Jump to content


Синан & Иви - Невъзможна любов


Препоръчани коментари

Момичето е много талантливо, има клипчета на различни участия на Софка и Преслава, където я извикват на сцената - голям глас е.

Обаче много лош старт, слаба песен, да не говорим колко зле са я направили визуално...

Аз ако бях на Ивелина директно щях да ида в Звезде Гранда, от раз става звезда тя с това гласище. У нас няма композитори, които да й напишат сложни песни за нейната техника на пеене.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, pacho каза:

Момичето е много талантливо, има клипчета на различни участия на Софка и Преслава, където я извикват на сцената - голям глас е.

Обаче много лош старт, слаба песен, да не говорим колко зле са я направили визуално...

Аз ако бях на Ивелина директно щях да ида в Звезде Гранда, от раз става звезда тя с това гласище. У нас няма композитори, които да й напишат сложни песни за нейната техника на пеене.

 

Губи си времето с мангали тя. На сватби пее от години и е супер, но с тия няма да прокопса. Първата й песен беше дует с Борил Руменов. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазного цигле не спира да бълва хубави песни с мазното си гласче... Тая има гласа на Пепа прашката.
 

От 1.10.2021 г. от 13:09, DevilWish каза:

Душата ми кърви, пято, пято, пято.... с нищо не ме грабва. Този Синан не знам защо още се пробва?

Е има излишни кинти циглето :D Вместо да ги вложи в нещо стойностно ги прахосва в песни с гадния си мазен гласец.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...