Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Оувърхайпнат ми е тоя британец. Като Англия на футболно първенство.

На Шанел ѝ бяха лийкнали 1 минута от перформънса и наистина е много яко - като Бенидорм на стероиди. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Оувърхайпнат ми е тоя британец. Като Англия на футболно първенство.

На Шанел ѝ бяха лийкнали 1 минута от перформънса и наистина е много яко - като Бенидорм на стероиди. 

Според мен ще обере жури вота, както швейцарецът миналата година. Въпросът е дали зрителите ще захапят. Дано да спечели :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FikLena каза:

май подготвила подобна херография с вода

Яка е Шенъл ,но няма песента на Елини Фориера :(

03:50

Напротив, точно това и е проблема на Шанел - поръчала си е Фуего, но от алиекспрес ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Британците макс 11-то място. Европа няма да изяде тази банална песен, която от предишните им песни се различава само по силен вокал.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Полша ги правят на нищо в Twitter за индийските боливуд ефекти в клипът качен в ютуб. Сънувах че ще са 6то място, а победител(бог да пази) кУрнелия. 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , meleto каза:

Не мисля, че масовият зрител знае и ги мисли тези неща, когато гласува. Хомофоби има и в Русия и навсякъде по света.

Не ми беше това мисълта, масовия зрител дали ги знае или не тия неща е без значение. Гласуваме за песен все пак, на Полша е готена, има предпоставки да я видим като победител. Дали ще се случи ще видим след седмица. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох милия, Дойчланд май и те много държат да не хостват и са се засилили отново към 25то място, поради липсата на 26то тази година, с нил поа. Може би искат да подобрят някъв рекорд в тая посока? 

Укей ми фалшивее нещо, а постановката ми идва криндж. Липстват ми висящите тромпети от миналата година. 

преди 48 минути, meleto каза:

Според мен ще обере жури вота, както швейцарецът миналата година. Въпросът е дали зрителите ще захапят. Дано да спечели :D 

Стига си се издавал че си председател на купеното вече бг жури ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шанел малко по-добра песен да имаше, победата й щеше да е в кърпа вързана с това сценично присъствие. С SloMo няма да стане, но ще са високо.

  • Like 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Стига си се издавал че си председател на купеното вече бг жури ;) 

Не, аз им подшушнах победителя!!!

ЮК се качи при залозите, котИта. Поне за ден. СЕга гледам оная козичка от Швеция пак го изпреварила. А колко ще е смешно Украйна да не спечели. Много ще се подиграваме на буукитата.

Споменахме ли тъжните физиономии на украинската група и как чакат съчувствие. Ще получат среден пръст. Надявам се да не се подмамят жури или зрители и да ги подкрепят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Според мен ще обере жури вота, както швейцарецът миналата година. Въпросът е дали зрителите ще захапят. Дано да спечели :D 

Охман е по-интересен вокал от Сам Райдър и за разлика от втория, не съм го чувала нито веднъж да изфалшивее. За мен това е жури уинъра.

преди 2 часа , Willy каза:

Полша ги правят на нищо в Twitter за индийските боливуд ефекти в клипът качен в ютуб. Сънувах че ще са 6то място, а победител(бог да пази) кУрнелия. 

Аз миналата година сънувах, че Израел и Португалия са на финал, когато масово ги отписваха, така че чакам скоро своя евровизионен сън ❤️ 

преди 1 час, meleto каза:

Не, аз им подшушнах победителя!!!

ЮК се качи при залозите, котИта. Поне за ден. СЕга гледам оная козичка от Швеция пак го изпреварила. А колко ще е смешно Украйна да не спечели. Много ще се подиграваме на буукитата.

Споменахме ли тъжните физиономии на украинската група и как чакат съчувствие. Ще получат среден пръст. Надявам се да не се подмамят жури или зрители и да ги подкрепят.

