Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Много ме кефи песента на Испания! Силно се надявам това да е краят на испанското проклятие. 

Певицата е много готина и издържа на пеене и танци. Много ми прилича на Камила Кабейо, даже и звучи като нея на места, но е по-яка :D 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Италия си избраха Махмуд за втори път:

Далеч не е Солди, но много се харесва. На този етап мен не ме е грабнала.

Започна шведската селекция - голяма скука като цяло, но Робин Бьергцон (Швеция 2017) е на финал с песен, написана от Виктор Кроне (Естония 2019). Другата седмица пък ще се състезава Джон Лундвик (Швеция 2019). 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Италия си избраха Махмуд за втори път:

Далеч не е Солди, но много се харесва. На този етап мен не ме е грабнала.

Започна шведската селекция - голяма скука като цяло, но Робин Бьергцон (Швеция 2017) е на финал с песен, написана от Виктор Кроне (Естония 2019). Другата седмица пък ще се състезава Джон Лундвик (Швеция 2019). 

Заспах на тая песен, но и без друго страната-домакин винаги пуска пиш-пауза, за да не спечели повторно :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.01.2022 г. от 21:27, FikLena каза:

Молдова

 

Традиционно. Може и да се върже добре и да стигне финал, зависи от конкуренцията.

От 26.01.2022 г. от 13:50, FikLena каза:

ами инглийш?

Аз помислих, че е македонски, честно :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  

преди 1 час , meleto каза:

Заспах на тая песен, но и без друго страната-домакин винаги пуска пиш-пауза, за да не спечели повторно :D 

 

Така е. От триумфа на Ирландия 1992-1994, не е печелила една и съща държава в 2 поредни години. В последната ера май само Швеция е правила топ 5 като домакин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

  

 

Така е. От триумфа на Ирландия 1992-1994, не е печелила една и съща държава в 2 поредни години. В последната ера май само Швеция е правила топ 5 като домакин.

И Турция 4 място:3fdb8960598fa63e:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Италия отново предлагат страшно качество. Брутално модерна, различна и силна песен!

 

Пропуснал си най-вече заспала. Заминаха продажбите на сънотворни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Mästerverk ❤️

Догодина да се явява пак и да печели. Само една хитачка му трябва, всичко друго си го има.

Не виждам смисъл утвърдени изпълнители да участват

 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Brian каза:

Не виждам смисъл утвърдени изпълнители да участват

 

Той си е утвърден само в Швеция, в Европа има само Popular заради Евровизия 2011. Това е хит в Русия и републиките, както и в България (по линията, че импортираме хитове в Русия), но не е международен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Той си е утвърден само в Швеция, в Европа има само Popular заради Евровизия 2011. Това е хит в Русия и републиките, както и в България (по линията, че импортираме хитове в Русия), но не е международен.

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FikLena каза:

добре де  :@ до кога ще сме на последното място ?

image.png.c9700b0a17781b4b63905066b58e73c2.png

Македонската песен е потресаваща. Ужасно аматьорска ми се стори от това, което чух. Поне тях да минем :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Македонската песен е потресаваща. Ужасно аматьорска ми се стори от това, което чух. Поне тях да минем :D 

Защото това уж бяха само 6 демо версии и сега ще доработват победителя до март.  Тъпа е, но по-лоша и скучна от вашата едва ли ще чуем.😭

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Защото това уж бяха само 6 демо версии и сега ще доработват победителя до март.  Тъпа е, но по-лоша и скучна от вашата едва ли ще чуем.😭

Не че ще защитавам точно пък тоя шит на нашенския международен пенсионерски клуб, щото е тъпа, лоша и скучна, ма хората гледам се стараят - Молдова, Израел, вие, Италия, така че надпреварата за последното място в момента е доста оспорвана :) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Защото това уж бяха само 6 демо версии и сега ще доработват победителя до март.  Тъпа е, но по-лоша и скучна от вашата едва ли ще чуем.😭

Ами, ако е нещо сходно на тази демо версия, македонската е по-зле от българската. БТВ, коментарите за БГ не са лоши, просто е безлична песен, но я определят като различна от това, което БГ е представяла.  Имам чувството, че тазгодишната македонска е подобна на Proud на Тамара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Не че ще защитавам точно пък тоя шит на нашенския международен пенсионерски клуб, щото е тъпа, лоша и скучна, ма хората гледам се стараят - Молдова, Израел, вие, Италия, така че надпреварата за последното място в момента е доста оспорвана :) 

Само дето Италия няма как да са под 25-то място, а ние се борим за 40-така :D 

Аз не съм слушала нищо освен Италия, България и Испания и мисля направо като излязат всички.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.02.2022 г. от 1:37, Lelqtian каза:

Не че ще защитавам точно пък тоя шит на нашенския международен пенсионерски клуб, щото е тъпа, лоша и скучна, ма хората гледам се стараят - Молдова, Израел, вие, Италия, така че надпреварата за последното място в момента е доста оспорвана :) 

Италия последно място? :1000(29): Италия се бори за победа и предвид по-слабото издание, което се очертава, няма да се учудя, ако спечелят отново. Песента вече е номер 1 в две държави, освен в Италия, в Спотифай беше в топ 5 в света и влезе в чартовете на едно 10-15 други държави. Аз лично не съм голям фен, но определено се харесва страшно много. Да не говорим, че досега никога не се е случвало песен от Евровизия да направи такъв фурор три месеца преди самия конкурс - може би Euphoria и Satellite се доближават, а знаем какво се случи и с двете. ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи тая от Литва, а ми е една от любимите държави като представяния напоследък.

Италия винаги е супер прехвалена преди финала, всички помним 2017 година как фаворитът с горилата дори остана извън топ 5. Да, по принцип са силни и конкретно тази година песента им е доста добра (и май ми е любимата на този етап), но винаги имам едно наум, че може да не се представи толкова добре.

Фестивали като Сан Ремо и Мелодифестивален са достатъчно мащабни сами по себе си и е нормално да се избира силна песен (има и изключения - Швеция миналата година :D ), така че си обяснявам свръххайпа, който двете държави получават. Но реалността е малко по-различна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...