Jump to content



За кого ще гласувате на първия тур на президентските избори?


FikLena

За кого ще гласувате на първия тур на президентските избори?   

63 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на първия тур на президентските избори?

    • Румен Радев
    • Анастас Герджиков
    • Лозан Панов
    • Луна Йорданова
    • Александър Томов
      0
    • Костадин Костадинов
      0
    • Боян Станков - Сарате
      0
    • Милен Михов
      0
    • Валери Симеонов
      0
    • Благой Петревски
      0
    • Георги Георгиев
      0
    • Росен Пламенов
      0
    • Мустафа Карадайъ
      0
    • Горан Благоев
      0
    • Светослав Витков
      0
    • Цвета Кирилова
      0
    • Венцислав Ангелов
      0
    • Николай Малинов
      0
    • Марина Малчева
      0
    • Мария Колева
      0
    • Жельо Желев
      0
    • Йоло Денев
      0
    • Волен Сидеров
      0
    • Веселин Марешки
      0
    • Не подкрепям никого
    • Друг
      0
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Невиждан екшън в bTV! Сидеров напусна студиото.

Кандидат-президентката Луна Йорданова бе изгонена от предизборно студио на Би Ти Ви

https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/videos-nedelia/parvi-kandidatprezidentski-debat-volen-sirderov-se-otkaza-ot-debata-luna-beshe-izgonena.html?fbclid=IwAR13K7WPkZFPp6qgw1yM2oPaarvsofIPDCAeQKGPh-G7A0pBuIM0VuojEE8

1635061420-bez-iaaaaaaaaaame.jpg

и аз ще гласузам за Луна !

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, FikLena каза:

Невиждан екшън в bTV! Сидеров напусна студиото.

Кандидат-президентката Луна Йорданова бе изгонена от предизборно студио на Би Ти Ви

https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/videos-nedelia/parvi-kandidatprezidentski-debat-volen-sirderov-se-otkaza-ot-debata-luna-beshe-izgonena.html?fbclid=IwAR13K7WPkZFPp6qgw1yM2oPaarvsofIPDCAeQKGPh-G7A0pBuIM0VuojEE8

1635061420-bez-iaaaaaaaaaame.jpg

и аз ще гласузам за Луна !

По скоро е кампания срещу Луна, къф е тоя дебат между нея и някви никому неизвестни, бедни драпащи да им се чуе заглавието по ТВто хорица от народа? 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна ги насра брутално. ЖИВЕЯ! 😎
Не очаквах, че наистина ще подходи толкова брутално към тях. Вдигна ми се в очите още повече.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Препоръчвам да гледате интервюто на Герджиков и на Миролюба Бенатова, и ще разберете защо този кандидат, не трябва да е президент.

Ще гласувам за Панов, защото е забележителен юрист и човек, с когото съм имал възможността да говоря, изключително ерудиран, възпитан и знаещ, макар  шансовете му да са малко.

Вторият тур, предполагам, че ще бъде Радев - Герджиков, в полза на първия.

Като цяло, избор няма, резултатът е ясен.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Препоръчвам да гледате интервюто на Герджиков и на Миролюба Бенатова, и ще разберете защо този кандидат, не трябва да е президент.

Ще гласувам за Панов, защото е забележителен юрист и човек, с когото съм имал възможността да говоря, изключително ерудиран, възпитан и знаещ, макар  шансовете му да са малко.

Вторият тур, предполагам, че ще бъде Радев - Герджиков, в полза на първия.

Като цяло, избор няма, резултатът е ясен.

Е, кажи защо?

Бенатова е ПРО ДБ и целенасочено искаше да го срине. И налагаше антиГЕРБ реторика. Човекът обясни, че не може да заема политически позиции, но може да подкрепи действия на студентите. Разказа и за двата случая на преподаватели. Бенатова си избра този дето е против протестите и акцентира върху него, но от реакцията му се разбира, че е подходил еднакво към двете ситуации.

Слушах Христо Иванов дето също така неуверено заяви, че подкрепили Лозан Панов, но не бил съгласен с него по някои въпроси. И Панов се мъчи да обясни колко е надпартиен. Точно както го прави Герджиков. Не виждам никаква разлика в това отношение. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Е, кажи защо?

Бенатова е ПРО ДБ и целенасочено искаше да го срине. И налагаше антиГЕРБ реторика. Човекът обясни, че не може да заема политически позиции, но може да подкрепи действия на студентите. Разказа и за двата случая на преподаватели. Бенатова си избра този дето е против протестите и акцентира върху него, но от реакцията му се разбира, че е подходил еднакво към двете ситуации.

Слушах Христо Иванов дето също така неуверено заяви, че подкрепили Лозан Панов, но не бил съгласен с него по някои въпроси. И Панов се мъчи да обясни колко е надпартиен. Точно както го прави Герджиков. Не виждам никаква разлика в това отношение. 

