Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Lelqtian каза:

Лайфстийм на последното (май) за сезона при парти от Мадрид. 

 

Тъкмо идвах да го поствам :D

Литва ми е сууупер странна. Песента е естраден шлагер, изпълнителката го играе леля-съблазнителка, а се подвиква каруцарски все едно е чалга дива.

Естония е бетон и според мен си е черен кон, който всички изпускат в момента.

Белгия ми харесва студийно, но допускам, че може и да остане в полуфинала. Този не е толкова добър на живо, колкото трябва да бъде.

Андреа от Македония трябва да се научи да не жестикулира все едно се кара на публиката, а в същото време да се усмихва. Неадекватничка е.

Нз дали ще ги дочакам по-интересните, защото тези испански изпълнители ме убиват...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Тъкмо идвах да го поствам :D

Литва ми е сууупер странна. Песента е естраден шлагер, изпълнителката го играе леля-съблазнителка, а се подвиква каруцарски все едно е чалга дива.

Естония е бетон и според мен си е черен кон, който всички изпускат в момента.

Белгия ми харесва студийно, но допускам, че може и да остане в полуфинала. Този не е толкова добър на живо, колкото трябва да бъде.

Андреа от Македония трябва да се научи да не жестикулира все едно се кара на публиката, а в същото време да се усмихва. Неадекватничка е.

Нз дали ще ги дочакам по-интересните, защото тези испански изпълнители ме убиват...

Литовката има песен озаглавена Фалафел ... Ениуей, не е свързано с актуалното мероприятие, но държах да споделя. 

От актуалното изпълнение на Сентиментал, нали пее добре жената, песента почва да ми харесва даже, ама кво праим с останалото? Прическата на някоя прабаба но с прозрачна ризка? Как беше, гледам и не вярвам на ушите си? 

Аз след чехите се чудех дали да продължа гледането изобщо, но с паузи и превъртания на плявата се ядва. Пък и гадовете държат по-интересните за към края. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази на живо е покъртителна. Жалко за песента. Шансовете й да мине на финал са нищожни. Журитата ще накълцат към 15то място. :D Ужасно поведение, сякаш е някаква 60 годишна лелка, фалшиво пеене, неадекватна. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Тази на живо е покъртителна. Жалко за песента. Шансовете й да мине на финал са нищожни. Журитата ще накълцат към 15то място. :D Ужасно поведение, сякаш е някаква 60 годишна лелка, фалшиво пеене, неадекватна. 

Чехия е само една идея по-добре. Според мен, ако минат по някаква случайност, ще са много зле на финала и двете. Австрия поне имат късмет, че са в първия полуфинал, а не в мелето.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Норвегия са много добре, Армения също. Почнаха интересните.

Азербайджан е доста по-добре от очакванията ми.  Литва се класира 100 про.  И май Словения ще увехне от първия полуфинал. Двете са ми в една категория. Норвегия ще е в топ 10 със сигурност.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Азербайджан е доста по-добре от очакванията ми.  Литва се класира 100 про.  И май Словения ще увехне от първия полуфинал. Двете са ми в една категория. Норвегия ще е в топ 10 със сигурност.

Е Словения ще увехне, разбира се. Едно, че е скучничко, едно, че е на словенски.

Азербайджанеца наистина звучи добре на живо. А Литва също ще е на финал, няма никоя друга, която да гали носталгичната нишка.

Ей, как ме е яд, че Румъния е във втория полуфинал. Много е свеж тоя, а и песента е готина. Но май ще е под чертата.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Чехия е само една идея по-добре. Според мен, ако минат по някаква случайност, ще са много зле на финала и двете. Австрия поне имат късмет, че са в първия полуфинал, а не в мелето.

 

Чехия е много слаба на Евровизия. Въобще не съм я броил за финал. 

От първи полуфинал виждам така нещата:

  • Украйна
  • Норвегия
  • Албания
  • Холандия
  • Молдова
  • Литва
  • Армения
  • Гърция
  • Швейцария
  • Дания
  • Словения
  • БГ
  • Португалия
  • Хърватия
  • Австрия
  • Исландия
  • Латвия

Няколко групи ми се отличават

ДАния-БГ

Словения-Литва

Щвейцария-Португалия

Доста слаб полуфинал. Поне 3 песни ще влязат на магия в топа...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Латвия ще е на финал, а Швейцария - не.

Сега пее британецът. Ами добър вокалист е, ама тая песен е много досадна. Мина и Грузия - изненадващо добре. Може и да не са последни в семито си.

Междувременно 90% от коментарите в лайв чата са за Полша. Такова чудо видях и миналата година с... Монескин. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Според мен Латвия ще е на финал, а Швейцария - не.

Сега пее британецът. Ами добър вокалист е, ама тая песен е много досадна. Мина и Грузия - изненадващо добре. Може и да не са последни в семито си.

