Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Just_Me каза:

То първо "Влез" беше най-скъпият клип в историята на поп-фолка, a после "Пей, сърце"..уж главно заради многото статисти..уж :D

“Неблагодарен” и “Лоша” също се спрягаха за много скъпи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност на Янева едно 10 клипа след 2009 са и над 100 хиляди лева. Да не изброявам…

То само за визиите и в клиповете са пръснати в пъти по толкова. 
Доста адекватни неща каза Соня колкото и да и се пресмивате тук. След 2008-9 чалгата стана едно надцакване и избиване на комплекси. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Just_Me каза:

То първо "Влез" беше най-скъпият клип в историята на поп-фолка, a после "Пей, сърце"..уж главно заради многото статисти..уж :D

Колко пък да са им платили? По едно кебабче.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Май са я подготвяли за чалга версията на Милена Славова.  Че и фамилиите...

 

 

Сега ли я откриваш? Тя имаше песни в БНР преди Пайнер и Маратон Рекърдс ли, кво беше. От нея дойде идеята за Тройниците!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, hohster каза:

Господи, дай ми сили и търпение да не взема правата лопата...

:D :D :D 
И какво ще направиш с нея, сподели? Предполагам, че ще срежеш конската опашка на Г-жа Президенша? :D 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Държавата ни вече е отишла на дъното. Повече от това няма накъде. Щом куцо и сакато се кандидатира за Президент. 

Кандидатирай се ти, оправи я. 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Сега ли я откриваш? Тя имаше песни в БНР преди Пайнер и Маратон Рекърдс ли, кво беше. От нея дойде идеята за Тройниците!

 

НЕ, просто сега правя асоциация с Милена Славова. Наскоро ми излязоха песни на Даниела, от нея на Мариана Славова и така. Иначе тия песни ги знаех, просто Славова никога не прокопса. Не знам защо... имаше си и визия и гласче... 

След толкова години Мариана Славова и Калчева ми бяха като една певица:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

НЕ, просто сега правя асоциация с Милена Славова. Наскоро ми излязоха песни на Даниела, от нея на Мариана Славова и така. Иначе тия песни ги знаех, просто Славова никога не прокопса. Не знам защо... имаше си и визия и гласче... 

След толкова години Мариана Славова и Калчева ми бяха като една певица:

 

Калчева прокопса с няколко хита - Пастичка, Диета, Хубав си, Чат-чат, Боли ме, Балада за любовта, Добро утро, пиянице, Шефе. 

Славова - не. Но и тя е поредната луда представителка на град Плевен. Има магазин, не помня за какво - май играчки, и е 100 кила. :(

Знаеше ли, че Даниела е помакиня? 

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Сега ли я откриваш? Тя имаше песни в БНР преди Пайнер и Маратон Рекърдс ли, кво беше. От нея дойде идеята за Тройниците!

 

Записва “Само ти”, дело на Георги Станчев, през ‘93 за “Хит Минус Едно” и намира място в класацията на БНР. 10 години по-късно я презаписва в Пайнер. Има възможност да я е пяла на 2рия рожден ден на Планета, защото я има в афиша, но не съм мяркал снимка или видео от изпълнение и не знам дали е участвала в крайна сметка. Но да, мелодични песни е имала, била е и миска. Но не всеки е за шоубизнеса. Имала е амбиция, защото след албума в Меджик Мюзик е вдигнала нивото на продукцията, но пък на голяма цена най-вероятно и се е отказала. За много изпълнители тогава това стана скъпо хоби, жалко че и талантливи прекратиха. 

Събрал съм информация за кариерата и във фейсбук страницата и сайта и, ако представлява интерес. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Runevski каза:

Записва “Само ти”, дело на Георги Станчев, през ‘93 за “Хит Минус Едно” и намира място в класацията на БНР. 10 години по-късно я презаписва в Пайнер. Има възможност да я е пяла на 2рия рожден ден на Планета, защото я има в афиша, но не съм мяркал снимка или видео от изпълнение и не знам дали е участвала в крайна сметка. Но да, мелодични песни е имала, била е и миска. Но не всеки е за шоубизнеса. Имала е амбиция, защото след албума в Меджик Мюзик е вдигнала нивото на продукцията, но пък на голяма цена най-вероятно и се е отказала. За много изпълнители тогава това стана скъпо хоби, жалко че и талантливи прекратиха. 

Събрал съм информация за кариерата и във фейсбук страницата и сайта и, ако представлява интерес. 
 

Аз й харесвах тая песен, въртяха й клип по Оникс

 

Сто процента е пяла на някой концерт - те каниха всички.

И Луна пя, но я изрязоха като напусна. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Аз й харесвах тая песен, въртяха й клип по Оникс

 

Сто процента е пяла на някой концерт - те каниха всички.

И Луна пя, но я изрязоха като напусна. 

Пяла е на концерта за откриването на Планета, Благотворителния от 2002, на наградите за 2001 на Нов Фолк, на една от вечерите на Тракия Фолк 2003, както и на първото и третото издание на Златния Мустнаг. Също и в пет от музикалните програми на Пайнер. А от клиповете от Меджик са известни към момента само 3, не знаех че и “Много съжалявам” е имала видео. Не ми е сред фаворитите обаче. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...