Jump to content



Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !


FikLena

Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !  

68 потребители гласуваха

  1. 1. За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори ?

    • 17. „Движение за права и свободи – ДПС”
    • 24 - „Има такъв народ”
    • 25 - „Продължаваме Промяната”
    • 30 - „Демократична България”
    • 31 - „Изправи се БГ! Ние идваме”
    • 32 - ГЕРБ-СДС
    • 33 - „БСП за България”
    • Не подкрепям никого
    • Други
    • Няма да гласувам
  2. 2. За кого ще гласувате на Президентските Избори ?

    • 6 - Румен Радев
    • 15 - Анастас Герджиков
    • 16 - Луна Йорданова
    • 17 - Мустафа Карадайъ
    • 19 - Лозан Панов
    • Не подкрепям никого
    • Друг
      0
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Смехория. На всеки избори нови фаворити ли ще има? И на следващите ще се сриват до 7-8-мо място :D Абсолютно тото си фърга народът. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ле-ле... дали мина 40% избирателна активност? Според дневник е 38.9%

Екзит половете може и да крашнат. Имайте предвид, че не е авторитетно да си признаеш, че гласуваш за ГЕРБ, докато харвардските събират доста богопомазани избиратели, идващи от ДБ. Но и от чужбина има едни 5% дето ще се разпръснат. Там е интересно дали ИТН губи или все още държи.

Емии... и в Рамания имаме добри попадения. Никой екзит пол не позна, че ПП ще е над ГЕРБ. Нито срива на ИТН до 7-8%. Но пък много надценихме ИБГНИ, ДБ и съответно БСП, ДПС подценихме.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Смехория. На всеки избори нови фаворити ли ще има? И на следващите ще се сриват до 7-8-мо място :D Абсолютно тото си фърга народът. 

Така се очертава. Партиите на промяната имат лек отлив като общи проценти. Интересно като общ брой гласове какво се е получило.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За-кри-вай.

Другата седмица гласувам за Герджиков и това ще ми е последното упражнение на гражданския дълг. Халал да са им Копейкин и Радев.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Нямам търпение да видим какъв кабинет ще се състави и как ще потръгне всичко.

Направо към дъното.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

ПП,БСП и ДБ ето ви кабинет

It's not what we ordered.

Освен това с Копейкин в парламента и угрозата от нови избори в недалечно бъдеще... вече хич нямам надежда. Мислех, че ДБ ще имат мнооого по-добър резултат и ПП+ДБ с добавки от БСП и ИТН ще сглобят нещо. Вече ми се струва, че на следващи избори, Христо и компания ще са на границата 3-4%. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

а защо ще има балотаж ? Радев мина 50%

 

преди 45 минути, omline каза:

Ще има, защото за да е легитимен изборът на първи тур, освен 50% + 1 от гласовете, трябва и избирателната активност да е 50% + 1, което е доста далече.

 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бог срещу Антихриста! Честните граждани срещу комунистическият тумор! Неслучайно в сайта на Министерството на външните работи на Сърбия България все още се води като "Народна република България"!

  • Haha 2
  • Love 2
  • Sad 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

Бог срещу Антихриста! Честните граждани срещу комунистическият тумор! Неслучайно в сайта на Министерството на външните работи на Сърбия България все още се води като "Народна република България"!

Мило, кво се палиш толкова?! Не ти живееш в тази кочина, вашата държава е къде-къде по-добре!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мило, кво се палиш толкова?! Не ти живееш в тази кочина, вашата държава е къде-къде по-добре!

ами и Сърбистан е същата кочина.. пусни cи google street..и ще видиш

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП акроним на "пълна пръдня" ли е?
Отдавна не съм се вълнувал и нервирал така, май последно беше за награди на ТВ Планета и че Преси не взе "Певица"....

 

 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

FB_IMG_1636913642055.jpg.9413440ad4308210caea0c6df973f709.jpg

За кого е гласувала Екстрата? 

преди 26 минути, omline каза:

Герджиков е човекът другата седмица - и той и Невяна Митева са изключително силна кандидатура.

Другото е:

clipboard_image.jpg.4696794361824d6377881e21e9786a62.jpg

Герджиков Не е човекът. Добре че не съм се подлъгал да гласувам за него. Вярно, моят избор Панов, не я докара доникъде, но определено реакторът не е най-добрият избор. 

Между другото, отдеве си писах с  един многоуважавам от мен приятел, преподавател в СУ и го питах дали е читав Герджиков. Отговорът беше съвсем красноречив: "Не го бива". Та, радвам се, че не съм се излъгал. 

Сега ми хареса коментарът на журналиста Иво Инджев, казвайки, перефразирам:

Не го познавам Герджиков, но той се съгласи да участва в изчистването на образа на статуквото. 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

За-кри-вай.

Другата седмица гласувам за Герджиков и това ще ми е последното упражнение на гражданския дълг. Халал да са им Копейкин и Радев.

Няма да гласувам повече на подобни палячовщини. Сбо-гом! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, omline каза:

"Един човек каза" - твое право! :)

Не е "един човек", а семеен приятел, преподавател в същият този университет, в който е и въпросният кандидат. И мнението му за мен е меродавно, познавайки го що за човек е. Просто споделих задоволството си, че явно съм направил правилният избор, или в случая НЕизбор, хаха. :)

Иначе много се радвам, че ПП печелят така убедително. ИТН и ДБ дано не се заблуждават, а реално да осмислят резултатите си, с които избирателят им каза: "Назландисвахте се предните пъти, вирнахте носовете, нá ви сега, натирихме ли ви?!..." 

Не ми харесва намърдването на "Възраждане" в парламента, с които конструктивна комуникация би била доста трудна. Точно сега трябваше ИБГНИ да са над 4-те %, за да можеше ПП по-лесно да съставят правителство. И сякаш ВМРО пó са ми приемливи от т.нар. Копейкин, за който се тръби, че е яко Путинов човек. Но, т'ва е положението. Дано имаме едно по-добро управление, резултатите от които да може малко по-осезаемо да се усетят в близкото бъдеще. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...