Междувременно 90% от коментарите в лайв чата са за Полша. Такова чудо видях и миналата година с... Монескин. ;) 

Не са 90%. Грубо казано са 50/50 с албанката :) 

Швейцария някой изобщо броил ли ги е за финал? 

Британеца все още желая да отпадне на семито някак си. 

преди 7 минути, meleto каза:

Чехия е много слаба на Евровизия. Въобще не съм я броил за финал. 

От първи полуфинал виждам така нещата:

  • Украйна
  • Норвегия
  • Албания
  • Холандия
  • Молдова
  • Литва
  • Армения
  • Гърция
  • Швейцария
  • Дания
  • Словения
  • БГ
  • Португалия
  • Хърватия
  • Австрия
  • Исландия
  • Латвия

Няколко групи ми се отличават

ДАния-БГ

Словения-Литва

Щвейцария-Португалия

Доста слаб полуфинал. Поне 3 песни ще влязат на магия в топа...

Не си прав за Чехия, по-по-забравих коя година наскоро бяха 5ти. След това бяха пак в топ 10.

Австрийката мома е зле определено на живо, чехкинята също се оказва мега флоп на живо, но да видим. Може да си запишат "беквокали" за Торино. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От втория полуфинал Финландия ми е изкуствено напомпана.

  • Полша
  • Щвеция
  • Сърбия
  • Азербайджан
  • Кипър
  • Израел
  • Белгия
  • Финландия
  • Естония
  • Румъния
  • Чехия
  • Черна гора
  • Австралия
  • Северна Македония
  • Грузия
  • Ирландия
  • Сан Марино
  • Малта

 

Подозирам, че LGBT представителите от Румъния-Израел няма да оцелеят. Поне една ще отпадне. Израел обаче доста по-рядко се дъни на полуфинал. 

Не знам къде Австралия я броят на финал... Норвегия заема сегмента с изчанчените визии. 

Чехия и Румъния - музикално си приличат.Румъния и Израел - като представители.

Може Черна гора да се промъкне към финала.

В този полуфинал също има 2-3 места дето ще бъдат компромисни...  но пък има доста повече претенденти. Някак са на едно ниво доста парчета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Израел може и да не участват, има стачка във външното министерство и не могат да гарантират сигурността на делегацията. Не се споменава нищо за live-on-tape, щото май и Майкъл Бен Дейвид искаше да се отказва.

Черногорката също е слаба на живо, тя ми беше на кантар, но като я чух на партитата ми е в категория "не". 

The Rasmus да не се объркат и на Евровизия също да изпълнят "In the shadows"...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Според мен Латвия ще е на финал, а Швейцария - не.

 

Малко съмнително. Латвия рядко минава на финал. И когато няма песен-фаворит, обикновено се търкулва към последните 2-3 позиции.

 

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Не са 90%. Грубо казано са 50/50 с албанката :) 

Швейцария някой изобщо броил ли ги е за финал? 

Британеца все още желая да отпадне на семито някак си. 

Не си прав за Чехия, по-по-забравих коя година наскоро бяха 5ти. След това бяха пак в топ 10.

Австрийката мома е зле определено на живо, чехкинята също се оказва мега флоп на живо, но да видим. Може да си запишат "беквокали" за Торино. 

Британецът? За UK ли говорим? Щото те са на финал дирекшън...

Да, бяха шести, но си бяха фаворит, а сега са едни от многото. От 11 участия, 3 пъти са били на финал. Като през 2016 на финал бяха 25ти от 26 :D 

И беквокалите няма да ги спасят. А не се сещам за случай на Евровизия - да имаме слабо пеене и да мине на финал. Не веднъж яки песни заминават в коша. Най-тъжно ми беше за

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Израел може и да не участват, има стачка във външното министерство и не могат да гарантират сигурността на делегацията. Не се споменава нищо за live-on-tape, щото май и Майкъл Бен Дейвид искаше да се отказва.

Черногорката също е слаба на живо, тя ми беше на кантар, но като я чух на партитата ми е в категория "не". 

The Rasmus да не се объркат и на Евровизия също да изпълнят "In the shadows"...

Като слушаме как е Джезабел на живо, май е за предпочитане. По тия партита саундчеците са сигурно близки до нулата, което няма да го бъде в Торино, но наистина не очаквах че Размус на живо са толкова зле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Израел може и да не участват, има стачка във външното министерство и не могат да гарантират сигурността на делегацията. Не се споменава нищо за live-on-tape, щото май и Майкъл Бен Дейвид искаше да се отказва.

Черногорката също е слаба на живо, тя ми беше на кантар, но като я чух на партитата ми е в категория "не". 

The Rasmus да не се объркат и на Евровизия също да изпълнят "In the shadows"...

