Jump to content



Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !


FikLena

Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !  

68 потребители гласуваха

  1. 1. За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори ?

    • 17. „Движение за права и свободи – ДПС”
    • 24 - „Има такъв народ”
    • 25 - „Продължаваме Промяната”
    • 30 - „Демократична България”
    • 31 - „Изправи се БГ! Ние идваме”
    • 32 - ГЕРБ-СДС
    • 33 - „БСП за България”
    • Не подкрепям никого
    • Други
    • Няма да гласувам
  2. 2. За кого ще гласувате на Президентските Избори ?

    • 6 - Румен Радев
    • 15 - Анастас Герджиков
    • 16 - Луна Йорданова
    • 17 - Мустафа Карадайъ
    • 19 - Лозан Панов
    • Не подкрепям никого
    • Друг
      0
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Другия път ще гласувам за ДПС. Защо никой не ме е питал какъв съм и какво образование имам? От дека разполагат с туй инфо? Или туй е от екзитпол? 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Те ИТН и ДБ не желаеха преди да работят заедно, ти сега искаш да го направят. Или пък възрожденците, които са антигей.
 

ИТН искаха да колят и бесят, ДБ не бяха съгласни и така. Сега Кирчо ще води парада.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

ИТН искаха да колят и бесят, ДБ не бяха съгласни и така. Сега Кирчо ще води парада.

Смяташ, че Слави ще позволи някои от неговите хора да работят за партията, която им откъсна парчето от баницата?!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Другия път ще гласувам за ДПС. Защо никой не ме е питал какъв съм и какво образование имам? От дека разполагат с туй инфо? Или туй е от екзитпол? 

Само по погледа са разпознали, че си по-образован и начетен от цялото съсловие, гласуващо в тази секция.
 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Само по погледа са разпознали, че си по-образован и начетен от цялото съсловие, гласуващо в тази секция.
 

Наистина бяха 6-7 суеци, от които бачкаха само двама. 

Другия път ще настоявам да обявя, че съм ром с висше образование. И че ме дискриминират! 

Не че ще ида, но ще фърля въображаем вот другия път. 

  • Haha 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, THE IIconic каза:

Христо Иванов е подал оставка! 

искам още глави!!

----

Ицо Хазарта бие Борисов и Нинова в София

https://nova.bg/news/view/2021/11/15/346563/при-над-80-обработени-протоколи-ицо-хазарта-бие-борисов-и-нинова-в-софия/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никоя от партиите, които се предполага, че ще направят мнозинство не може да си позволи да врътва задника като не й угодят - 4 партии, братко. Не една, не две, не дори три - 4. 2016-та ГЕРБ и т.н. реформатори едвам се изтрайваха две години, какво остава за нещо, в което са намесени и Слави и хората на Костов.

Каквито и сходства да имат в програмите си, това е страшно нестабилна коалиция. Такъв парламент досега не сме имали май.

  • Like 3
  • Sad 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Никоя от партиите, които се предполага, че ще направят мнозинство не може да си позволи да врътва задника като не й угодят - 4 партии, братко. Не една, не две, не дори три - 4. 2016-та ГЕРБ и т.н. реформатори едвам се изтрайваха две години, какво остава за нещо, в което са намесени и Слави и хората на Костов.

Каквито и сходства да имат в програмите си, това е страшно нестабилна коалиция. Такъв парламент досега не сме имали май.

Няма и да има - февруари-март нови избори. 

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Няколко мои приятели не са успели да гласуват за Наско. Нямало ги в листите за президент. Абсурдно е в България.

И една приятелка не успя да подаде за Луна, понеже избра и НС и прескочило вота за президент. Не й помогнали да си коригира вота. При мен не беше така. 

  • Wow 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамувам се от нищожната избирателна активност. 

Яд ме е и ми е мъчно за това колко жалък и глупав народ сме, да се оставим всичките турци и роми да надделеят. Внимателно разгледах статистиките по-горе от 38% избирателна активност сигурно 20% от тях общо са цигани и турци. Просто не е честно . 😕

  • Like 4
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

Срамувам се от нищожната избирателна активност. 

Яд ме е и ми е мъчно за това колко жалък и глупав народ сме, да се оставим всичките турци и роми да надделеят. Внимателно разгледах статистиките по-горе от 38% избирателна активност сигурно 20% от тях общо са цигани и турци. Просто не е честно . 😕

 

Ако вотът беше само в чужбина: Карадайъ – на балотаж, ДПС – първи в НС

https://btvnovinite.bg/bulgaria/ako-votat-beshe-samo-v-chuzhbina-karadaja-na-balotazh-dps-parvi-v-ns.html

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

Срамувам се от нищожната избирателна активност. 

