Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Blueberry каза:

Как си личи, че си гледал само Ронела 😘 Има си ЛЕД екран на пода, даже Украинците ги ползват доста добре

 

 

 

Тук нещо ми се губи символиката тия последните отстрани защо са се дегизирали с немското знаме ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Няма как да не се класира, но няма да спечели финала, каквито бяха първоначалните очаквания. Първа ще е Украйна, втора ще е Гърция явно...

Юкей си правят сметки без кръчмаря - Украйна имат договорка с Полша да хостват на тяхна територия, в случай, че спечелят ;) 

Да, Гърция и Холандия ще се класират - просто няма кой друг... но не ги виждам в първите 5. Норвегия, струва ми се, ще е втора. Албания - трета. 

Гледах и Швейцария, за съжаление, едва ли ще се класира. Все по-реалистично ми се струва Исландия  и България да се появят на финал.

Берче, стига си ме стресирала с тая Гърция, щяла да е втора. Ще повърна! Дано им спре тока и да се оттеглят от конкурса. Това? Моля ти се... От цялата им концепция - песента е най-щадяща, но са далеч от това да бъдат дори и 5ти. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото публиката ще избухне на Украйна. Даже очаквам възгласи, драми, сълзи. Ще спечелят полуфинала (всички фаворити са на 2рия полуфинал или от големите 5), но не вярвам да им стигнат силите да вземат първото място. Чудя се дали зрителите ще ги подкрепят/съжалят или ще ги игнорират. Надявам се журитата да ги порежат, колкото СЕргей ЛАзарев през 2016, за да не спечелят. Реално украинската песен и стейджинг са на средно ниво. Ако нямаше война щяхме ли да я говорим?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Между другото публиката ще избухне на Украйна. Даже очаквам възгласи, драми, сълзи. Ще спечелят полуфинала (всички фаворити са на 2рия полуфинал или от големите 5), но не вярвам да им стигнат силите да вземат първото място. Чудя се дали зрителите ще ги подкрепят/съжалят или ще ги игнорират. Надявам се журитата да ги порежат, колкото СЕргей ЛАзарев през 2016, за да не спечелят. Реално украинската песен и стейджинг са на средно ниво. Ако нямаше война щяхме ли да я говорим?

Щяхме, в сходен контекст на Шум от миналата година примерно. Песни миксиращи традиционен фолк с нещо модерно са си вървежни в конкурса. Песента си е прилична, стейджинга им е никъв, като за отбиване на номера щото или не държат да печелят конкретно, или са си повярвали че ще им подарят победата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, ако нямаше война може би щеше да е в топ 10 пак. Сега войната може би ще ги избута няколко позиции напред, но много силно се надявам да не спечели.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Blueberry каза:

Не е лоша песента, ако нямаше война може би щеше да е в топ 10 пак. Сега войната може би ще ги избута няколко позиции напред, но много силно се надявам да не спечели.

Да де, ама нямаше да я спрягаме за победител.

преди 1 час , Lelqtian каза:

Щяхме, в сходен контекст на Шум от миналата година примерно. Песни миксиращи традиционен фолк с нещо модерно са си вървежни в конкурса. Песента си е прилична, стейджинга им е никъв, като за отбиване на номера щото или не държат да печелят конкретно, или са си повярвали че ще им подарят победата. 

Е, далеч е от Шум. А те останаха 2-3ти... тъй че..

Мисълта ми беше, че не е за победител.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Да де, ама нямаше да я спрягаме за победител.

Е, далеч е от Шум. А те останаха 2-3ти... тъй че..

Мисълта ми беше, че не е за победител.

Шум беше пета 

1. Италия

2. Франция 

3. Швейцария

4. Исландия

5. Украйна

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Шум беше пета 

1. Италия

2. Франция 

3. Швейцария

4. Исландия

5. Украйна

Не е баш така, Берче! При телевота бяха втори.

1. Италия

2. Украйна

3. Франция

4. Исландия

5. Литва

 

Което ми напомня, че публиката ще си се изкефи на Норвегия.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Което ми напомня, че публиката ще си се изкефи на Норвегия.

 

Ще видим, че и те са окепазени от черното лайно.

преди 16 минути, FikLena каза:

Кога ще видим Биг Файф?

Утре вечер, но само в тикток.

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

абе новият президент на ЕБУ да не е накъв радикалист,джихадист,шиист,суист или каквото е там.Алооо не сме в Судистка Арабия !!

искат да цензурират херографията на Албания

FRldn59XwAANeDM?format=jpg&name=large

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@FikLena Internet Explorer ли ползваш :D Това беше след първата репетиция, но стана ясно, че няма да го променят. Обаче все пак не може да направи това, което е планирано заради сцената.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албанката какво реве. Първо високите тонове са й зле. С тия пеньоари дето я обличат убиват движенията. Да се радва, че ще е в топ 10. На снимки добре, ама като гледах това:

 

 

Само отчаяните се провикват за парти, да вдигат ръце и се мазнят на домакина по време на изпълнение. Сори, не е ОК. И след последната репетиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

 

FR7aI8bXwAA9gwQ?format=jpg&name=900x900

Където видя Гърция на по-високо от №10... 

