Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

От 11.02.2022 г. от 19:58, Senhor каза:

4-те нови песни, които най-вероятно ще бъдат избрани утре:

Литва:

Естония:

Латвия:

Украйна:

 

Тях ги избраха точно. На Литва е ужас, другите биват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е Евровизия, ако нямаме драма от страна на Русия или Украйна. Украинската представителка Алина Паш е била в Крим през 2015, но е навлязла на територията през сухоземната граница, което не е нарушение по украинското законодателство.

Дотук добре. Но! Има съмнения, че документите от граничен контрол, които е представила, са фалшиви и тече разследване. Отделно от това певицата е казала в интервю от 2019, че е "летяла" до Крим, което подкрепя съмненията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.02.2022 г. от 19:23, Blueberry каза:

Няма да е Евровизия, ако нямаме драма от страна на Русия или Украйна. Украинската представителка Алина Паш е била в Крим през 2015, но е навлязла на територията през сухоземната граница, което не е нарушение по украинското законодателство.

Дотук добре. Но! Има съмнения, че документите от граничен контрол, които е представила, са фалшиви и тече разследване. Отделно от това певицата е казала в интервю от 2019, че е "летяла" до Крим, което подкрепя съмненията. 

Алина Паш се е отказала от участие (моята теория е, че документите наистина са били фалшиви и не е искала да се злепоставя). Ще видим дали Kalush Orchestra ще пожелаят да представят Украйна на Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Алина Паш се е отказала от участие (моята теория е, че документите наистина са били фалшиви и не е искала да се злепоставя). Ще видим дали Kalush Orchestra ще пожелаят да представят Украйна на Евровизия.

Те желаят, но Украинското БНТ може да не споделя този им мерак, имаше няква врява за нагласни резултати и повече прозрачност? 

Би било редно, поне според мен, останалите директно да откажат участие в тоя цирк, както стана след като разкараха Марув преди няколко години. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Те желаят, но Украинското БНТ може да не споделя този им мерак, имаше няква врява за нагласни резултати и повече прозрачност? 

Би било редно, поне според мен, останалите директно да откажат участие в тоя цирк, както стана след като разкараха Марув преди няколко години. 

Те се разкараха, защото и Казка отказаха. Сега от телевизията са казали, че те ще изберат кой да пратят.

Мисля, че е крайно време Видбир да приключи и да си правят вътрешни селекции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FikLena каза:

имаме ли вече победител ??

Според букитата: 

 

Украйна падна от залозите, след като казаха, че няма да е Алина. Засега Швеция е втора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сега само Испания и Италия стават. Всичко друго е пиш пауза. Явно няма да се излиза от 00.

Полша - сладникав изпълнител, блудкава песен. Норвегия - нърдове... generic песен... Не са особено оригинални, макар това да е търсеният ефект.

Словения мисля, че ще е изненада. Само при тях и евентуално Молдова виждам пробив по балкански и то в долната половина на топ-а, но въпреки това на финала.

Израел ще се хареса по нашите ширини.

А тоя дето представя Сан Марино - флегма и половина. Иначе е известен италиански изпълнител, що-годе... песента не бих я пуснал пак. Малта - избраха кофти песен.

Латвия напомня на Молдова в последните  години. Вярвам, че достойно ще се класира в Топ 5 отзад-напред.

Супер слаба година. Нещо не ми се вярва другите държави да изненадат с кой знае какво.

Ако поправим песента си - в припева - да е ударен, имаме шансове за класиране. Но като знам автора - ще си държи на оригиналната версия. Както я избраха тая песен, така и ще я запратят в Европата. Ще си покажат "интелигентния проект" и дотам. Що за нелепо име. Проект. Звучи като нещо съшито, незавършено. А който се пъне за "интелект" - ау... винаги е обратното.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба година. Даже фаворитите ми не са ми толкова любими, колкото песни от личния ми топ 5 предни години.

Италия - кефи ме, нямам нищо против да спечелят, хубав текст и Махмуд ми е много симпатичен, а има и да си взима реванш, защото при предишното си участие просто се падна в годината с една суперсилна песен, в друга година можеше да спечели спокойно.

Испания - засега си стои самотна в нишата Дива с денс парче, само Албания и Малта горе-долу могат да се впишат. Нямам търпение да ги видя в лявата страна на класацията, че в последни години са супер зле.

