Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 46 минути, asylum каза:

Маргото беше топ фурия, жалко, че се отказа! Тя после собствена телевизия си направи! Въртеше Цецка и там!

 

А знаеш ли, че Марго беше в първия сезон на Сървайвър и беше изгонена позорно първа от племето си. Беше ТОП некадърница! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, THE IIconic каза:

А знаеш ли, че Марго беше в първия сезон на Сървайвър и беше изгонена позорно първа от племето си. Беше ТОП некадърница! 

Шоуто е некадърно. Не Маргото. Тя навсякъде участваше тогава. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! Тя е новият Властелин и рекламно лице на тоалетна хартия Paloma! 
Новата лидерка! ❤️ 😘 
Здравей, тоалетна! ❤️ 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Първо изпраска Коко, сега и взе професията на Емилия;
Untisccstled.png

Откога и Преслава се опитва да бъде Счетоводителка? СМИСЪЛ, тя не става за това! Обаче сега отива в трета глуха и няма да рекламира Палома, защото Палома е една!

  • Описание:

    PALOMA Sensitive Care е нова категория 4-пластова тоалетна хартия - изключително мека благодарение на специално селектираните за производството й целулозни влакна. Създадена е по специална технология за релефно щамповане, гарантиращо максималната й здравина. PALOMA Sensitive Care е обогатена с естествени екстракти и есенции от билки, което я прави свежа и подходяща и за чувствителна и раздразнена кожа. Дерматологично тествана, от 100% целулоза, с PEFC сертификат - гаранция за отговорен произход на материалите.

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

А знаеш ли, че Марго беше в първия сезон на Сървайвър и беше изгонена позорно първа от племето си. Беше ТОП некадърница! 

Оригиналната Мани!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Откога и Преслава се опитва да бъде Счетоводителка? СМИСЪЛ, тя не става за това! Обаче сега отива в трета глуха и няма да рекламира Палома, защото Палома е една!

  • Описание:

    PALOMA Sensitive Care е нова категория 4-пластова тоалетна хартия - изключително мека благодарение на специално селектираните за производството й целулозни влакна. Създадена е по специална технология за релефно щамповане, гарантиращо максималната й здравина. PALOMA Sensitive Care е обогатена с естествени екстракти и есенции от билки, което я прави свежа и подходяща и за чувствителна и раздразнена кожа. Дерматологично тествана, от 100% целулоза, с PEFC сертификат - гаранция за отговорен произход на материалите.

Докато не прекръсти Паола на Палома. Тогава ще видиш кой кой е.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

Докато не прекръсти Паола на Палома. Тогава ще видиш кой кой е.

Ми като се мотае, още кога прекръстихме маймунчето. А уж ни четеше! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Докато не прекръсти Паола на Палома. Тогава ще видиш кой кой е.

Преслава е зодия Рак, прекалено музикална, не може да анализира! :D 
Оказва се, че Паломчето е зодия Дева, девиз "Аз анализирам"! Тя е АНАЛизирала, че ТЯ ще бъде новото рекламно лице на Палома и ТОЧКА по въпроса! Познавам добре Девите, те са пресметливи и винаги анализират! :D Все пак имам до себе си едно такова същество и знам за какво става въпрос! Та, Палома вече го е пресметнала отдавна - да я избута, за да бъде новото рекламно лице! Преслава да я ориентира за нещо друго, тук вече не става! Анелия скоро ще рекламира ужасните бисквити "Анелия", че от Устата рекламно лице не става, аз обаче само от ТРАЯНА имам очаквания! Да я правят рекламно лице, на единствените хубави бисквити! :D Любимите ми!  :D И да се завръща на сцена разбира се!

Бисквити Траяна - само за VIP-ове! Най-добрият приятел на кафето! Но след такова добро угощение трябва и тоалетна хартия! За това кажи Здравей и Палома идва ни на помощ! ❤️ 
 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DevilWish каза:

Преслава е зодия Рак, прекалено музикална, не може да анализира! :D 
Оказва се, че Паломчето е зодия Дева, девиз "Аз анализирам"! Тя е АНАЛизирала, че ТЯ ще бъде новото рекламно лице на Палома и ТОЧКА по въпроса! Познавам добре Девите, те са пресметливи и винаги анализират! :D Все пак имам до себе си едно такова същество и знам за какво става въпрос! Та, Палома вече го е пресметнала отдавна - да я избута, за да бъде новото рекламно лице! Преслава да я ориентира за нещо друго, тук вече не става! Анелия скоро ще рекламира ужасните бисквити "Анелия", че от Устата рекламно лице не става, аз обаче само от ТРАЯНА имам очаквания! Да я правят рекламно лице, на единствените хубави бисквити! :D Любимите ми!  :D И да се завръща на сцена разбира се!

Бисквити Траяна - само за VIP-ове! Най-добрият приятел на кафето! Но след такова добро угощение трябва и тоалетна хартия! За това кажи Здравей и Палома идва ни на помощ! ❤️ 
 

Галена се превърна в "суха паста" - Lifestyle.bg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Щастлив уикенд и ходете да се лекувате с любов препоръчва Д-р. Магда Стоянова! ❤️ 😘 

maxresdefault.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам да копирам Камелия, а да покажа на зрителите себе си такава, каквато съм, каза поп фолк дивата, която е треньор в "Гласът на България"
2112601910.jpg

https://ladyzone.bg/laifstail/lica/galena-mazhko-momiche-sam-i-sam-zdravo-stapila-na-zemjata.html?utm_source=bTVNovinite&utm_medium=RSS&utm_campaign=traffic_from_article&_ga=2.165582143.1872203105.1634931091-265368283.1629407089

Похвалите те притесняват?
Много. Винаги. Когато някой започне да говори хубави неща за мен, ми става неловко, започвам да гледам на другата страна и искам по-бързо да сменим темата. Здраво стъпила съм на земята. Достатъчно е да ми кажат – хареса ми. Не изпитвам нужда от хвалби и ласкателства. Излишни приказки.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Изпълнителите отново започват да идват при нас. След като вчера се откри новият ни клуб Planeta Payner Onyx , на 29 октомври там ще пее Малката. 

И Преслава, и Софка ще пеят при вас. Труден избор, а? И 2те дружки на Косьо 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ден с новата ЛИДерка!

П.П. И честит творчески юбилей на старата! 18 години Гергана - 15 във фирма "Пайнер", след това във фирма "Лидл"! ❤️ 

lidi liderka.jpg

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...