Jump to content


Лияна - Изхвърли ме


Препоръчани коментари

Tекст : Лияна

Mузика : Мартин Биолчев–Лияна

Аранжимент : Мартин Биолчев

Режисьор : Николай Скерлев 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

Много е яка още сутринта като я чух. Много силен текст за всички кретени!

Това е сексистко. Явно Лияна не е жена, ако не се сравни с някой мъж, пък бил той и боклук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле, тя тая многострадална Геновева не спря да реве и да се прави на божа кравичка, а от километри личи ква меркантилна лисица е... Не мога да си представя какъв тъпунгер трябва да си, че да й се вържеш. Ако наистина тоя последния я е зарязал - горкия, само дето се набута да си купи апартамент над нейния. Нищо де, ще може да прескача за сол. Предпочитам откровени к*рви като Мария - не се прави на девица, всичко е ясно. Иначе песента е тотал щета, то мяукане, то чудо.... Бездарие до небесата. По-евтиджос клип май не е имала от "Каменно сърце" насам. Изтърпях 45 секунди, стига ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък, който е общувал с Лили знае колко благороден човек  е и колко добра е. И колко добро може да направи дори за човек, който не е срещала лично, но го е направила с цялата си любов. От личен опит го казвам, но повече нищо няма да кажа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Пък, който е общувал с Лили знае колко благороден човек  е и колко добра е. И колко добро може да направи дори за човек, който не е срещала лично, но го е направила с цялата си любов. От личен опит го казвам, но повече нищо няма да кажа. 

Бургаска девойко, Ли(л)яна, Светльо и твоят Коцко (преди да се изнесе) живеят  на пряка на булеварда, на който живея аз откакто съм се родил. Позволи ми да имам по-преки впечатления за родата от твоя онлайн контакт и срещи по нощни шмъркалници, където си просто поредната изтрещяла фенка. Ама някои хора хич не се усещат, когато си правят гавра с тях🤣

Здрава да си! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Бургаска девойко, Ли(л)яна, Светльо и твоят Коцко (преди да се изнесе) живеят  на пряка на булеварда, на който живея аз откакто съм се родил. Позволи ми да имам по-преки впечатления за родата от твоя онлайн контакт и срещи по нощни шмъркалници, където си просто поредната изтрещяла фенка. Ама някои хора хич не се усещат, когато си правят гавра с тях🤣

Здрава да си! 

По-добре замълчи, че нищо не знаеш. 

 Лили направи за мен такъв жест , даже повече от жест какъвто никоя друга известна личност не е правила за мен и винаги ще помня това, което тя направи за мен, но си остава между нея и мен. Това, което тя направи за мен показва каква добра душа носи и че всичко прави винаги с любов. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , zai4eto82 каза:

По-добре замълчи, че нищо не знаеш. 

 Лили направи за мен такъв жест , даже повече от жест какъвто никоя друга известна личност не е правила за мен и винаги ще помня това, което тя направи за мен, но си остава между нея и мен. Това, което тя направи за мен показва каква добра душа носи и че всичко прави винаги с любов. 

Отмъкнала е на Коцьо мръсните гащи и ти ги е пуснала по Еконт? Познавам ги и тримата (не знам защо никъде не броиш Светльо, като той е най-читавия там) толкова добре, колкото ти никога няма да ги познаваш и  ми е пределно ясно що за стока са.

Божее, докъде стигнах, да споря със Зайка за Лиляна 😂 

Както казах - бъди здрава, не мисля, че някой ще изненадаш с обсесията си по това семейство, макар че реалността няма нищо общо с филмите в твоята глава. Винаги можеш да се посъветваш с професионалист, де. Хубава вечер! 

П.С. Да повториш в две изречения пет пъти "мен" определено е червена лампа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, HIStory каза:

Отмъкнала е на Коцьо мръсните гащи и ти ги е пуснала по Еконт? Познавам ги и тримата (не знам защо никъде не броиш Светльо, като той е най-читавия там) толкова добре, колкото ти никога няма да ги познаваш и  ми е пределно ясно що за стока са.

Божее, докъде стигнах, да споря със Зайка за Лиляна 😂 

Както казах - бъди здрава, не мисля, че някой ще изненадаш с обсесията си по това семейство, макар че реалността няма нищо общо с филмите в твоята глава. Винаги можеш да се посъветваш с професионалист, де. Хубава вечер! 

П.С. Да повториш в две изречения пет пъти "мен" определено е червена лампа!

Пиши си каквото искаш. Аз си знам какво Лили направи за мен и никога няма да забравя нейния жест, който само един човек, който знае какво е да обича може да направи. На теб явно това ти е чуждо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Отмъкнала е на Коцьо мръсните гащи и ти ги е пуснала по Еконт? Познавам ги и тримата (не знам защо никъде не броиш Светльо, като той е най-читавия там) толкова добре, колкото ти никога няма да ги познаваш и  ми е пределно ясно що за стока са.

Божее, докъде стигнах, да споря със Зайка за Лиляна 😂 

Както казах - бъди здрава, не мисля, че някой ще изненадаш с обсесията си по това семейство, макар че реалността няма нищо общо с филмите в твоята глава. Винаги можеш да се посъветваш с професионалист, де. Хубава вечер! 

П.С. Да повториш в две изречения пет пъти "мен" определено е червена лампа!

Игнорорам те и спорам да те чета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...