Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Направо не мога да повярвам... смощи до 3 часа го мислех, все 1 ми е някой познат... може би ако не беше толкова млад.. а то живота пред него беше.. страшно харизматичен, красив.. добродушен. Гледах все се снимал с разни хора, явно на никой не е отказвал. Голяма трагедия, дано почива в мир и да е намерил покой. 

  • Sad 10
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още истини излизат за тормоза над Денис:

Ето какво разкри Боби от "Star Reporters", за Денис Теофиков: Искам да ви разкажа една история... Имаше събитие в клуб Мегами в София. Бяха някакви лайфстайл награди. Сред гостите имаше доста артисти и музиканти и един от тях беше Денис. Видяхме се преди наградите. Познавахме се от преди покрай други събития и сме си говорили. Та, Денис ме видя и дойде да ме поздрави, разменихме думи и му казах: "Човече, никога не сме правили интервю с теб, дай да направим сега." Той се усмихна притеснително и ми каза, че по принцип не обича да се показва много, но пък защо не. Пуснахме камерата и микрофона и направихме едно интервю, в което Денис беше изключително скромен и си личеше, че се притеснява да говори за себе си. След това всеки от нас влезе на събитието.
След няколко дни пуснах интервюто в ютуб. Абсолютно неподправено и без никакъв монтаж. За около 1 час влезе в трендинг и хората започнаха да го коментират. Тогава ми звънна телефона. Беше непознат номер. Вдигнах.
- Ало, братле, Денис се обажда. Как си? Пуснал си интервюто с мен.
- Да, харесва ли ти? Видя ли, че влезе в трендинг. Хората яко се изкефиха.
Денис замълча...
- Да, но трябва да го свалим... Ако имаш възможност - неловка пауза.
- Но защо Денис? Интервюто е мега яко. Хората те харесват искрено. Защо трябва да го махам?
Денис мълчеше. Личеше си, че нещо не е окей.
- Просто - продължи той - продуцентите ме натискат да го махам. Държал съм се неадекватно. Не им харесва и ми казаха да говоря с теб да го махна. Моля те, братле, много ми е важно да го свалим.
- Ама как така неадекватно?! Хората адски много ти се кефят, брат. Нищо лошо не си казал. Нищо лошо не си показал. Просто беше себе си.
- Да, бе, брат, съгласен съм с теб - продължи Денис - но много те моля. Обещавам ти да направим много интервюта, ще ти дължа услуга. Можеш по всяко време да ми звъннеш за каквото и да е, но просто ситуацията е такава, че това интервю ми създава изключителни проблеми.
- Добре, Денис. Не разбирам защо едно нормално интервю може да ти създава проблеми, но ти влизам в положение. Трия интервюто и приключваме казуса.
- Много ти благодаря брат! Наистина съм ти задължен!
И затворихме. Изтрих интервюто. Не можех да повярвам защо за едно обикновено интервю го карат да го свалим и кои са тези продуценти, които са го натискали. Дори не попитах... Но ви казвам - такава е истината.
От тогава си пишехме от време на време, правихме планове дори този сезон да го поканя в лайфовете, които правя, и да си бърборим на воля. Но няма да се случи...
Все пак реших да излъча сваленото интервю. Защото не виждам в него нищо нередно. Защото не мога да разбера защо някой, който се нарича "продуцент", който и да е той, ще стресира така артиста си за това, че е себе си. Нека хората да преценят дали се е държал "неадекватно". Направил съм хиляди интервюта и мога да усетя кога човек се държи неадекватно. Денис просто беше притеснителен и скромен!
И все пак - вие искате ли да видите падналото интервю с Денис? Ако мислите като мен - гледайте довечера в 21:00 часа предаването ни на живо в лайфа - ще може да го видите, както и да се обадите и да кажете вашето мнение по въпроса!
И моето лично мнение - майната им на измислените "продуценти" в България!
  • Like 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, zai4eto82 каза:

Майка му е припаднала, Десита също е била там и тоя Лудата глава и той какво прави изобщо там:

https://show.blitz.bg/folk/pogrebvat-denis-teofikov-s-muzika-maika-mu-pripadna

Къде е ПАШЕВ ?

https://blitz.bg/layfstayl/koshmar-na-pogrebenieto-na-denis-teofikov-mayka-mu-pripadna-snimki_news848686.html

image.png.c51953fc82a42f07bffc199e0b06ac6a.png

image.png.dd25293c2bd9e03f782f6964072e6459.png

image.png.b5bb36cac820fe45d7dccdfbf3bede6d.png

image.png.a0b456a36075287273e22c5c308edc4a.png

image.png.aad50acd0753e4f819c79dd21a9fb432.png

image.png.a0d7fc2f843fe44e12512665e344be82.png

image.png.56b897e03be64df677263adb8ab8339d.png

 

image.png.426f4f63b2fded986244d9747de188d9.png

image.png.9c3e441c97e20f3290dde72b12219e75.png

image.png.7419329f5403c40c3c8cfcabcc09f264.png

  • Sad 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Голяма трагедия. Десита направо е размазана...

Къде е Десита на снимките? Първата? Не е ли Хоанг това? Явно не я познавам без грим.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

до мъжа с шапката

1635500226_denis_10.jpg

 

преди 8 минути, Willy каза:

Къде е Десита на снимките? Първата? Не е ли Хоанг това? Явно не я познавам без грим.

Тази, която е седнала до майката на Денис на пейката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Илиян,Бони,Емрах и Робов бяха размазани. 

Цеци е направил цирк на погребението взел е микрофона паднал на крака и направил реч.

и Деса е била там ! браво !

Башур,Лияна,Роксана,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не видях и Анелия. Тя му дължи единственият си хит за последните 3 години. Едно е да не качиш пост, съвсем друго е да не уважиш семейството и паметта на човек с който си работил по песен. Нямаше да го коментирам това нещо, защото знам че повечето от тях са доста заети и си имат ангажименти, но нали снощи е била на купон с Деса и тя все пак е успяла да отиде и на погребението. Значи който иска - може.

  • Like 4
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че се вълнувате от това кой е бил там и кой не е.

Аз като видях снимките с ковчега не се сдържах….. 

Знайте, че единствените на които им е тъжно истински там, са родителите му и роднините. На другите рано или късно ще им мине. :) 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Just_Me каза:

Брей, Ивайло Колев и той май защитава Пашев. Качил си снимка с него и Денис и написал "Only a few people care. The rest are just clowns, but the circus will be over soon!" и тагнал Даймънд. Да видим какво ще става soon 🤔

Ивайло е клоун. Нищо друго не се очакваше.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е важно за фотографите да овековачат този момент и като хлебарки да плъзнат снимките от погребението по всички сайтове. 💀 Всяка една ситуация, дори с елементарен характер, показва какви хищници ни заобикалят.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Сашка Васева не е оперирана. Това са отново инсинуации на българските псевдожурналисти...

От друга страна, при условие как лично мъжа и каза в национлен ефир че пари не са необходими, дарителска сметка не са отваряли и достъп до нея нямат, ЗАЩО е обнародвана такава в края на статията? И дали блиц не са част от опитващите се да въртят долнопробна измама с името и здравословното положение на Сашка? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Хубави неща каза Есил за Денис и по принцип, дано я чуе който трябва. И като цяло да започнат да си казват нещата без страх. 

И какво толкова е казала за Денис? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...