Холандия, уааат? Латвия, уааат? Айде, да прежалим Португалия и Дания... що за абсурдна класацийка. Бутат яко Гърция и Португалия. Тъпите журита да не я готвят за бууст - както предни години бутаха едни други с по 20-30 точки от публиката. Нямам думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Украйна, Гърция, Холандия, Норвегия, Португалия - това са сигурните финалисти от полуфинал 1

след това си е еб... майката, ама айде да се опитам да направя прогнози, нищо че тази година интересът ми е крайно минимален, заради слабите песни.

Първо тези които сигурно отпадат - България, Швейцария, Хърватия, Дания

Останалите 5 места за финала може да са - Ермения, Литва, Исландия, Словения и последното място между Молдова, Албания и Австрия which did absolutely not deliver, ама песните им са достатъчно яки за поне една да мине. 

Което означава че отпада и кринджа на Латвия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 За съжаление Албанката наистина изгрубява на живо на високите, но пък за сметка на това Гъркинята я няма никаква през цялата песен. 

Холандката наистина все едно за пръв път излиза на сцена. 

Нашите са с добри ефекти на сцената. 

По отношение на слънцето на сцената, като блеснат всичките прожектори инсталиарни в него във всякакви посоки, имам чувството че и самите зрители в залата нищо няма да могат да виждат :D :D

Твърде много безлични песни има тази година, няма дори пет песни които ясно да се откроят и да си кажеш ей тва са....

Чакам репетицията на Кипър. 

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Украйна, Гърция, Холандия, Норвегия, Португалия - това са сигурните финалисти от полуфинал 1

след това си е еб... майката, ама айде да се опитам да направя прогнози, нищо че тази година интересът ми е крайно минимален, заради слабите песни.

Първо тези които сигурно отпадат - България, Швейцария, Хърватия, Дания

Останалите 5 места за финала може да са - Ермения, Литва, Исландия, Словения и последното място между Молдова, Албания и Австрия which did absolutely not deliver, ама песните им са достатъчно яки за поне една да мине. 

Което означава че отпада и кринджа на Латвия.

Чак пък сигурни. Да не стане Холандия да отпадне? Дания или България - една от двете ще се класира. За diversity. 

Литва е много по-сигурна от Португалия. Но да, Словения има някакви минамални шансове, но изпълнителят е мъжката версия на холандката.

Това като композиция ми е по-банално и от нашата. А пък за "шоуто"... не знам. Ако БГ или Дания се класират, финландците ще си гледат финала от вкъщи. 

Ужасна. Да бяха взели леля Пеца от местната кръчма - щеше да е по-артистична. Декорът е смотан, съжалявам.

 

Това ми е too gay, но въпреки всичко - може да влезе на ръба. Но не знам как ще се сборят с Румъния.

 

 

Тук пък да не са променили аранжимента? И в началото е доста тъмно. ... Жалко,  не чух уининг вайб. 

На този фон Исландия и Норвегия са супер.

 

Ето рекап от първата вечер...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от рок песните (България/Дания от Семи 1 и Финландия/Сан Марино от Семи 2) със сигурност ще мине, ако не и двете. Рокът минава под радара на огейките и букитата, но си има публика, всяка година се случва нещо такова, ама най-яркият пример е Монескин - вижте анкетите и букитата отпреди репетициите, не знам дали влизаха и в топ 10. Подценява се за сметка на club bangers.

Същото и със супер гей песните - там е хайпван от феновете, но подценяван от букитата. В случая и двете са в едно семи - Израел и Румъния, но все си мисля, че поне единият ще се прокрадне.

Латвия според мен ще мине от телевот... и дано, много са яки.

Тук клането е сред мъжките балади и 100% една или повече от тях ще са под чертата, както стана с Хърватката миналата година. Няма да е Полша, ама може би ще е или Азер, или Австралия. Повече се надявам за втората, ама ако некласиране на Азербайджан означава да имаме Румъния и/или Израел на финал, нека и тя е назад.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

След репетициите стискам палци на първополофиналистите: Албания, Швейцария, Австрия

Класират се също: Украйна, България, Нидерландия, Молдова, Хърватия,  Дания, Гърция

Категорично не: Словения, Португалия

 

А реално колко песни ще се класират от първи полуфинал? 

  • Haha 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Португалия е 100% in, не знам какво ви е!

Бг и Дания са крайно слаби песни за да мине която и да е. Ако искате diversity, Финландия и Сан Марино, минават и двете от сф2.

Аз ще си правя залозите на посочените 7-8-9 като сигурни горе и си печеля кеша, както всяка година. 😭

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...