Полша - песента не е лоша, но ме дразни оперното пеене в куплетите. Топ 10-15 ще е при всички положения, но не ме кефи за победител.

Израел - мен супер много ме кефи, но гледам, че все е в крайната половина на фен фаворитите и букитата. 

Норвегия - засилиха се много норвежците в последните години, Тикс, колкото и да го оплювах, си беше един от най-запомнящите се през 2021. И това им е силно, ще е топ 10 и ще изяде песента на Латвия, защото са насочени към една аудитория.

Латвия - запомняща се и готина, притеснява ме, че не се харесва много на публиката и може и да не е на финал.

Литва - не е толкова зле, колкото първоначално смятах. Ще е на финал, засега няма подобна песен, която да удря по носталгичната струна за по-възрастното поколение.

Не знам колко от тия песни ще ги слушам след конкурса... засега май само Бривиди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Дочух че Кипър ще имат Елени vol.4. Испания да се пазят!

Сефте. Само 2020 щяха да са с мъж.

Предните им 2 "Еленита" не сполучиха, не знам тази какво трябва да направи, че да е успешна.

Швеция и Кипър супер много се профилираха в песните си и по ирония на съдбата, през 2020 и двете държави щяха да счупят калъпа, но тъй като нямаше конкурс, не се случи. 

Сега слушам песните от Мелодифестивален от вчера и положението е трагично. Вярно, че има още един полуфинал с песни, които не сме чували, но досега ми харесаха много малко и дори 2 от тях не продължиха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

 

Израел - мен супер много ме кефи, но гледам, че все е в крайната половина на фен фаворитите и букитата. 

 

Израел: Michael Ben David  обмисля оттегляне от Евровизия

https://wiwibloggs.com/2022/02/20/israel-michael-ben-david-considers-withdrawing-from-eurovision/270112/

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Никой не ще да печели 2023. Това е положението. С мъчения и bdsm ще се избира най-доброто от най-слабите.

Ако Италия спечели (имат големи шансове, макар и повечето страни да не са си пуснали песните), според мен ще се откажат от хостване :D Ако допреди няколко години всички умираха от кеф да хостват, то сега с всичките мерки и глупости със сигурност не е никак лесно. 

преди 54 минути, FikLena каза:

Израел: Michael Ben David  обмисля оттегляне от Евровизия

https://wiwibloggs.com/2022/02/20/israel-michael-ben-david-considers-withdrawing-from-eurovision/270112/

Дано не се откаже :( 

 

Да кажа, че след като изгледах лайв изпълнението на Полша и видях колко е кют изпълнителя, реших да му простя това, че пее като ощипан по д-то 💋 Вече ми е в топ 3.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.02.2022 г. от 20:05, FikLena каза:

Скука...

Сам Смитн за бедни?

 

Връщам си думите назад!!!!!!!!!!!

 

1.Слушане: Сам Смитх за бедни ?

2.Слушане: егати скучната песен

3.Слушане:

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината е слаба, според мен ще си излезе едно силно парче от internal acts и ще си спечели без конкуренция.

Иначе тези шоута в Хърватия и Словения бяха в пъти по-силни от песните им за избор!

Особено на Zitti e Buoni не мога да спра да го гледам!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двете ми недооценени кралици!

Сцената на Дора тази година кърти, страшен професионализъм! Не мога да кажа същото и за песните им...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Все пак ще участват, но с друга песен.

 

И почнаха да падат при букитата.

България е изместена от последното място от Македония, даже Грузия гледам е паднала под нас. Ама с право за македонците - каква е тая противна лесба дето са избрали? Като знам и как си правят стейджовете, нищо чудно да ни изместят от rock bottom-a и на реалния конкурс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

И почнаха да падат при букитата.

България е изместена от последното място от Македония, даже Грузия гледам е паднала под нас. Ама с право за македонците - каква е тая противна лесба дето са избрали? Като знам и как си правят стейджовете, нищо чудно да ни изместят от rock bottom-a и на реалния конкурс.

Ужасна година за балканските страни, Сърбия също нямат УАУ песни...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Ужасна година за балканските страни, Сърбия също нямат УАУ песни...

Цяла Източна Европа е посмешище, само Полша отсрамва. Балтийските не са зле, а двете от Big 5 са топа, което е чудо :D Явно ще е парадоксална година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...