Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Все пак Васил участва в писането й, как да не е.

БГ да прати рок, след победата на Италия не го одобрявам и не мисля, че ще има успех, но нека първо чуем песента, която btw някъде четох че ще излезе още декември. 

Все едно не е кажи речи всяка година - ся спечелиха Италия с рок, и въпреки че всяка година си влизат няква цифра рок парчета, ще слушаме как копирали последния победител. Рок е твърде широко понятие за да  кажем че Монескин и Пенсионер Мюзик Проджект са един и същи рок ;) 

преди 1 час, lucellent каза:

По-добре ще да е да участваме през година-две, и да използваме спестените средства за наистина добри артисти и проекти. А не да се бутаме колкото да ни има. Два пъти (три ако броим детсквата евровизия) вече ни се изплъзва първото място през последните 10 години. 

 

Тазгодишната ни песен за Детската евровизия е тотал щета. Клише и скука отвсякъде, няма накъде повече.

Спестени средства няма - БНТ не плаща нищо за да участието на тия (или Вики Пижамата). Който участва, си поема масрафа изцяло. Като прескочим, няма спестени средства, защото БНТ няма бюджет. 

Настоящия вариант е малко по-добре, когато БНТто избираше, резултатите бяха катострофални. Миро? Човека вълк? Редовно търкахме предпоследното място из полуфиналите. 

преди 3 часа , DarkChild каза:

Има една-единствена масово одобрявана песен, която сме пращали - Вода. Всичко останало е или масово плюто, или добре прието от малката част от публиката, която се интересува от този конкурс. 

Иначе в БГ има страшно много рок фенове. Аз не харесвам тази музика, но няма да се изненадам да има одобрението на публиката.

Вода може да е масово одобрявана, но да не забравяме и как беше единствената ни класирана песен на финал? Лично за себе си мога да кажа, че ако ми се дослуша вой, съм по-склонен да си пусна оня пародия Вълка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2007,2016,2017,2018,2020 - бяха масово одобрявани. Имаше мрънкачи, но генерално беше така. Даже и 2011, 2012 бяха не много популярни, но все пак имаше симпатия към На инат и Софка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2017, особено след хайпа от Поли, бяхме готови за победа. Игнорирайте обичайните хейтъри. 

Най-масово одобрявани са били Мариана Попова и Миро... и двамата не стигнаха никак далеч. 

Иначе освен много рок тази година, очаквам и повече песни на език, различен от английски - имахме 4 песни в топ 5 на чужд език. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

2017, особено след хайпа от Поли, бяхме готови за победа. Игнорирайте обичайните хейтъри. 

Най-масово одобрявани са били Мариана Попова и Миро... и двамата не стигнаха никак далеч. 

Иначе освен много рок тази година, очаквам и повече песни на език, различен от английски - имахме 4 песни в топ 5 на чужд език. 

Моля? Марияна Попова беше прохождащо име. Просто никой не искаше да участва след Каффе от 2006 и намаза. Тя не беше масово позната на публиката, че да е била одобрявана МАСОВО.

Миро беше масово одобряван като име, но песните му бяха пълен боклук и МАСОВО не се харесваха. А когато даде първо интервю на английски му се смяха яко. После почна да се появява с преводач. Не случайно завърши в Топ 3 на най-слабите ни представяния за всички времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Моля? Марияна Попова беше прохождащо име. Просто никой не искаше да участва след Каффе от 2006 и намаза. Тя не беше масово позната на публиката, че да е била одобрявана МАСОВО.

Миро беше масово одобряван като име, но песните му бяха пълен боклук и МАСОВО не се харесваха. А когато даде първо интервю на английски му се смяха яко. После почна да се появява с преводач. Не случайно завърши в Топ 3 на най-слабите ни представяния за всички времена.

Аз не съм казвала, че са я одобрявали като певица, а като песен. В сравнение с всичко останало, имаше популярност. С такова впечатление съм останала, бях дете и не гарантирам, че спомените са ми верни :D 

За Миро ентусиазмът беше голям, докато се стигна до песните, за това се съгласявам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.11.2021 г. от 17:01, meleto каза:

2007,2016,2017,2018,2020 - бяха масово одобрявани. Имаше мрънкачи, но генерално беше така. Даже и 2011, 2012 бяха не много популярни, но все пак имаше симпатия към На инат и Софка.