Тъкмо румънецът ще заеме нишата.  Емииии има нещо в песента на черногорката. Трябва да има поне един класирал се с ужасна песен. :D Предвид, че от първи полуфинал екс-юго страните ще увехнат, очаквам црна гора и Сърбия да минат от втория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Малко съмнително. Латвия рядко минава на финал. И когато няма песен-фаворит, обикновено се търкулва към последните 2-3 позиции.

 

Британецът? За UK ли говорим? Щото те са на финал дирекшън...

Да, бяха шести, но си бяха фаворит, а сега са едни от многото. От 11 участия, 3 пъти са били на финал. Като през 2016 на финал бяха 25ти от 26 :D 

И беквокалите няма да ги спасят. А не се сещам за случай на Евровизия - да имаме слабо пеене и да мине на финал. Не веднъж яки песни заминават в коша. Най-тъжно ми беше за

 

 

О да, Алексеев с първия вариант на песента беше топ. И Роксен миналата година беше отрязана заради лошо пеене.

Като цяло Евровизия не прощава фалшиво пеене. След това е скучен/хаотичен стейдж и най-накрая идва тъпата песен. Може песента ти да е meh, обаче ако вокалистът е добре и сцената хваща окей, дори се класира добре (примери: България и Португалия 2021). 

Испанците ме ВЛУДЯВАТ с техните актове. Нали е припарти, не Испания на Евровизия и Бенидорм фест...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Малко съмнително. Латвия рядко минава на финал. И когато няма песен-фаворит, обикновено се търкулва към последните 2-3 позиции.

 

Британецът? За UK ли говорим? Щото те са на финал дирекшън...

Да, бяха шести, но си бяха фаворит, а сега са едни от многото. От 11 участия, 3 пъти са били на финал. Като през 2016 на финал бяха 25ти от 26 :D 

И беквокалите няма да ги спасят. А не се сещам за случай на Евровизия - да имаме слабо пеене и да мине на финал. Не веднъж яки песни заминават в коша. Най-тъжно ми беше за

 

 

От миналата година с промяна в правилата, беквокалите не е задължително да са на живо. Съответно определено имаше доста възползвали, включително май нашто Вики, които бяха записали не само бек, а направо вокали да ударят едно рамо на по-слабичките певци.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

О да, Алексеев с първия вариант на песента беше топ. И Роксен миналата година беше отрязана заради това.

Като цяло Евровизия не прощава фалшиво пеене. След това е скучен/хаотичен стейдж и най-накрая идва тъпата песен. Може песента ти да е meh, обаче ако вокалистът е добре и сцената хваща окей, дори се класира добре (примери: България и Португалия 2021). 

Испанците ме ВЛУДЯВАТ с техните актове. Нали е припарти, не Испания на Евровизия и Бенидорм фест...

Да Роксен има супер песен, но в студиен вариант, но на живо е потресаваща.  Еми журитата режат фалшивите. И добре, че ги има... Но и телевотът на музикалните инвалиди ги отрежда в дъното. Че бГ през 2009 беше пак в същата история. Що лепнаха на Аврамов ония двете да го надвикват? Приятна композиция в първа версия и трагична на живо.

Това на запис е прилично, но на живо..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

О да, Алексеев с първия вариант на песента беше топ. И Роксен миналата година беше отрязана заради лошо пеене.

Като цяло Евровизия не прощава фалшиво пеене. След това е скучен/хаотичен стейдж и най-накрая идва тъпата песен. Може песента ти да е meh, обаче ако вокалистът е добре и сцената хваща окей, дори се класира добре (примери: България и Португалия 2021). 

Испанците ме ВЛУДЯВАТ с техните актове. Нали е припарти, не Испания на Евровизия и Бенидорм фест...

Тия мацки дето вървят в момента звучат добре. При всички случай по-добре от Сломо ;) А Рут е ❤️❤️❤️❤️❤️ (песните и бяха тъпи, за тва съм съгласен) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

От миналата година с промяна в правилата, беквокалите не е задължително да са на живо. Съответно определено имаше доста възползвали, включително май нашто Вики, които бяха записали не само бек, а направо вокали да ударят едно рамо на по-слабичките певци.  

Беквокалите в някои песни направо променят цялостното звучене. Смисъл... това няма да ги спаси от секирата на журитата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Тия мацки дето вървят в момента звучат добре. При всички случай по-добре от Сломо ;) А Рут е ❤️❤️❤️❤️❤️ (песните и бяха тъпи, за тва съм съгласен) 

Таншугейрас бяха втори на Бенидорм, но журитата бяха дали повече точки на Шанел. Те са галийки и съответно галийците яко ги бяха подкрепяли.

Ако бяха избрали Таншугейрас или Ригоберта, Испания пак щеше да е на дъното. СлоМо им е най-доброто ентри от много време насам, колкото и евтино да изглежда Шанел на моменти.

АЙДЕ ПОЛШАААА

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...