Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Kriminal каза:

Абсолютен хитов хит на годината

 

Има готини мъжленца в клипа, но нищо повече. В Анджелина, докато беше руса, имаше повече потенциал.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 часа , asylum каза:

Коце е урод! Таня ни Боева е сладур! Потвърдено!

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Chalga-izpulniteli-skochiha-sreshtu-Luna-Vsyaka-zhaba-tryabva-da-si-znae-gyola-1134477

Жестоко обиден на Луна е Константин. Хитовият изпълнител е получил покана да бъде вице на кандидат президента. Офертата разгневява Коцето. Според певеца няма как някой да стои над него.

"Луна ми се обади с офертата да съм й вице. Първо много се смях. Но Луна каза, че говори напълно сериозно. Казах й, че отказвам. Кръвно й се обидих след предложението. Няма как Коцето да е втора цигулка. Винаги съм бил победител. В колкото и формата да съм участвал, все съм печелил. Бил съм на най-високото стъпало. Не може да съм на второ място. Не може Луна да е над мен. Ако ми бе предложила да съм аз президент, а тя вице, не се знае какво бих отговорил", обясни пред "България Днес" изпълнителят. Коцето не пожела да коментира дали би подкрепил Луна на предстоящия вот след малко повече от месец. Преди дни стана ясно, че и друг музикант отказва на блондинката. Иво Димчев също получава покана за дясна ръка на Луна, ала не откликва на поканата.

От своя страна колежката на Луна Таня Боева е на мнение, че Луна не трябва да бъде отписвана. Певицата вярва, че България, по подобие на САЩ, се е превърнала в страната на неограничените възможности.

"Нищо не се знае. Желая успех на Луна. Щом има право да се кандидатира, защо да не го направи. Още не съм мислила дали ще я подкрепя за изборите. Не съм навътре в политиката", каза Таня Боева.

Нека си фантазира човека, ясно е кой е номер едно 16! Все едно сериозен кандидат като г-жа Президента на републиката ще покане за вице някъв изпаднал пияница и наркоман като Коцьо за вице ... 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Има готини мъжленца в клипа, но нищо повече. В Анджелина, докато беше руса, имаше повече потенциал.

Потенциал имаше, ама руса да е била нещо не помня? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Потенциал имаше, ама руса да е била нещо не помня? 

 

След този проект от късната 2016-та очаквах, че ще стане поне на нивото на Андреа. 🤡🤕

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Правим ли 5 милиона гледания на 24-тата година от кариерата си?


Страхотна, заслужаваше много повече сатурация из чалга средите, но пак Ками смаза колежките си от първата генерация на чалгата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

След този проект от късната 2016-та очаквах, че ще стане поне на нивото на Андреа. 🤡🤕

Ако е същата особа от село Козарци, за която си мисля, следно едно друго нейно клипче ;) очаквах друг вид реализация. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Ако е същата особа от село Козарци, за която си мисля, следно едно друго нейно клипче ;) очаквах друг вид реализация. 

Да, но актьорската ѝ игра и пъшканията най-вече бяха доста зле скалъпени и безинтересни. Никой няма да иска да те наеме в тази индустрия, ако си дърво.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен, а музиката е брутална!

И колко исках те, и колко вникнах в теб.
Насън проклинах те, навярно имах те. Открадна мислите, убиваш всичко в мен. Убиваш всичко в мен
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Ох, Валя хубаво рекламира някаква еко СПА вила "Орловец", ама..каква е тази розова носия?! 😳😂🤣

 

Screenshot_20211014-201303_Gallery.jpg

Каквато и косата. Кич и липса на вкус.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Т.У. не харесва коментара за косата 🤣🤣🤣

Може ли да сравняваш блажната боя на Валя с професионално направената прическа на Т.У.?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , SG каза:

Някое от high profile имената няма ли да пусне вече нещо ново или вече съвсем ще забиват жанра?

г-жа Президента пусна предизборен клип, Ванчето пусна гърмеж, Ани Принцесс все още е номер едно, какви по-хай-профайл имена искаш? 

 

  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Lelqtian каза:

г-жа Президента пусна предизборен клип, Ванчето пусна гърмеж, Ани Принцесс все още е номер едно, какви по-хай-профайл имена искаш? 

 

Искаме още, още...:girl_cry2:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже си работят нормално клубовете в късните часове до сутринта. Евала на протеста им. Кефят ме. 

Ето днес в Порте,Варна е Ариа от 23;00 часа до сутринта. 

Само в Бургас не работи. 

Всички клубове работят, само в Бургас не работи Planeta Payner и Doc5. Голямо спазване, голямо нещо. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Даже си работят нормално клубовете в късните часове до сутринта. Евала на протеста им. Кефят ме. 

Ето днес в Порте,Варна е Ариа от 23;00 часа до сутринта. 

Само в Бургас не работи. 

Всички клубове работят, само в Бургас не работи Planeta Payner и Doc5. Голямо спазване, голямо нещо. 

Не всички Туце. В Стара Загора отнесоха по няколко хиляди глоби. Ето така, като им натряскат глоба и ще се оправят нещата. А ако не я платят, не може да им се поднови лиценза. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Не всички Туце. В Стара Загора отнесоха по няколко хиляди глоби. Ето така, като им натряскат глоба и ще се оправят нещата. А ако не я платят, не може да им се поднови лиценза. 

Виждам какво работи. Всички известни клубове имат участия изпълнителите в момента.

Пък да не говорим,че Живко Микс, Роксана и Фики и ще пеят във Виена, Австрия и Дания:

 https://payner.bg/Events

 

Не всички, но някои изпълнители продължават да хдият на участия- Ариа, Меди и т.н. Коце не е от тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...