Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 10 минути, meleto каза:

Берче @Blueberry, кога ще пускаш темата за прогнозите? 

 

Искам и полуфиналите. 

Ми хайде да минат първите репетиции, че изпуснах момента да е преди репетициите :D 

 

Всъщност пускам я още сега с опция да се променят прогнози до 8 май, когато ще имаме и репетициите на Големите 5.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Между другото и Великобритания има шансове за победа.  

 

Няма, Европа я мрази ;) 

И не се шегувам - песента не е толкова силна, че да overcome-не факта, че UK няма съседки и диаспора. Австралия 2016 е 100 пъти по-силна, но не успя да спечели.

За мен максимума ѝ е по ръба на топ  10.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Няма, Европа я мрази ;) 

И не се шегувам - песента не е толкова силна, че да overcome-не факта, че UK няма съседки и диаспора. Австралия 2016 е 100 пъти по-силна, но не успя да спечели.

За мен максимума ѝ е по ръба на топ  10.

Няма такова нещо като "мрази". Португалия също беше в десета глуха десетилетия, но спечели. Те също нямат диаспора. Австралия беше мейнстрийм песничка и получи основно вот от журитата. Никой не я помни вече. А това спайййсмееен се набива в ушите. Да не говорим, че и без друго UK предложи да домакинства ако Украйна спечели. Явно им се ще. А и диаспорните държави - колко от тях печелят редовно? 

Според мен е вероятно да стане четвърта, както Германия преди няколко години. Не знам доколко тик-ток ще буустне британеца. Но мога да си представя да победи, стига да направи някакво космическо шоу. Но да... аз го сложих осми в прогнозите си. Дано е там, за да не ми падне рейтинга хахах.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Много е яко наистина. След тия снимки почнах пак да слушам песента и си я качвам в личната класация.

На мен пък ми е банална с тия черупки. Не мога да се сетя, но ми напомня на нещо отпреди години. Песента не е зле и очаквам Кипър да се класира по-добре от Гърция.

А Гърция ми напомни на 2018, но с далеч по-умряла песен... но също толкова фестивална. Чудя се от Глория ли взимат идеи за рокли от 2005. Пълен траш. Не знам на какво отгоре я спрягат за някаква успешна държава в полуфинала.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма скука днескашната репетиция, щом Кипърката с хореографията от миналата година (и от по-по-предната, и от Фуего) е най-интересното. 

Нека ползваме тая безумна подредба за рикап. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Полуфинал 1: 

1. Албания ❤️ 

8. Холандия

13. Армения 

Полуфинал 2: 

3. Сърбия 

4. Азербайджан 

8. Австралия 

9. Кипър ❤️ 

12. Естония 

 

Определено вторият полуфинал е по-силния. Но затъврждавам позицията си на най-слабите песни класирали се от години насам като цяло... доста слаба Евровизия ще е... Дано Украйна не спечели, защото това ще затвърди определянето на конкурса като по-скоро политически. 

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм бясна, че от италианските организатори са заявили, че грозното кинетично слънце няма да може да се мести достатъчно бързо между останалите песни и затова ще го оставят - ЗАБЕЛЕЖЕТЕ!!! - за да бъде честно за всички.

За кого е честно? Май само Исландия от репетиралите до момента го ползва по предназначение. Кипър, Швеция и Армения го скриват с техните си сцени, а сценировки като Сърбия, Румъния и Естония са брутално заклани от него - на румънеца не му се четат текстовете по екрана.

Нямам думи.

Иначе Корнелия ми дава уинър вайбс, чак ми стана гадно, ама догодина ще си гледаме Монс и Петра И ЛИПСА НА ГРОЗНА ЧЕРНА АРКА, КОЯТО ДА ЗАКРИВА ЛЕД ЕКРАНА.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасни са тия от Израел и Румъния. Явно е за кой таргет се борят, ако ще има класирал се - ще е Румъния. Поне песента е яка.

Уиннинг вайб видях при Полша. Има прогрес. Ще компенсират със светлинно шоу. Певецът поне  се прегъва 2-3 пъти, за да покаже някаква емоция, тъй като не му се получава по принцип.

Щвеция не ми причини никакъв ентусиазъм. Не знам. Липсва ми нещо и песента не грабва от раз.

Нито прехвалената Гърция, която вече писах, че е сбор от безвкусица и музикално, и сценографски. ОБЯСНЕТЕ МИ ЗАЩО бетърите я постават на второ място и продължава да се изкачва. Това е просто абсурдно. Нито е кечи, нито е атрактивна - облякла пеньоара на леля си и вече №2. ПОМОЩ! Дано не се класира въобще.

Гледах репетицията и на Кипър. Струва ми се ще чуем много фалшиви тонове от госпожицата. И е дърво и половина. 

Не сгрявам Португалия къде я бутат сред големите. Ако се класира ще е някакво чудо. Финландия е същата. Някакви полуголи чичаци дето мяцат с привкус на фалшиво. 

Белгиецът е много постен на сцена. Може би ще остане зад борда. При Молдова не се усеща енергията на песента, както във видеоклипа.

Чехия звучи добре, струва ми се има шанс, но ако не прозвучи като плейбек версията - няма да се получи. Малта визулно е яка, но песента е траш. Исландия биха се класирали по случайност, на фона на другите.

Армения ще е нашето Вики 2021. Но доста по-грозна на плат. Ако ще се носи така разпасана...

Украйна, Италия (песента едва ли ще грабне публиката от раз, за да удари в топ 5) и Холандия губят позиции. Нещо не им се получава. Холандката ми напомни на оная флегматичната белгийка с яката песен от 2017. Но тук пеенето май ще е колебливо. 

Австрия на пеене май няма да е пълен резил, но има вайб на 60+ годишна естрадна бабка от България, която не е успяла да прескочи 1989 година.

Хърватката се движи супер нелепо и неориентирано по сцената. Никаква артистичност не притежава. Македонката също е трагична. Но за нея не очаквахме кой знае каква сцена. Македонците не веднъж са омазвали пейзажа. 

Сан Марино, драги, да не счупи сметките на някои. Слагах я за аутсайдер, но май ще си я вдигна в прогнозите. 

Азерът за сега е слабичък. Страшна хореография - да се тътри по два реда стъпала в зигзагообразен ред.

Естония като я видях ми се стори като бедна страна. Много евтинко. Там имаме изпълнител и песен, които ще подпомогнат и явно концепцията ще е в тв заснемане.

На този фон Австралия направо изпъква.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Полша е много яка. Вече не мисля, че ще спечели (Швеция ще), но ще е супер изненада, ако не е в топ 5.

Не знам дали ще спечели, но виждам Реката преди пред Корни в крайното класиране 

преди 9 минути, FikLena каза:

дано крайното класиране да е така !

Полша да стои там, където му е мястото

FR3D2GeXoAA7o9o?format=jpg&name=900x900

@Blueberry

Определено си личи как в момента яко ги ударила ковид вълната китайците, такава липса на вкус (извън 3тото място) няма дори в измислените класации бутащи Ирландия на позиции, различни от последна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FikLena каза:

дано крайното класиране да е така !

Полша да стои там, където му е мястото

FR3D2GeXoAA7o9o?format=jpg&name=900x900

@Blueberry

Не искам да виждам Италия като хост отново след това фиаско със слънцето!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не искам да виждам Италия като хост отново след това фиаско със слънцето!

На теория има време да си променят решението и да я разкарат арката? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...