 

Защото Герджиков отговаряше твърде формално и официално, не толкова лично, заемащ конкретна позиция, а заобикалящо. Не бил сигурен дали снимката от шкафчето на Борисов е автентично, при положение, че има направени две експертизи, които доказват, че са. Не е бил заемал позиция, защото е бил ректор, по отношение на протестите, хубаво, ама там не е в качеството си на ректор, а на кандидат-президент, а не да шикалкавиш. Не е знаел за Петър Илиев, не е знаел за не знам си кой, показва за мен абсолютна безхарактерност. Сега казва, че ако е избран за президент, ще се успее създаване на правителство, което е невярно, защото не зависи от него. Сключил е някакъв си договор с майка си, за 9 000 лв. заплата и други неща, които ми разклатиха доверието спрямо него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, чушка. каза:

Защото Герджиков отговаряше твърде формално и официално, не толкова лично, заемащ конкретна позиция, а заобикалящо. Не бил сигурен дали снимката от шкафчето на Борисов е автентично, при положение, че има направени две експертизи, които доказват, че са. Не е бил заемал позиция, защото е бил ректор, по отношение на протестите, хубаво, ама там не е в качеството си на ректор, а на кандидат-президент, а не да шикалкавиш. Не е знаел за Петър Илиев, не е знаел за не знам си кой, показва за мен абсолютна безхарактерност. Сега казва, че ако е избран за президент, ще се успее създаване на правителство, което е невярно, защото не зависи от него. Сключил е някакъв си договор с майка си, за 9 000 лв. заплата и други неща, които ми разклатиха доверието спрямо него.

Той не зае страна - това е което направи. Нито каза - долни протестиращи, нито направи евала на протестиращите. Постави се в златната среда. Бенатова очакваше да го тласне в едната или другата посока, но не й се получи.

Наистина беше много кофти интервю. Толкова нагласено. Стана ми жал за Герджиков. Пресъхваше му устата непрекъснато и пиеше вода. Бързо му се наложи да влезе в мръсотията.

За снимката на ББ - той каза, че според него е по-скоро постановка, защото никой не държи злато по този начин и за да се разбере кой и каква вина има - трябва да се разследва - кой е снимал, откъде са тия кюлчета и т.н. Не е твърдял, че снимката е неавтентична.

И на мен не ми хареса твърдението, че ще успее да създаде правителство. Звучи доста тъпо като послание, макар че това е смигване към профила на избирателя, който търси стабилност и най-накрая резултат от провежданите избори. 

Това за Петър Илиев нещо съм пропуснал, че са говорили за него. Явно не ми е останало в съзнанието. За какъв договор става дума?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Положението е ясно - Номер 16! 

 

Гледах я по БТВ. Невменяема. Прави някаква кампания....на сеира.

Ако мине процент - ще се изненадам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Положението е ясно - Номер 16! 

 

Ама вчера на дебата в БТВ им разказа играта! 

Гласувайте за #ЛунаЙорданова номер 1️⃣6️⃣ в бюлетината

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

Гледах я по БТВ. Невменяема. Прави някаква кампания....на сеира.

Ако мине процент - ще се изненадам.

Агенциите й дават 4-5 процента. 

  • Like 1
  • Sad 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Гледах я по БТВ. Невменяема. Прави някаква кампания....на сеира.

Ако мине процент - ще се изненадам.

Е кво да прави? Те са я сложили там с Лупи, дъртия комуняга и вечен кандидат президент, и кандидат от партия Русофили, тя съответно ги направи на дреп за отрицятелно време и се изнесе. Кво да прави там повече? Болен се отказа, щото въпреки че е луд, е наясно че пред Луна няма как да си разиграва коня. 

Номер 16. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Е кво да прави? Те са я сложили там с Лупи, дъртия комуняга и вечен кандидат президент, и кандидат от партия Русофили, тя съответно ги направи на дреп за отрицятелно време и се изнесе. Кво да прави там повече? Болен се отказа, щото въпреки че е луд, е наясно че пред Луна няма как да си разиграва коня. 

Номер 16. 

Да, Болен трудно може да се оправи с Луда. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Luna Yordanova  1️⃣6️⃣
е  ТРЕТА в анкетата на “24” часа, за президентските избори.
И защо никъде не се казва това? Защо се прикрива?
Защо националните телевизии КРИЯТ ИСТИНСКИТЕ резултати от социологическите анкети???
Измамата на телевизиите лъсна със внушенията и натрапването на първите трима комунисти, които трябва предварително да възприемем като победители! Питам вчера Антон Хекимян кои са агенциите и на каква база са вашите статистики, които ни натрапвате вече трета седмица и може ли да ми предоставите пълна информация за тях, а отговорът на Хекимян беше: -
“Не зная, не мога да ти кажа”
Питам го, как така излъчвате и внушавате по национална телевизия НЕВЯРНА информация на народа, и то в кампания за президент,нали си шеф на новините, защо лъжете хората и какво целите с това?…
Той мълчи.
Звъня на Люба Кулезич и я питам същото, отговорът и беше кратък: -
“Сова Харис, Алфа Рисърч са корумпирани, продънени и подкупни социологически агенции, които предварително подготвят народа с предварително подготвената измама (сценарий) на богоизбран комунистически субект за победител, за да МОЖЕМ, НИЕ “СТАДОТО” да свикнем със нея.”
И когато ИЗМАМАТА стане реалност да сме я възприели и да и се радваме, да я въздигаме и да продължим ДА ТЪНЕМ В МИЗЕРИЯ.

Мизерия или нормален живот искате?
Питам ви?…
Защото САМА се боря за вас, децата ви, семействата ви, родителите ви…

Да излезем МОЩНО ЦЕЛИЯТ НАРОД 
и да ги ПРИКЛЮЧИМ НА 1 ТУР!!!
Ще видим тогава какво ще фалшифицират и подменят.
КОМУНИСТИ ВЪН!!!

 

FB_IMG_1635581862513.jpg

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ето така трябва да изглежда един уважаващ себе си и избирателите си президент! 

Image_4375477_126_0.jpg

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Герджиков 

Не защото СДС и ГЕРБ го подкрепят,а защото е най-умен и еродиран от всички останали.

от всички Президенти които сме имали Жельо и Петър Стоянов са най-достойни и сега Герджиков.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...