Jump to content



Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (ОКТОМВРИ, 2021)


FikLena

Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (ОКТОМВРИ, 2021)  

60 потребители гласуваха

  1. 1. Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (ОКТОМВРИ, 2021)

    • ГЕРБ-СДС
    • Продължаваме промяната
    • Има такъв народ
    • БСП
    • Демократична България
    • ДПС
      0
    • Изправи се.БГ Ние идваме
    • Възраждане
      0
    • Български патриоти-ВМРО, НФСБ, Воля
      0
    • Не подкрепям никого
    • Няма да гласувам
    • Други

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

ще гласувам за Възраждане Възраждане ВъзражданеВъзраждане Възраждане Възраждане !!!!!!!!!!

https://news.bg/bulgaria/vazrazhdane-izliza-na-protest-sreshtu-vavezhdaneto-na-zeleniya-sertifikat.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

обичам яяяяя.. ❤️

 

Изискването за Зелен сертификат да бъде незабавно отменено. Ще го обжалваме в съда
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е номер 3 без никакви протекции и тикане. Реалният победител! 

Иначе бих гласувал за всеки другиго, в случай че въведе строги мерки, забрави и задължителна ваксина! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

обичам яяяяя.. ❤️

 

Изискването за Зелен сертификат да бъде незабавно отменено. Ще го обжалваме в съда

 

преди 5 часа , FikLena каза:

ще гласувам за Възраждане Възраждане ВъзражданеВъзраждане Възраждане Възраждане !!!!!!!!!!

https://news.bg/bulgaria/vazrazhdane-izliza-na-protest-sreshtu-vavezhdaneto-na-zeleniya-sertifikat.html

Я гласувай с номер 16 за Луна Йорданова и да обяваваме президентска република, стига с тая пародия. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, FikLena каза:

Медицинския фашизъм , който Кацаров прокарва страшно много ще промени изборните резултати.!

Дано Слави е аут 😘

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.10.2021 г. от 16:18, FikLena каза:

ще гласувам за Възраждане Възраждане ВъзражданеВъзраждане Възраждане Възраждане !!!!!!!!!!

https://news.bg/bulgaria/vazrazhdane-izliza-na-protest-sreshtu-vavezhdaneto-na-zeleniya-sertifikat.html

Еее, Фиклена, разочароваш ме. :( Как можа толкова бързо да замениш харвардци с тези?

Айде, под строй и да говорят само и каквото им каже Богът Слънце. Или иначе казано - опорките на ГЕРБ. 

https://mobile.frognews.bg/article/228300/

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Еее, Фиклена, разочароваш ме. :( Как можа толкова бързо да замениш харвардци с тези?

Айде, под строй и да говорят само и каквото им каже Богът Слънце. Или иначе казано - опорките на ГЕРБ. 

https://mobile.frognews.bg/article/228300/

Ама ти мислиш ли, че другите партии нямат подобни документи преди избори?

Въпреки че тук дори не се знае колко са автентични.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Ама ти мислиш ли, че другите партии нямат подобни документи преди избори?

Въпреки че тук дори не се знае колко са автентични.

Е, за документи не знам. Устно - със сигурност всяка партия разисква стратегиите си, спрямо които се движи в предизборната кампания. 

Но нямаше как да не отчета целенасочената и яростна атака срещу Петков. Виж, например Слави, Манолова, Иванов не ги дъвчат. Но Кирето и Радев - късат се от плюене. Явно харварците яко им бръкнаха в гъза. 

А да питам (реторично, разбира се), абе, к'ъв кур търси Пеевски при герберските кметове? 

Втори кмет на ГЕРБ прие Пеевски

И децата вече знаят що за стока е позаслабналият вече грабител и вредител на БГ. А връзките му с с "безупречната" ГЕРБ явно показва що за партия е и тая, абсолютно вредна за България такава. И недоумявам как все още има толкова много хора, които сляпо ги подкрепят, пренебрегвайки не едното и двете нередности, а безкрайните им... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.10.2021 г. от 8:39, FikLena каза:

Медицинския фашизъм , който Кацаров прокарва страшно много ще промени изборните резултати.!

