Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Willy каза:

 

 

Най-слушаната ми песен тази година. Носталгично ми звучи, музиката, текста и естетиката също са топ, така че...

Ти не си ли малък, каква е тая носталгия по 2003 😭

Тюркоазеният килим беше зле, един фен се опита да нахлуе при излизането на Махмуд и Бланко и по реакцията на водещите, не беше фен. Водещите бяха скучни и с лош английски. Дано тези на финалите са по-добри.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Blueberry каза:

Ти не си ли малък, каква е тая носталгия по 2003 😭

Тюркоазеният килим беше зле, един фен се опита да нахлуе при излизането на Махмуд и Бланко и по реакцията на водещите, не беше фен. Водещите бяха скучни и с лош английски. Дано тези на финалите са по-добри.

Ами на 21 съм, но не мисля че това е от значение. Последната година слушам само по-стара от 10 години музика и главен фокус съм ударил на 00s pop.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ти не си ли малък, каква е тая носталгия по 2003 😭

Тюркоазеният килим беше зле, един фен се опита да нахлуе при излизането на Махмуд и Бланко и по реакцията на водещите, не беше фен. Водещите бяха скучни и с лош английски. Дано тези на финалите са по-добри.

Душата му е отлежала, Берче. 

Някои хора се пенсионират на млада възраст :P Всъщност всичко е чудесно @Willy няма да е конкуренция при залозите. С тая Финландия най-отгоре.  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, meleto каза:

Душата му е отлежала, Берче. 

Някои хора се пенсионират на млада възраст :P Всъщност всичко е чудесно @Willy няма да е конкуренция при залозите. С тая Финландия най-отгоре.  

Оо иска Ви се. Ще си взема точките пак, утре ще намеря време. Финландия ми е победител, но реално и топ 20 няма да е.

  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Оо иска Ви се. Ще си взема точките пак, утре ще намеря време. Финландия ми е победител, но реално и топ 20 няма да е.

Като гледам и на финал няма да е.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

@Willyкакво мислиш за драмата с Андреа?

Мислели да я оттеглят, защото днес на тюркоазения килим е захвърлила македонското знаме.

Ако това стане, брои ли ми се точка :D 

От 6.05.2022 г. от 23:05, Lelqtian каза:

Македонското девойче продължава да е ужасно. Има ли шансове да я дисквалифицараме до 41во място и да викнем Васето или ирландската лезба от миналата година да пеят вместо нея? 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тюркоазения килим е ... скучноватичък. Но има интересни моменти, изключваме изцепката на простакесата, която низвергна собственото си знаменце. 

Домите казвах ах, колко е хубаво времето се оправи, и 20на минути по-късно гледаме палатки и чадъри. 

Австралиеца и Израелеца ме карат да се замисля може ли да си твърде гей? с отговор по-скоро да. 

Гърлите на поляка яко кринджат с тоя блак фейс. 

Холандски транс май се опитва да транзишъне в гардероб? Или просто е забравила да свали роклата от закачалката? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Ако това стане, брои ли ми се точка :D 

 

Пиша ти директно 20 ;) 

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Тюркоазения килим е ... скучноватичък. Но има интересни моменти, изключваме изцепката на простакесата, която низвергна собственото си знаменце. 

Домите казвах ах, колко е хубаво времето се оправи, и 20на минути по-късно гледаме палатки и чадъри. 

Австралиеца и Израелеца ме карат да се замисля може ли да си твърде гей? с отговор по-скоро да. 

Гърлите на поляка яко кринджат с тоя блак фейс. 

Холандски транс май се опитва да транзишъне в гардероб? Или просто е забравила да свали роклата от закачалката? 

Холандката косплейваше Гърбушкото от Нотрдам, ама не беше разбрала, че са малко на юг от Франция.

Мен ме изкефи “нападението” при появата на италианците и реакцията на Махмуд 💀

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Blueberry каза:

Пиша ти директно 20 ;) 

Холандката косплейваше Гърбушкото от Нотрдам, ама не беше разбрала, че са малко на юг от Франция.

Мен ме изкефи “нападението” при появата на италианците и реакцията на Махмуд 💀

Мех. И по-интересни инвазии сме гледали, примерно когато някъв се качи на сцената докато коя беше от Укей си пееше песента, почти наскоро. Поне Махмуд беше с най-хубавата пола на килима, явно нарочно го пуснаха последен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Мех. И по-интересни инвазии сме гледали, примерно когато някъв се качи на сцената докато коя беше от Укей си пееше песента, почти наскоро. Поне Махмуд беше с най-хубавата пола на килима, явно нарочно го пуснаха последен. 

