Jump to content


Филми, сериали и книги, които препоръчвате


Препоръчани коментари

Здравейте,

за тези от вас които са почитатели на фентъзи и фантастика горещо препоръчвам Фондацията. Сериала е философки фентастичен и многопластов. Има си съвременните черти, например някои герои са жени, други са цветнокожи и азиатци. Но като цяло актьорския състав е на много добро ниво. Има го в замунда, не е нужно да имате Apple TV. Въобще е топ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заинтригува ме - по книгата на Азимов ли е? Не съм чела нищо негово, но баща ми е голям фен. 

Жалко, че е в Епъл - не обичам да свалям, а е една от малкото платформи, които засега нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Заинтригува ме - по книгата на Азимов ли е? Не съм чела нищо негово, но баща ми е голям фен. 

Жалко, че е в Епъл - не обичам да свалям, а е една от малкото платформи, които засега нямам.

И аз не бях, което си е голям пропуск. Аз също я нямам и си го дърпам. Свали му го, ако се заинтригува. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

В тази тема препоръчвайте филми, сериали и книги. 

Не забравяйте да разкажете малко повече за тях и поради каква причина са ви направили впечатление. 

Направо слей и моята тема за фондацията като си направил тази ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Направо слей и моята тема за фондацията като си направил тази ;) 

Готово. От нея се вдъхнових за тази тема. ;) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех вчера да правя такава още преди темата за Фондацията :) Телепатия.

Аз се заслушах вчера в "Софийски магьосници" и ми се стори много интересна. Уви, страдам от дефицит на вниманието (не като диагноза, просто наистина трудно се съсредоточавам в едно нещо напоследък) и не можах да слушам дълго. Бих я прочела. 

Ако на някой му се намира "Клуб 5 сутринта" на Робин Шарма като е-книга да я мята насам. Нещо не ми се дават пари, пък не мога да се наканя да ида до библиотеката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Препоръчвам на всеки един от вас, било жена, било мъж, било квото и да има друго, да изгледа филма "Пурпурен цвят", или да прочете книгата, квото и да обича повече. За еманципацията на жената е (и до някоя степен чернокожите в Америка, защото все пак времето във филма е началото на 20-ти век). Аз попринцип обичам почти само глупавите тийн комедии и понякога трилъри, на друго всичко заспивам, но този филм ми държа интереса през цялото време!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да, друга книга, която ми е go-to за препоръчване е Игра на живот. Качили са я и в Читанка сега като гледам.

Какво ще стане, ако можете да изживеете живота си отново?
Джеф Уинстън не знае, че му е даден този шанс.
Докато не умира.
И се събужда двадесет и пет години по-млад.
И изживява друг живот. И отново, и отново...
Може би един от тези животи ще е правилният.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз горещо препоръчвам Мандалорианеца. Не бях чак такъв фен на Междузвездни войни, но сериала е УНИКАЛЕН. Не само заради бейби Йода нали :D Но и той си има стабилен принос. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...