Муце, знаеш ли, че в Хитлерова Германия е отменена задължителната ваксинация? Хитлер е смятал, че това е един от ключовете за прочистване на нацията от untermenschen, защото са тъпи и няма да се ваксинират сами. :Vishenka_12:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Муце, знаеш ли, че в Хитлерова Германия е отменена задължителната ваксинация? Хитлер е смятал, че това е един от ключовете за прочистване на нацията от untermenschen, защото са тъпи и няма да се ваксинират сами. :Vishenka_12:

Тук ако се проведе такова прочистване дали и 1 000 човека ще останат, при все че нормалният прираст на средно интелигентни хора в една държава е 60%, слабо интелигентни - 20% и хора с висок показател на интелигентност отново 20%, а в нашата кочинка средно и слабо интелигентни са доста по-висок процент за сметка на намаляващия високоинтелигентни. 💎

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

До сега защо не им дадоха, нали бяха на власт токова години или нямаха време от крадене??

Служебниците на Радев имаха цяло лято, за да се подготвят за кризата сега - защо не го направиха?

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, omline каза:

Служебниците на Радев имаха цяло лято, за да се подготвят за кризата сега - защо не го направиха?

Защото Герб се осраха. Това е истината. И за да не са празни приказки:

1. Купиха най - евтина ваксина на Астра Зенека.
2. Замърсиха пардита и хора умряха (поради лоши мерски)
3. Не проведоха адекватна кампания и си играха на тук има/ тук няма. Т.е. хората искаха да се ваксинират, отиваха и им казваха, че няма ваксини. После бат Бойко им казва има.
 

И не ме разбирай погрешно, аз не съм хейтър по дефоулт, но това бяха гига грешки. Затова и няма да гласувам за тях., Аз познавам Кацаров от години. Неговите нива на циничност са огромни и аз се кланям пред тях. Нали той го каза: ако ще хиляди да мрат, аз няма да си тровя нервите или нещо подобно. И ако не беше Стефан Янев сега, щеше да си остави Бугария да си стигне 10 хилки на ден без да му мигне окото, за да запази спокойствието си. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото Герб се осраха. Това е истината. И за да не са празни приказки:

1. Купиха най - евтина ваксина на Астра Зенека.
2. Замърсиха пардита и хора умряха (поради лоши мерски)
3. Не проведоха адекватна кампания и си играха на тук има/ тук няма. Т.е. хората искаха да се ваксинират, отиваха и им казваха, че няма ваксини. После бат Бойко им казва има.
 

И не ме разбирай погрешно, аз не съм хейтър по дефоулт, но това бяха гига грешки. Затова и няма да гласувам за тях., Аз познавам Кацаров от години. Неговите нива на циничност са огромни и аз се кланям пред тях. Нали той го каза: ако ще хиляди да мрат, аз няма да си тровя нервите или нещо подобно. И ако не беше Стефан Янев сега, щеше да си остави Бугария да си стигне 10 хилки на ден без да му мигне окото, за да запази спокойствието си. 

ГРОБ се провалиха и със стратегията си за плана за възстановяване и устойчивост от кризата. Можеха да влязат адекватно в срокове, за да се усвоят навреме средствата от европейския фонд, и да подложат на следващото правителство да поеме щафетата. То с такова наследство. Фокусът това лято падна върху ревизии и реванш, но без алтернативи и решения. Само констатации. Той и Гешев щеше да прави ревизия на приватизацията, ама се отказа, вероятно за да не накърни интересите на все още действащи субекти. Ефектът на доминото ни затрупа, това е. А за Кацаров съм спийчлес, то му личи, че е дебил. И от Радев съм разочарован и извиненията му, че му изпуснаха края. Писна ми и от него. Ти го каза - терминалчетата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои партии са ваксърски?

- ГЕРБ - проваксърски, даже ги усещам, че и задължителна ваксинация биха подкрепили, макар да нямат официално становище.

- БСП - ключови фигури са проваксърски, нямат официално становище като партия.

- ДПС - проваксърски и водещи една от най-добрите ваксинационни кампании. Дано електоратът им се повлияе положително.

- ИТН - антиваксърски, макар Слави Трифонов да е "за".

- Изправи се+Хаджигенов - Маяма: антивакс, Хаджигенов: и той не знае точно, важно е да е напук на останалите.

- ПП - хем са провакс, хем не искат да си го кажат в прав текст.

- Възраждане - антивакс, анти-ЕС, антисемит, всичко анти.

- ДБ - провакс, против задължителна ваксинация.

 

Някой да ме поправи, ако греша някъде.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Служебниците на Радев имаха цяло лято, за да се подготвят за кризата сега - защо не го направиха?