Яд ме е и ми е мъчно за това колко жалък и глупав народ сме, да се оставим всичките турци и роми да надделеят. Внимателно разгледах статистиките по-горе от 38% избирателна активност сигурно 20% от тях общо са цигани и турци. Просто не е честно . 😕

Нормалните хора са отвратени от политиката. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте се впрегнати за коментара ми, в който изразих задоволството си спрямо Герджиков, че мнението ми съвпада с това на моя познат. Нито неговото мнение е формирало моето (моето си го имам преди да го питам за професора), нито съм твърдял, че то е меродавно. Разбира се, че може да е лично впечатление, което съвсем не значи, че реакторът непременно "не го бива". Чак искали подробности. Аре, стига с тая тема. Като чететете, не го правете избирателно. 

Обаче колкото и да с ераздвам за ПП, съвсем очаквано се оотавдаха опасенията ми спрямо подходът им към Македония. Още отсега се дават заявки за супер либерално отношение, сякаш там имаме просто някакъв си незначителен спор, тип детска разпра. И, може би всъщност е добре, че "Възраждане" влизат. Колкото и да не го харесвам, тук съм напълно съгласен с Копейкин:

https://www.dnes.bg/politika/2021/11/15/kostadinov-shte-ima-kabinet-no-horata-niama-da-se-uspokoiat.510553

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, THE IIconic каза:

❤️

FB_IMG_1636998888809.jpg

Аз не казах ли, че Луна ще е под процент? 

Мале... Лозан Панов е с под 4%. Жалка история, но той съвсем срина доверието на ДБ избирателите като 3 дни преди изборите говореше против Иванов. И донякъде гласувалите за ДБ се отвратиха от ДБ и се пренасочиха в последния момент към ПП.

Гледам почти 100% са обработените протоколи ...

БСП е минус 100 хиляди.

ДБ е минус почти 200 хиляди (над 60% спад) - само дето се подиграваха на ГЕРБ, че паднаха с толкова миналия път.

ИТН e минус 400 хиляди (70% спад)

ИБГНИ - минус 70 хиляди (60% срив)

 Общо 770 хиляди. 

Къде отиде вотът? 

50 хиляди към ВЪзраждане

670 хиляди към ПП. 

И най-вероятно остатъкът идва от негласували.

ГЕРБ е с едва 50 хиляди по-малко, което съотнесено към по-ниската избирателна активност е на практика същия резултат като през юли.

ДПС е с 50 хиляди нагоре, но това им е максимумът. Около 350 хиляди гласа.

 

25 Продължаваме Промяната 666 837 657 829
 
32 ГЕРБ-СДС 592 796 642 165
 
17 Движение за права и свободи – ДПС 335 781 292 514
 
33 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ 266 667 365 695
 
24 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД 247 586 657 829
 
30 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) 164 707 345 331
 
5 ВЪЗРАЖДАНЕ 126 362 82 147
 
31 ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ! 59 659 136 885
 
- Не подкрепям никого 35 472 35 201
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Турция са гласували 91 432 души.

Та това са няколко малки български града, или един средниголям такъв. 

Казват, че българите били отвратени и затова не гласуват. А не се ли отвратяват от това, че една чужда страна значително влияе на политическите процеси у нас при всеки един вот, докато ние тук с лека ръка подминаваме толкова важните събития, каквито са изборите?! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ice_hot_sm каза:

В Турция са гласували 91 432 души.

Та това са няколко малки български града, или един средниголям такъв. 

Казват, че българите били отвратени и затова не гласуват. А не се ли отвратяват от това, че една чужда страна значително влияе на политическите процеси у нас при всеки един вот, докато ние тук с лека ръка подминаваме толкова важните събития, каквито са изборите?! 

 

Трябва да се забрани гласуването в чужбина като цяло. 

  • Like 6
  • Angry 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ice_hot_sm каза:

В Турция са гласували 91 432 души.

Та това са няколко малки български града, или един средниголям такъв. 

Казват, че българите били отвратени и затова не гласуват. А не се ли отвратяват от това, че една чужда страна значително влияе на политическите процеси у нас при всеки един вот, докато ние тук с лека ръка подминаваме толкова важните събития, каквито са изборите?! 

 

Според мен трябва гласуването в чужбина да стане задължително само на машини, а не като сега да имат право да поискат бюлетина.Също така смятам, че трябва да обявят за незаконно друг човек да им попълва декларациите за гласуване - ако са българи, както пише в личните им карти, по конституция са длъжни да имат завършено основно образование - т.е. да могат да четат и пишат на български.Ако ли не - нямат право да взимат решения свързани с България.Само така ще се оправят с неграмотните турчоля дето гласуват под строй.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...