2018 беше на Сюри. Помня още Испания 2010 (той даже пя повторно) и един журналяк, който се качи при Джамала на интервала през 2017 и си свали гащите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Ако ви се гледат спойлери за утре вечер ... 

Албания https://www.youtube.com/watch?v=-z5Im4qJGsI

Гърция https://www.youtube.com/watch?v=yFMv7GpO0Mw

 

Ужас. И на кое отгоре Гърция ще се класира????

Албанката поне се напъва, подскача, прави нещо, а гъркинята просто иска да умре заедно с публиката. Това ще е Викито на 2022.  Ако въобще се класира де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Ужас. И на кое отгоре Гърция ще се класира????

Албанката поне се напъва, подскача, прави нещо, а гъркинята просто иска да умре заедно с публиката. Това ще е Викито на 2022.  Ако въобще се класира де.

Заспалото Викито се класира все пак ;) а и това на гъркинята е точно в тон с текста на песента 

Междудругото, не е ли време да смениш или поне свалиш Жана и бенд от обложката на клуба? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Ужас. И на кое отгоре Гърция ще се класира????

Албанката поне се напъва, подскача, прави нещо, а гъркинята просто иска да умре заедно с публиката. Това ще е Викито на 2022.  Ако въобще се класира де.

Едно на ръка, че ще се класира, ми и за победителка (тип "Черен кон" ) я спрягат.

Според много хора може и да спечели полуфинала, даже и аз май така я писах.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Едно на ръка, че ще се класира, ми и за победителка (тип "Черен кон" ) я спрягат.

Според много хора може и да спечели полуфинала, даже и аз май така я писах.

То и Викито я пишеха топ. В топ 5. ДА, на полуфинала мина добре, както и гъркинята сигурно ще се промуши поради слабата конкуренция, ама на финала я чака фиаско.  

 

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Заспалото Викито се класира все пак ;) а и това на гъркинята е точно в тон с текста на песента 

Междудругото, не е ли време да смениш или поне свалиш Жана и бенд от обложката на клуба? 

Не е време. Първо гъркинята да не се класира. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

То и Викито я пишеха топ. В топ 5. ДА, на полуфинала мина добре, както и гъркинята сигурно ще се промуши поради слабата конкуренция, ама на финала я чака фиаско.  

 

Не е време. Първо гъркинята да не се класира. :D 

Има достатъчно кандидати да не се класират. Пък и на финала не може да са само яките песни, трябва да има и пълнеж пред който да се класират. 

И като стана въпрос за заспали ... @FikLena радвай се че изобщо съм я класирал за финала, не че е на 20икусурнайсто място ;) 

Междудругото Dress Rehearsal и полуфинала за журитата едно и също ли бяха, или ги тормозят в един ден да пеят два пъти, че не помня. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

То и Викито я пишеха топ. В топ 5. ДА, на полуфинала мина добре, както и гъркинята сигурно ще се промуши поради слабата конкуренция, ама на финала я чака фиаско.  

 

Не е време. Първо гъркинята да не се класира. :D 

Букитата не са слагали Виктория в топ 5 на финала, а беше в по-слабия полуфинал, така че беше лесно.

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Има достатъчно кандидати да не се класират. Пък и на финала не може да са само яките песни, трябва да има и пълнеж пред който да се класират. 

И като стана въпрос за заспали ... @FikLena радвай се че изобщо съм я класирал за финала, не че е на 20икусурнайсто място ;) 

Междудругото Dress Rehearsal и полуфинала за журитата едно и също ли бяха, или ги тормозят в един ден да пеят два пъти, че не помня. 

Dress Rehearsal е един вид репетиция преди жури финала. Мисля, че тя е последният шанс да правят промени, но дали са технически или само в облеклото - не знам.

Жури финала си е вече изпълнение, което журито оценява. 

Да, два пъти в един ден пяха. 

Какво имаме още в календара:

10 май

- 16:00 фемили шоуто

- 22:00 първи полуфинал

- 00:40 пресконференция, на която си теглят реда на изпълнение за финала

11 май

- 16:00 дрес рехърсъл за семи 2

- 22:00 жури шоу за семи 2

12 май

- 16:00 фемили шоу за семи 2

- 22:00 втори полуфинал

- 00:40 пресконференция, на която си теглят реда на изпълнение за финала

13 май

- 14:00 дрес рехърсъл за финала

- 22:00 жури шоу за финала

14 май

- 14:30 фемили шоу за финала

- 22:00 финал (до 1:50)

- 02:15 пресконференция на Корнелия Джейкъбс, така де, на победителя ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...