Поради значителността на казуса "Корона вирус" и полярността на мненията, които предизвиква. Все още по-голям процент НЕ желаят да се ваксинират, а голяма част от него дори и не вярват в съществуването на болестта. Ако бяха въведени мерки голяма част от обществото щеше да се настрои против Радев, хипотетично щеше да има по-голяма протестна вълна от сега заради по-добрите метеорологични условия през лятото, и той щеше да получи минимални шансове за победа на президентските избори идния месец. Всичко при него е фалш и евтин популизъм, поднесен по начина, по който мнозинството ще го одобри и възприеме положително. Той не мисли за благосъстоянието и физическото оцеляване на нацията, а за положителното развитие на своето политическо бъдеще.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Защото Герб се осраха. Това е истината. И за да не са празни приказки:

1. Купиха най - евтина ваксина на Астра Зенека.
2. Замърсиха пардита и хора умряха (поради лоши мерски)
3. Не проведоха адекватна кампания и си играха на тук има/ тук няма. Т.е. хората искаха да се ваксинират, отиваха и им казваха, че няма ваксини. После бат Бойко им казва има.
 

И не ме разбирай погрешно, аз не съм хейтър по дефоулт, но това бяха гига грешки. Затова и няма да гласувам за тях., Аз познавам Кацаров от години. Неговите нива на циничност са огромни и аз се кланям пред тях. Нали той го каза: ако ще хиляди да мрат, аз няма да си тровя нервите или нещо подобно. И ако не беше Стефан Янев сега, щеше да си остави Бугария да си стигне 10 хилки на ден без да му мигне окото, за да запази спокойствието си. 

Нищо от това, което си написал, не ме изненадва като мнение от теб, защото се доказа достатъчно вече по всякакви теми. 

Стойчо Кацаров е една политическа (а юли месец се разбра, че е и човешка) карикатура и дори не е нужно да се констатира като факт - все едно да кажеш, че водата е мокра.

Имаше си стратегия в началото за ваксиниране (беше само преди 10-на месеца, мамка му толко ли кратка памет имате) - с приоритет бяха възрастните хора и хората на първа линия и така беше редно да се случат нещата - както се случиха по целия европейски свят. Първите избори бяха на 4-ти април и все още имаше страшно много желаещи за ваксиниране, заради което пуснаха и зелени коридори - какъв провал, какви пет лева? Не съм чул за човек, пожелал ваксинация и да му е отказано.

Положението с Астра Зенека е що си с шапка, що си без шапка - ако бяха поръчали по-скъпи - "що харчите държавен бюджет", сега щото поръчаха най-много от евтината  - те били провалили всичко - абе я да 'фащаш пътя с еднопосочен билет.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

 

Положението с Астра Зенека е що си с шапка, що си без шапка - ако бяха поръчали по-скъпи - "що харчите държавен бюджет", сега щото поръчаха най-много от евтината  - те били провалили всичко - абе я да 'фащаш пътя с еднопосочен билет.

Уж са одобрени от СЗО, пък вече почнаха да им намират кусури.... то и матриалът явно не е много добър, както беше казал един Баце.

Това ще са едни от най-тегавите избори в живота на българина. Удрят ни в момента от всички страни, ваксини, фалити, сметки, паспорти, погазване на права. Няма един, който би се опълчил на ЕС за каквото и да е, както направиха поляците.

Гледаме изключително слаби лица, пълни фигуранти. Дори и ПП, които набутаха къде ли не свои хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Нищо от това, което си написал, не ме изненадва като мнение от теб, защото се доказа достатъчно вече по всякакви теми. 

С

Да, и аз мисля същото за теб. Изключително доволен и елементарен индивид. На всичкото отгоре и некомпшетентен. Но както и да е, нека си останеш некомпетентно самодовлен.  Като гледам и не приемаш мнение. И драги ми смехурко, всеки има право да коментира. Отново ти казвам, твоето мнение не е крайно. 

И както и да го въртиш и сучеш си беше точно така. Самият ти си прочети поста. Бяха купили Астра Зенека, стана издънка и останаха без ваксини. Толкова ли нямаш логика да си вържеш мисълта. 

https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/angelov-vaksinite-na-astrazeneca-shte-bydat-iztegleni-pri-lipsa-na-interes-325844/

Ето, избор на ваксини ще има от месец май. Именно защото преебаха кампанията. И това си е флоп, пък Омлин, и другите както искат да го наричат. 

