 

След като бяха обявени официалните резултати от вота на 14 ноември се оказа, че певицата е събрала повече гласове от Волен Сидеров, Валери Симеонов, кандидата на "Републиканци за България" Горан Благоев, кандидата на ВМРО Валентин Михов, Боян Расате и Светослав Витков.

"Аз съм свидетел на целия политически театър, който видях с очите си. Той не може да бъде сравнен с всички шоу програми, в които съм участвала. Оказва се, че в телевизионните шоу програми е много по-трудно да играя по сценарии, отколкото целия този политически театър, в който участваме ежедневно. Вкарани сме в едно трагично положение на най-бедната и корумпирана държава, защото нас ни управляват "политически агенти на паралелната държава", така обичам да ги наричам шеговито, без да искам да ги обиждам", заяви Луна.

В отговор на въпрос за кого ще призове да гласуват симпатизантите й на балотажа в неделя, тя сподели, че ще ги призова да не гласуват и да бойкотират вота.

"Аз призовавам хората на бойкот. Тези двама главатари на бандата се готвят да управляват отново задкулисно. Призовавам тези двамата дето се борят да ни управляват. Румен Радев така като го погледнете прилича ли ви на гений? А ония там как му беше името бойковиста - той прилича ли ви на гений?", пита Луна Йорданова.

Тя бе категорична, че остава в политиката.

 

"Това беше само за загрявка. Ние се нуждаем от движение за контрол над властта с инструмент за отзоваване. Ние знам как ще се случи това, но ние си искаме да си ни командарят 240 мишлета.", категорична бе певицата.

мишлета
мишлета
мишлета

Разбира се, ясно заявена политика по темата отдавна е налице.

Ръцете горе мишки! 

#номер 16 форевър 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.11.2021 г. от 23:28, meleto каза:

Какво познахме? Първата колонка е Рамания, втората е крайният резултат. Имаме 3 попадения в статистическата грешка. Като познахме първия и втория. Разбира се, ДПС и БСП генерално имат таргет от бабички и малцинства дето не са в интернет, а при ДБ е обратното. Там пък винаги сме завишавали. Мутрите ги надценихме само. 

Агенциите не познаха нищо. Долу-горе резултата на ГЕРБ, отчасти на ИТН и дотам. Всичко друго беше трагично. 

Честито! Ние сме истинска социологическа агенция.

25 Продължаваме Промяната 25,81% 25.67%
 
32 ГЕРБ-СДС 20,97% 22.74%
 
17 Движение за права и свободи – ДПС 3,23% 13.00%
 
33 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ 4,84% 10.21%
 
24 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД 8,06% 9.52%
 
30 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) 12,9% 6.37%
 
5 ВЪЗРАЖДАНЕ - 4.86%
 
31 ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ! 4,84% 2.29%

Уау, направо сме ударили в десетката. 0,14% разлика при победителите. Никоя агенция няма такива резултати :D 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

 

Не разбирам това самодоволство и желание за мъст към партия, която по думите ти е залязла и има нулеви шансове за бъдещо управление?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...