Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

 
  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline pinned and featured this Тема
  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, HIStory каза:

Галена и Азис снимат клип, дано е читава песента 🙏

Галя пък верно се разпори от дуети. Дано е нещо различно, а не комерс от Ганев. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Галя пък верно се разпори от дуети. Дано е нещо различно, а не комерс от Ганев. 

Като си помисля, че може да е "Сен Тропе" 2 и рязко ми се приисква Ганев 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия анимационни герои които си пускат песните в канала на Планета - Тина, Лина, Мина, Рина ? 
Хит микс пускаха ебахти класните песни на нови имена, с къде къде по-силни заявки... Бахти резила е тоя Пайнер вече.

Честит милион, на най-яката песен излязла през Септември според мен! 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ама Доня Десс направи добро представяне на Лео, неговите песни са сред най-гледаните в канала на Хит Микс тази година. Представям си ако бяха направили хитачка като самостоятелната му.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

извините, кои бяха СкандаУ ?😅

 

Двама ютубъри - един успешен и един неуспешен. Какво общо има това с последния хит на най-успешния дует в попа?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry, възможно ли е това да е едната от майките на бъдещите му деца- Деси Слава (другите се казват Лидия и Блубери)? Разни страници подсказват, че е Алисия, но името нещо ми се струва по-дълго, въпреки че и дуета с тази баба би бил приятна изненада.

163309011435590042.jpeg.c3a02a378e1cf0a4071f3c785e8b83c1.jpeg

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

@Blueberry, възможно ли е това да е едната от майките на бъдещите му деца- Деси Слава (другите се казват Лидия и Блубери)? Разни страници подсказват, че е Алисия, но името нещо ми се струва по-дълго, въпреки че и дуета с тази баба би бил приятна изненада.

163309011435590042.jpeg.c3a02a378e1cf0a4071f3c785e8b83c1.jpeg

Доника или Галена :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Не само…

Това е казано още преди един месец:

 

13C3A605-D704-4925-8691-7BB9F474EB47.jpeg

Кой е писал тоя пост, хахаха. "Най-успешните"  Ди Ор, Дженан, Джорджия. Падам :D

 

По темата:

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Wild_Style каза:

Доника или Галена :no2:

Бях отписал тези с шестбуквените имена, защото си мислех,  че първо е изписано името на певицата, но се оказа, че е обратното и добре са го прикрили. :D

Чакаме с интерес, на Весоу тази поп-фолк песен ми е една от най-големите зарибявки за годината, има си потенциал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Оф Алисия залезе тотално с тия дуети с бездарни дъна...

Ти от къде знаеш, че е бездарен :rolleyes: Може да ти го извади 20-22 см. и ще се чудиш какво да го правиш - да го пробваш ли, да го връщаш ли :laughing:

  • Haha 8
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Бях отписал тези с шестбуквените имена, защото си мислех,  че първо е изписано името на певицата, но се оказа, че е обратното и добре са го прикрили. :D

Чакаме с интерес, на Весоу тази поп-фолк песен ми е една от най-големите зарибявки за годината, има си потенциал.

 

Пее така, все едно устата му е заключена.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , HIStory каза:

Като си помисля, че може да е "Сен Тропе" 2 и рязко ми се приисква Ганев 

 

Не ми казвай как да се обличам, не ми казвай по какво да се увличам

АЗ СЪМ СИ АЗ!

Влюбена съм, ала не във тееееб

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...