 

Масово беше само 2007. Останалите - не, защото широката публика вече не се интересуваше от Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Масово беше само 2007. Останалите - не, защото широката публика вече не се интересуваше от Евровизия.

И това не е вярно. С всяка следваща година Евровизия се превръща във все по-разпознаваема програма и рейтингите растат. Да не говорим, че в последните години - от 2015та (детската евровизия) е най-гледаното нещо на БНТ и финалите понякога бият БТВ и НОВА.

https://bnt.bg/bg/a/finalt-na-evroviziya-s-nay-visok-reyting-v-televizionniya-efir - 2017

Дори с умрялата песен на Виктория, пак БНТ е с приличен рейтинг от 300к, което не са и сънували по принцип (Стани богат беше със 100к, а се водеше топ продукция) - 2021. Даже се похвалиха, че са били първи, което не ми се струва с 25% дял да е така.

https://bntnews.bg/news/bnt-e-nai-gledanata-televiziya-vav-vecherta-na-evroviziya-2021-1156854news.html

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.11.2021 г. от 12:46, fearless` каза:

Всеки който си плати може да отиде на Евровизия. Аз не мога да възпроизведа дори един тон правилно, но ако имах Х сума, с която да си платя таксата мога да представям България догодина.  

Аз предлагам да открием една банкова сметка и всички форумци да съберем въпросната такса за участие в конкурса през 2023та година. Ще изпратим обичната ни Тоца от Бургаско да разкърти и отвее конкуренцията и най-накрая да ни доведе конкурса на родна земя :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Аз предлагам да открием една банкова сметка и всички форумци да съберем въпросната такса за участие в конкурса през 2023та година. Ще изпратим обичната ни Тоца от Бургаско да разкърти и отвее конкуренцията и най-накрая да ни доведе конкурса на родна земя :rolleyes:

Е, тя. най-много да ги даде на Коцкаря.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , meleto каза:

И това не е вярно. С всяка следваща година Евровизия се превръща във все по-разпознаваема програма и рейтингите растат. Да не говорим, че в последните години - от 2015та (детската евровизия) е най-гледаното нещо на БНТ и финалите понякога бият БТВ и НОВА.

https://bnt.bg/bg/a/finalt-na-evroviziya-s-nay-visok-reyting-v-televizionniya-efir - 2017

Дори с умрялата песен на Виктория, пак БНТ е с приличен рейтинг от 300к, което не са и сънували по принцип (Стани богат беше със 100к, а се водеше топ продукция) - 2021. Даже се похвалиха, че са били първи, което не ми се струва с 25% дял да е така.

https://bntnews.bg/news/bnt-e-nai-gledanata-televiziya-vav-vecherta-na-evroviziya-2021-1156854news.html

 

То самото предаване може да е гледано, но интересът спрямо избора не е измерим с това, което беше и всенародните скандали, които се вдигаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

То самото предаване може да е гледано, но интересът спрямо избора не е измерим с това, което беше и всенародните скандали, които се вдигаха.

То няма какъв интерес да има по избирането, когато БНТ работи с външно финансиране и то определя представителя и песента. Пред свършен факт. 2016-2020 бяха добри попадения и затова си беше мъртвило. Нямаше скандали. Но пък залозите бяха зашеметяващо добри, въобще харесваха ни. Когато имаше национални финали - тогава възникваха небивалици.

Освен това всенародните скандали винаги са били в ущърб на представителя, защото удря негативно по залозите и прочее.

Скандал не е равносилно на успех. Скандалът не винаги дава "интерес" и паритет на представителя, даже го срива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете как в повечето случаи Грузия е най-зле на Евровизия, на мен лично ми е нарицателно за forgettable и последно място. Еми сега няма да са те. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да излиза песента. Знам, че е неизбежно да е някаква пълна трагедия, но поне сега има една незначителна надежда, че може и да става за нещо. А като излезе повече няма накъде душата ми да бяга и къде да скрия своите сълзи.

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма градация. Много е равна. Иначе става. Наистина има нужда да се пипне по аранжимента. Очаквах да е по-зле. Напомня ми на Хелоуин - групата. 

Даже ще си я слушкам. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...