Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 часа , RumyanaFen каза:

Мария Петрова е заета с други неща. Беше избрана в техническия комитет на световната федерация по гимнастика

https://www.24chasa.bg/sport/article/10365568

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

В неделя по Нова от 10:00 часа Кали ще говори пред Мон Дьо за тайните в попфолка, смъртта на Денис Теофиков и най-вече ще е посветено на Денис.

В една група посветена на Денис фенове са сънували Денис и в сънищата си го сънували,че им казва,че е добре и че не е искал да се самоубива. Други са го сънували,че на Денис му било студено и искал гребен и одеяло. Казват,че душата му до 40-я ден е все още сред нас и че Денис иска да се разбере истината. 
 

Много ми е странно за тези сънища. Аз нямам толкова време да мисля за него и да сънувам такива неща за него. Може би, защото съм постоянно на работа, но доста странни са ми тези сънища. 

И аз мога да кажа, че сънувах как жената на Ники ти реже косата с градинска ножица и ти ще повярваш. Аман от зли духове, които само търсят внимание от чyждото нещастие и аман от наивници, които им дават трибуна.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , SG каза:

Да си пуснем задружно най-новото от публичния дом на любимата ни кървава Мадам и също толкова коварната й колежка.

Премиерата им се оказа най-силната и за двете от доста време насам (изкл. Токсичен, на която не й знаем реалните гледания).

 

А кога мислят да пуснат финалния мастер, що отбиват номера с необработени демота? 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дават в момента песните с Малката и на песента й с Денис Теофиков пишеше In Memoriam. :(

В момента Денис Тофиков с "И това ще отмине" и пише In Memoriam пак. :(

А колко се кефихме на тази песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , foxy_vd каза:

Нали знаеш кой прави участията на Меди? Нали си 1000% сигурен, че съм проверил? Нали си сигурен, че и Меди ни чете тук както цялата чалга или поне има човек, който да им снася какво дискутираме? Ето ти информация от днес:

- Твърдо 5000 лева и нито лев отстъпка надолу за никой! Във всеки случай всеки ден заетост е много сериозно доказателство, че говорим за наложено име, което има прекрасни перспективи за доминация в чалгата за дълго време. Не ревнувайте заради симпатии към други изпълнители. Когато тръгне такава истерия върви по няколко години. Ако е умен ще осребри момента си. Със сигурност покрай него има достатъчно хора, които да го приземяват, ако залитне да си вярва, че е феноменален. 

А дали си струва парите? Ще ти покажа на 15-ти декември, че тогава ще е тук при нас във Видин. :1000(19):

Питай собственик на дискотеката какъв е хонорара, а не Сашка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, stenly каза:

Питай собственик на дискотеката какъв е хонорара, а не Сашка. 

На Фоски теориите са ясни. Опитва се да изтъкне, че Меди е на 10.000лева хонорар, защото видиш ли, Сашка, която е откритие на Кама, го менажира. Все върти и сучи, за да изтъкне дъртата безносица. 
Така, че обективност от него, ако Кама е замесена, не чакайте. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

Мария Петрова е заета с други неща. Беше избрана в техническия комитет на световната федерация по гимнастика

https://www.24chasa.bg/sport/article/10365568

Не е ли още в Пайнер, но като изпълнителка на стари градски песни?

❤️

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.11.2021 г. от 17:19, diziler каза:

От каталога на Пайнер в сайта са отпаднали Галин, Таня Маринова, Мария Петрова, Емилия.

Дали Галин официално е напуснал?

Нищо чудно. Дебютира през 2011, значи са минали 10 години. А и "Пак" е единствената му солова песна, която не е качена в канала на Планета.

Не мисля, че ще му се отрази на кариерата. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Нищо чудно. Дебютира през 2011, значи са минали 10 години. А и "Пак" е единствената му солова песна, която не е качена в канала на Планета.

Не мисля, че ще му се отрази на кариерата. 

Поне да беше пуснал албум и напуснал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че напуска Пайнер, няма да попречи на кариерата му, но работата е, че той такава почти няма, след като стана "продуцент". 

След формирането на Алфа е пуснал 15 песни, от които само 3 соло и то с гледания: 4.6M, 2.6M, 1.3M

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , DarkChild каза:

Мария Петрова е заета с други неща. Беше избрана в техническия комитет на световната федерация по гимнастика

https://www.24chasa.bg/sport/article/10365568

Не е вярно това! Мария Петрова е много добре и каза, че готви нови песни за България.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Гальо вече съвсем ще може да се отдаде на продуцирането без да се отчита пред никой за своята си кариера. Чакаме появата на още лидери и лидерки (тройници).:Jumpy:

 

Ако смята да ги менажера като Саймън дъ лейтест соу фар Тройница, няма нужда да се отказва - ще си пукяса от завист много преди това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Десислава откога е с това име на профила си?

 

dess.jpg

То ясно от кога, но защо го е объркала? мадонЯ трябваше да пише там, уж беше завършила поне основно училище? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lelqtian каза:

То ясно от кога, но защо го е объркала? мадонЯ трябваше да пише там, уж беше завършила поне основно училище? 

Тя е завършила за огняр. Сипе въглища в трактора на Гюра.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще цитирам един познат: "Този композитор е толкова гнусен, да не му вземеш орех от ръката, ама песни прави да му изсмучеш патката"

ДАМИ И ГОСПОДА, ДЕЯНСККИ ТЕНЕКИЯТА!

 

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...