Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Blueberry каза:

image.png.52f32d29944023f176d99a2bc985b08e.png

Пищяяяяя! БНТ сменят представителя и ще е Кристиян Костов, песента излиза на рождения му ден (15 март). 

@meleto @Willy @Senhor@FikLena@Lelqtian

Дали не е лъжа!?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Дали не е лъжа!?!

Или е някакво тролване от страна на БНТ, или Кристиян ще запише кавър/ще се включи в песента. Или е истина. Нещото, което ме крепи, че не е шега, е че се вдигнахме главоломно при букитата - 21 място, в някакъв момент май дори сме били трети. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Или е някакво тролване от страна на БНТ, или Кристиян ще запише кавър/ще се включи в песента. Или е истина. Нещото, което ме крепи, че не е шега, е че се вдигнахме главоломно при букитата - 21 място, в някакъв момент май дори сме били трети. 

Ще пусне кавър на песента... и пак същото... те са платили парите за участие... не ми се вярва тоя дето е писал песента - да я представи с друго освен с групата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Ще пусне кавър на песента... и пак същото... те са платили парите за участие... не ми се вярва тоя дето е писал песента - да я представи с друго освен с групата си.

Девети сме вече при букмейкърите.

Има много възможни развития, може да са искали ревамп на песента и тоя кукавел Врабевски да се е оттеглил, или пък някой с повече възможности да се е намесил.

В Туитъра на БНТ Евровизия не видях нито един пост, в който се споменава IMP, изтрили са ги всичките.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Девети сме вече при букмейкърите.

Има много възможни развития, може да са искали ревамп на песента и тоя кукавел Врабевски да се е оттеглил, или пък някой с повече възможности да се е намесил.

В Туитъра на БНТ Евровизия не видях нито един пост, в който се споменава IMP, изтрили са ги всичките.

Дано, ама ... заигравката с името на песента... в поста..друго ми говори.

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Девети сме вече при букмейкърите.

Има много възможни развития, може да са искали ревамп на песента и тоя кукавел Врабевски да се е оттеглил, или пък някой с повече възможности да се е намесил.

В Туитъра на БНТ Евровизия не видях нито един пост, в който се споменава IMP, изтрили са ги всичките.

image.png.66ba41e67c8974e6c582ca5a85e2b489.png

В момента сме 3ти ;) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry В Туитър са изтрили постовете, във фейса не са, даже има съвсем пресен. 

Уж са официални профили, освен да сменили тоя вокалиста със мома Кристияна по спешност? Имал съдебни проблеми, сега научавам. 

https://darik.news/en/true-or-false-in-a-letter-to-the-media-ronnie-romero-denied-that-he-was-wanted-by-a-spanish-court.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Lelqtian каза:

@Blueberry В Туитър са изтрили постовете, във фейса не са, даже има съвсем пресен. 

Уж са официални профили, освен да сменили тоя вокалиста със мома Кристияна по спешност? Имал съдебни проблеми, сега научавам. 

https://darik.news/en/true-or-false-in-a-letter-to-the-media-ronnie-romero-denied-that-he-was-wanted-by-a-spanish-court.html

Ако е същата песен, пък 3ти - хич не се връзва... :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтриха туитовете за Кристиан, а минути по-късно - и тези на ИМП от Инстаграм. Кошлуков уж бил на изслушване за корупция, изборът на представител за Евровизия бил една от точките. Това не знам дали е вярно, но със сигурност хайпът е огромен.

  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Ако е същата песен, пък 3ти - хич не се връзва... :D 

Хора явно залагат на 1 към 250 въз основа на тия вече изтрити твийтове, съвсем нормално да скочи от 41 до 3, кое точно не ти се връзва? Чиста спекула. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

И твийтовете вече ги няма в тоя профил ... 

 

Capture1.JPG

Да, обаче сложиха на корицата 1503 🤣
Кристиян е писал: I am just as confused as you are 

WTFFFFFF

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Да, обаче сложиха на корицата 1503 🤣

Разчистили са и страницата във фейса, поста от по рано днес там, в който бутат Пенсионерите как имали 40К гледания и всичко останало го е хванала липсата. 

Да минем на съществената част. 

Кви са реалистичните варианти и правилата.

Ако сменяме изпълнителя изцяло, по какъвто и да е повод, би тряяло да може сменим песента изцяло. 

Ако оставяме пенсионерите с просто нов вокал, това дали е опция? Или ще е преработка до дупка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От БНТ са обявили, че някой е имал достъп до профилите и е създал тези постове. Няма нищо такова. IMP също са били изненадани.

Моят съвет е да се отказват направо. Аз ако съм на мястото им, ще съм много обидена, че само смяната на изпълнителя може да доведе до изкачване от 41 до трето място. 

Поне от всичко това излезе нещо хубаво - явно Кристиян все пак би приел да участва повторно.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

От БНТ са обявили, че някой е имал достъп до профилите и е създал тези постове. Няма нищо такова. IMP също са били изненадани.

Моят съвет е да се отказват направо. Аз ако съм на мястото им, ще съм много обидена, че само смяната на изпълнителя може да доведе до изкачване от 41 до трето място. 

Поне от всичко това излезе нещо хубаво - явно Кристиян все пак би приел да участва повторно.

Имало достъп. Смешници. И е подготвил тоя панаир. Тъпаци са тия от БНТ. Адска тъпотия сътвориха за сетен път. Срам е от последното да скочим на 3. Вече сме 9ти. И плавно ще се върнем, където ни беше мястото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Смешниците от БНТ. Един акаунт не могат да опазят. А тия от супергрупата да се махат докато е време. Видяхме Виктория колко си увеличи канала в Йтуб, няма полза ако само ще се покажат на сцената на Евровизия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 Неееееееееееееееееееееееееееееее

 

офффффффффффффффффффффф  имаме време да сменят песента и пенсионерите.. България е сила в Евровизия.. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Blueberry каза:

От БНТ са обявили, че някой е имал достъп до профилите и е създал тези постове. Няма нищо такова. IMP също са били изненадани.

Моят съвет е да се отказват направо. Аз ако съм на мястото им, ще съм много обидена, че само смяната на изпълнителя може да доведе до изкачване от 41 до трето място. 

Поне от всичко това излезе нещо хубаво - явно Кристиян все пак би приел да участва повторно.

Лошо няма, нека се пробва пак, вече ми е с половин идея по симпатичен след като е Аято-стан. 

Ма докато Кошлуков дирижира БНТ, без щедър спонсор да плати целия масраф, трудна работа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Австрия са решили и дават силна заявка за горната част на лявата колонка. 

За Австрия не знам, ама песента на Австралия има ли мелодия? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

За Австрия не знам, ама песента на Австралия има ли мелодия? :D 

Австралия още не са пуснали песента на дижейчето и няква девойка, очакваме я по някое време другия месец. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...