Полша и Украйна са единствените държави, които си смъкват коефициентите, без да са репетирали. Другите светват в зелено като репетират и на следващия ден пак почват да червенеят.

Аз си мисля, че при Украйна ще повлияе и това, че хората ще се чудят къде биха хоствали и това ще им изяде потенциални точки. Да не говорим, че песента няма нищо общо с войната (не че толкова много хора разбират украински). 

Но има и нещо друго - в момента масово украинското население е в други държави, ако са си осигурили сим карти*, могат да направят силен телевот - по подобие на полската диаспора.

* не съм сигурна дали зависи от Сим карта или локация, поправете ме.

 

Тази година имаме три очаквани жури pleaser-a.

- Великобритания - традиционно слаба в телевота, поради факта, че имат само 1 съседка, недолюбвани са в Европа. Диаспора имат, ама досега не сме виждали да я ангажират особено. 

- Австралия - традиционно слаба в телевота, поради липсата на съседки, липсата на диаспора и факта, че много хора още се чудят защо участват изобщо.

- Полша - традиционно силна в телевота, поради суперсилната диаспора (втора в Европа след UK), имат си много съседки, които ги обичат (очаквайте 12 точки от Украйна). Освен това River им е пълното силно ентри от 2016 насам, а разглеждайки историята им, те си дават по 40-60 точки и на най-слабите песни (изключение е миналогодишното, но те масово го мразеха).

Според мен Полша ще вземе между 100 и 200 точки от телевота, които могат да гарантират топ 5 при добър жури вот. Вече се отказах от идеята, че ще спечели, защото не мисля, че кежуъл зрителите ще се ангажират, а само с диаспора няма как да се направят 300+ точки, колкото са били нужни за всички победители в предните години (без Холандия, там са 260).

Honorable mention за жури-вот: Швеция. Знаем историята. Те винаги представят добър завършен продукт (Бенджамин Ингросо не е вокалист на ниво Фреди Меркюри и пак разби), така че Корнелия няма да пострада от това, дори мисля, че ще се представи по-добре от Монескин.

Не бива да подценяваме и циганиите, които някои журита (основно източните) са склонни да правят - да поставят фаворитите по-назад, за да изпъкне тяхната държава. Видяхме го ясно 2017. Така че мисля, че това ще подейства до известна степен на жури-вота за Великобритания и Украйна, а Полша (и донякъде Швеция) са малко повече под радара.

tl;dr - Британеца няма да спечели журитата, а телевота ще го спъне още повече; Швеция има големия шанс да направи Дънкан Лорънс и да спечели конкурса поради добри точки и от двете, но без първо място; Полша и с боливудски стейджинг, пак ще е в топ 5; Украйна може да спечели само при брутален телевот, който за съжаление не ми се вижда нереалистичен.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Това беше първата ми реакция WTF :D 

Но все пак е фен класацията му, а не прогноза .Надявам се. 

Да, да. Просто Willy не ми изглеждаше като човек, който ще постави The Rasmus на първо място, а и мисля, че е първата класация, в която я виждам в топа.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Blueberry каза:

JEZEBEL??????????

 

преди 28 минути, meleto каза:

Това беше първата ми реакция WTF :D 

Но все пак е фен класацията му, а не прогноза .Надявам се. 

 

преди 27 минути, Blueberry каза:

Да, да. Просто Willy не ми изглеждаше като човек, който ще постави The Rasmus на първо място, а и мисля, че е първата класация, в която я виждам в топа.

Най-слушаната ми песен тази година. Носталгично ми звучи, музиката, текста и естетиката също са топ, така че...

  • Like 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

 

 

Най-слушаната ми песен тази година. Носталгично ми звучи, музиката, текста и естетиката също са топ, така че...

Тук всичко беше много хубаво, но фронтмена им се оказа че го няма никъв в пеенето на живо .... А и все още очаквам че ще забият Ин дъ шадоус като им дойде реда ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...