 

Цитат

Съществуват няколко логистични проблема, които са обсъждани днес с ваксинационния щаб. Първият проблем са опашките от лекари пред Столичното РЗИ. Ще се изработи алгоритъм за подобряване на тази логистика, каза Ангелов. По думите му до края на деня общопрактикуващите лекари ще имат яснота как ще е най-добре да взимат ваксините.

И за да видиш колко си празнословен и не разбираш:

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31120992.html

Ето тук спряха зелените коридори и хората не успяха да се ваксинират драги ми смехурко. 

Цитат

Към момента сред пунктовете, които временно са спрели работа, са тези във Военномедицинска академия (ВМА) и болниците „Св. Анна“ и „Св. Иван Рилски“ в София. От думите на Ангелов стана ясно, че здравните власти се надяват фармацевтичната компания AstraZeneca да ускори доставките на ваксината си срещу COVID-19.

 

Цитат

 

На този фон българският здравен министър Костадин Ангелов все пак изрази надежда, че ваксинационният план на правителството няма да пропадне, тъй като около 35 000 дози от ваксината на AstraZeneca вече са разпределени в здравната система, включително и сред лични лекари.

 

 

 

 

И за финалЩо ГЕРБ не се ваксинираха с АстраЗенека, като я имаше тогава, а за тех си зеха едно Пфайзърче, а некои цокнаха Модерна и за семействата си. 
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛЛ, че ще си получиш наказание, ще си получиш, но между това цяло лято да знаеш какво те очаква (при все че вече и показно от предната есен имаш), да чакаш до последно за някакви мерки и това тепърва да минаваш по негазена пътека има дЗверска разлика.

Всички ръководители на всички евро страни ли са флопнали, защото са поръчвали АстраЗенека? 

На въпроса ти: Не знам и не ме интересува. Първите ваксини бяха на Пфайзер, с кво друго да се набодат в края на декември? А АстраЗенека 3 месеца беше единствената векторна ваксина - повече от ясно е, ще се поръчат от нея за всички, които не вярват в иРНК технологията, която е нова.

Не знам с каква смелост и наглост хвърляш обвинения в некомпетентност, когато твоето пребиваване тук не лежи на нищо друго.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, omline каза:

които не вярват в иРНК технологията, която е нова.

Overcoming these challenges, mRNA as a therapeutic was first put forward in 1989 "after the development of a broadly applicable in vitro transfection technique."[40] In the 1990s, mRNA vaccines for personalized cancer have been developed, relying on non-nucleoside modified mRNA. - Като говорим за компетенции и говорене ей така. Толкова си да не кажа, че дори не ти хрумва да провериш. 

Отново говориш глупост след глупост. Няма за какво да получа точки, но дори да получа имам толкова победи, че ше ги затрия. Но това, че са взели най - евтината ваксина и това, че за разлика от останалите не са купили по - равно е абсолютен факт. Отделно ти постнах линкове, а не празнословни глупости като теб. Не ме цитирай, ти си живееш в твой свят. Още при Глория се видя, че ти си живееш в свой свят. Просто са взели най - евтината. 

И за финал, аз не живея в България. Не чакам абсолютно нищо. Идвам три месеца до 4 за да проверя БГ офиса ни. Вече отговарям за цяла Европа :D 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първото: О, колко сладко! Браузнали сме уикипедия и сме взели датата, на която изобщо на някого му е хрумнала идея за такава технология и сме пропуснали това. 

Цитат

Since the 2010s, RNA vaccines and other RNA therapeutics have been considered to be "a new class of drugs. The first mRNA-based vaccines received restricted authorization and were rolled out across the world during the COVID-19 pandemic by Pfizer–BioNTech COVID-19 vaccine and Moderna, for example.

 

Цитат

Въпреки че технологията не е била използвана в нито една ваксина, лицензирана от Администрацията по храни и лекарства на САЩ (FDA), учените от FDA имат опит с тази технология, тъй като тя е била използвана за разработване на други профилактични ваксини, които са тествани в клинични изпитвания при хора. FDA няма специфични опасения за безопасността на ваксините, които използват тази технология.

Източник: FDA

  

 

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

И за финал, аз не живея в България. Не чакам абсолютно нищо. Идвам три месеца до 4 за да проверя БГ офиса ни. Вече отговарям за цяла Европа :D 

Не помня нито да съм те питал, нито да ме е вълнувало!

 

 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...