Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

Уф, сега даваха по Нова репортаж с мъжа на Сашка Васева, много е сериозно положението ѝ, много голям бил този тумор в главата и всеки момент за нея бил опасен. Включиха го главно, за да каже, че изобщо не набират средства за операцията ѝ и това е измама. Дано се оправи!

 

 

  • Sad 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, pacho каза:

Уф, сега даваха по Нова репортаж с мъжа на Сашка Васева, много е сериозно положението ѝ, много голям бил този тумор в главата и всеки момент за нея бил опасен. Включиха го главно, за да каже, че изобщо не набират средства за операцията ѝ и това е измама. Дано се оправи!

 

 

И в "Преди обед" ще го дават мъжа й днес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1,2, 3. До три те забравям!

Един негативен коментар няма за песента. И вече звъня с нея. :P

Лили напоследък само хубави песни, истински прави. Когато е нещо от душа, се получава. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

1,2, 3. До три те забравям!

Един негативен коментар няма за песента. И вече звъня с нея. :P

Лили напоследък само хубави песни, истински прави. Когато е нещо от душа, се получава. 

 

Често казано не е нищо особено песента... Дори звученето не пасва на пеенето - не знам, мен лично не ме грабна! Отделно от това всичките и песни са насочени към едно и също..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, hohster каза:

Често казано не е нищо особено песента... Дори звученето не пасва на пеенето - не знам, мен лично не ме грабна! Отделно от това всичките и песни са насочени към едно и също..

Много си е яка. Ти не я разбираш, защото си мъж. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце е урод! Таня ни Боева е сладур! Потвърдено!

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Chalga-izpulniteli-skochiha-sreshtu-Luna-Vsyaka-zhaba-tryabva-da-si-znae-gyola-1134477

Жестоко обиден на Луна е Константин. Хитовият изпълнител е получил покана да бъде вице на кандидат президента. Офертата разгневява Коцето. Според певеца няма как някой да стои над него.

"Луна ми се обади с офертата да съм й вице. Първо много се смях. Но Луна каза, че говори напълно сериозно. Казах й, че отказвам. Кръвно й се обидих след предложението. Няма как Коцето да е втора цигулка. Винаги съм бил победител. В колкото и формата да съм участвал, все съм печелил. Бил съм на най-високото стъпало. Не може да съм на второ място. Не може Луна да е над мен. Ако ми бе предложила да съм аз президент, а тя вице, не се знае какво бих отговорил", обясни пред "България Днес" изпълнителят. Коцето не пожела да коментира дали би подкрепил Луна на предстоящия вот след малко повече от месец. Преди дни стана ясно, че и друг музикант отказва на блондинката. Иво Димчев също получава покана за дясна ръка на Луна, ала не откликва на поканата.

От своя страна колежката на Луна Таня Боева е на мнение, че Луна не трябва да бъде отписвана. Певицата вярва, че България, по подобие на САЩ, се е превърнала в страната на неограничените възможности.

"Нищо не се знае. Желая успех на Луна. Щом има право да се кандидатира, защо да не го направи. Още не съм мислила дали ще я подкрепя за изборите. Не съм навътре в политиката", каза Таня Боева.

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, asylum каза:

Коце е урод! Таня ни Боева е сладур! Потвърдено!

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Chalga-izpulniteli-skochiha-sreshtu-Luna-Vsyaka-zhaba-tryabva-da-si-znae-gyola-1134477

Жестоко обиден на Луна е Константин. Хитовият изпълнител е получил покана да бъде вице на кандидат президента. Офертата разгневява Коцето. Според певеца няма как някой да стои над него.

"Луна ми се обади с офертата да съм й вице. Първо много се смях. Но Луна каза, че говори напълно сериозно. Казах й, че отказвам. Кръвно й се обидих след предложението. Няма как Коцето да е втора цигулка. Винаги съм бил победител. В колкото и формата да съм участвал, все съм печелил. Бил съм на най-високото стъпало. Не може да съм на второ място. Не може Луна да е над мен. Ако ми бе предложила да съм аз президент, а тя вице, не се знае какво бих отговорил", обясни пред "България Днес" изпълнителят. Коцето не пожела да коментира дали би подкрепил Луна на предстоящия вот след малко повече от месец. Преди дни стана ясно, че и друг музикант отказва на блондинката. Иво Димчев също получава покана за дясна ръка на Луна, ала не откликва на поканата.

От своя страна колежката на Луна Таня Боева е на мнение, че Луна не трябва да бъде отписвана. Певицата вярва, че България, по подобие на САЩ, се е превърнала в страната на неограничените възможности.

"Нищо не се знае. Желая успех на Луна. Щом има право да се кандидатира, защо да не го направи. Още не съм мислила дали ще я подкрепя за изборите. Не съм навътре в политиката", каза Таня Боева.

Тая откачалка пък Луна. ужас. Днес пък новите носове ще са при Цитиридис. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Тая откачалка пък Луна. ужас. Днес пък новите носове ще са при Цитиридис. 

Преслава, Камелия и Емилия ще гостуват заедно? 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

WTF? ама заедно ли спят?

https://vm.tiktok.com/ZM8NmY3GD/

Азис мяза на Галин или обратното - същите муцки на бит пес. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Just_Me каза:

Когато си при Salt Bae в Истанбул и ти режат позлатена пържола за хиляда евро, но си облечена с анцунг от Илиянци 🤣

VideoCapture_20211012-220947.jpg

Кое е това същество?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Коце е урод! Таня ни Боева е сладур! Потвърдено!

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Chalga-izpulniteli-skochiha-sreshtu-Luna-Vsyaka-zhaba-tryabva-da-si-znae-gyola-1134477

Жестоко обиден на Луна е Константин. Хитовият изпълнител е получил покана да бъде вице на кандидат президента. Офертата разгневява Коцето. Според певеца няма как някой да стои над него.

"Луна ми се обади с офертата да съм й вице. Първо много се смях. Но Луна каза, че говори напълно сериозно. Казах й, че отказвам. Кръвно й се обидих след предложението. Няма как Коцето да е втора цигулка. Винаги съм бил победител. В колкото и формата да съм участвал, все съм печелил. Бил съм на най-високото стъпало. Не може да съм на второ място. Не може Луна да е над мен. Ако ми бе предложила да съм аз президент, а тя вице, не се знае какво бих отговорил", обясни пред "България Днес" изпълнителят. Коцето не пожела да коментира дали би подкрепил Луна на предстоящия вот след малко повече от месец. Преди дни стана ясно, че и друг музикант отказва на блондинката. Иво Димчев също получава покана за дясна ръка на Луна, ала не откликва на поканата.

От своя страна колежката на Луна Таня Боева е на мнение, че Луна не трябва да бъде отписвана. Певицата вярва, че България, по подобие на САЩ, се е превърнала в страната на неограничените възможности.

"Нищо не се знае. Желая успех на Луна. Щом има право да се кандидатира, защо да не го направи. Още не съм мислила дали ще я подкрепя за изборите. Не съм навътре в политиката", каза Таня Боева.

Ех, тоя Косьо се има за голямата работа бе, все иска да е шефче 😄

След като толкова иска винаги да е първа цигулка като нищо слеващия път и той ще се кандидатира за президент..с предизборни обещания за отстъпки и вход свободен в Плаза 🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина колко съвремено и модерно звучи този таймлес боп от двете руси кралици към днешна дата, цели 17 години след премиерата си:

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...